Hej, kupiłem przed chwilką Alfę 166 i zapisałem się tutaj, z nadzieją że znajdę fajnych ludzi od których można będzie się coś dowiedzieć a może ja komuś pomogę. Niestety, wygląda że najwięcej tutaj burków, jakieś UB-eckie odpowiedzi, jak ktoś się pyta o coś to natychmiast znajduje się funkcyjny i strofuje pytającego, "ten temat był 1000 razy wałkowany, czytaj uważnie" i tak dalej opie...la. Generalnie na tym forum nieprzyjazna atmosfera dla normalnych białych ludzi. W dodatku ta kretyńska nazwa Alfaholicy, te zachwyty górnolotne, moja Bella!!! - po prostu żenada. Autko jest jakie jest, trochę fajne, trochę śmieszne a trochę wkurzające. Osiągi z każdym motorem na pewno nie sportowe, chociaż przyjemnie się prowadzi, jak na
starego Fiata-grata. Generalnie jednak, brak możności wyjęcia zagłówków foteli i absurdalne problemy podczas wymiany wycieraczek, samo to kwalifikuje ten twór do zbanowania. Gdybym miał wydać więcej niż wydałem na tą zabawkę musiałbym upaść na głowę. A wydałem jakieś 20 tys. tak sobie, bo jeździć tym regularnie to rzecz nie do pomyślenia. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy prawie Ferrari, zdrowia życzę i wypisuję się stąd. Ciao!