Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Witam, szukam Alfy ;)

  1. #1
    XvAK
    Gość

    Post Witam, szukam Alfy ;)

    Witajcie,

    Mam na imię Sławek, jestem z Rzeszowa.

    Jak po tytule widać - póki co Alfy nie mam. Szukam auta od 2 miesięcy jednak nie znalazłem jeszcze nic co by mi odpowiadało Od 3 lat posiadam prawko na A1, od roku kat. B. Po zrobieniu A1 kupiłem piękny włoski motor Aprilię RS 125 Jak już wcześniej wspomniałem od 2 miesięcy szukam samochodu bo właśnie wtedy sprzedałem motor.

    Jeśli chodzi o samochody to aktualnie "na co dzień" mam styczność z Citroenem C4 B+G. Nieco wcześniej gdy zaczynałem przygodę z autami miałem do dyspozycji Astrę ze 150KM silnikiem


    W dziale Bazar nie mogłem napisać, więc wspomnę o tym jeszcze tutaj.
    Szukam Alfy 156 ew. 147 - raczej benzyna ale dieslem też pogardzę Jednak ze względu na koszty nie szukam raczej nic większego od 2.0. Szukam auta w przedziale od 4000 zł do max. 14000 zł - jednak im wyższa cena tym wymagania bardziej rosną. Szukam auta zadbanego, najlepiej 1/2 właściciel i w miarę "wysoki" rocznik. Do tej pory oglądałem co najmniej 10 Alf i w każdej można się coś doszukać, co mnie jednak wstrzymuje z zakupem. Wiadomo nie kupuję auta nowego tylko używane, jednak ciężko trafić na coś dobrego bo póki wszystko działa nikt nie sprzedaje auta Mam nadzieje, że ktoś z formułowiczów się znajdzie kto będzie chciał swoje zadbane autko.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Mask
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Lex IS200 SC
    Postów
    678

    Domyślnie

    Witaj, śledź uważnie dział Bazar, czasem fajne auta się tam potrafią pojawić Ja tak po długich poszukiwaniach kupiłem moją Bellę
    Zanim zdecydujesz się na silnik benzynowy w 147 lub 156 - poczytaj trochę to forum, aby zakup ten był w pełni świadomy.
    Powodzenia w spełnianiu motoryzacyjnych marzeń :>

Podobne wątki

  1. Szukam alfy z 1.9 jtd
    Utworzone przez SEBO w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-12-2015, 15:32
  2. witam. pora z lanci przesiasc sie do alfy.szukam
    Utworzone przez maniekgrudziadz w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-11-2014, 07:58
  3. Witam alfaholików szukam swojej pierwszej alfy
    Utworzone przez snl w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 10:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory