Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Moje pierwsze auto , wybór padł na alfe 156 sedan jtd :)

  1. #11
    Użytkownik Ogier Avatar MrCryway
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    AR 156 2,4 JTD
    Postów
    166

    Domyślnie

    no tak większość opini jest przesadzona a Alfa romeo 156 jako sam pojazd jest Świetnym wyborem. Komfort jazdy, przy tym silniku niskie spalanie i wystarczająca moc to rewelacja

  2. #12
    Barto474
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał MrCryway Zobacz post
    ooo Kolega z całkiem bliskich terenów Witam Witam. Zadowolony z zakupu ?
    tak od dziecka podobały mi sie alfy i zawsze marzyłem o 156 w sedanie

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał K@rdi4N Zobacz post
    Cześć kolego
    Też jestem ze śląska i też mam 156 lecz tą "bardziej awaryjną" benzynke
    Po prawie 3 latach użytkowania mojej alfy powiem Ci, że mają czasami fochy ale ogólnie przesadzone są opinie o awaryjności
    W kwietniu minie 3 lata od zdania prawka więc o wiele dłużej nie jeżdżę od Ciebie
    no dokladnie to mieszkam w malopolsce ;d ale pracuje na slasku

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar wegorz
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    lubuskie
    Auto
    Giulietta 1.4 MultiAir była 147 2.0 TS
    Postów
    64

    Domyślnie

    Też mi wszyscy odradzali Alfę. Od kilku miesięcy mam 147 benzynkę, jak dotąd (odpukać w niemalowane) żadnej poważnej awarii. Aczkolwiek na wiosnę do remontu przedniego zawieszenia się przymierzam. Oczywiście z auta jestem zadowolony.

  4. #14
    Barto474
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał wegorz Zobacz post
    Też mi wszyscy odradzali Alfę. Od kilku miesięcy mam 147 benzynkę, jak dotąd (odpukać w niemalowane) żadnej poważnej awarii. Aczkolwiek na wiosnę do remontu przedniego zawieszenia się przymierzam. Oczywiście z auta jestem zadowolony.
    No ja kupilem za 6 tys i musialem troszke dolozyc ale wiedzialem na czym stoje , jeden plus jest taki ze bedzie zrobione i mam nadzieje ze teraz juz bedzie wszystko ok bo mialem do zrobienia wahacze , przeglob , i klocki wiec troszke jednak mi wyszlo ale teraz wiem ze bedzie wszystko ok i mam nadzieje ze silnik bedzie tak ladnie chodzic jak go slychac

  5. #15
    Użytkownik Ogier Avatar MrCryway
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    AR 156 2,4 JTD
    Postów
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barto474 Zobacz post
    No ja kupilem za 6 tys i musialem troszke dolozyc ale wiedzialem na czym stoje , jeden plus jest taki ze bedzie zrobione i mam nadzieje ze teraz juz bedzie wszystko ok bo mialem do zrobienia wahacze , przeglob , i klocki wiec troszke jednak mi wyszlo ale teraz wiem ze bedzie wszystko ok i mam nadzieje ze silnik bedzie tak ladnie chodzic jak go slychac
    Nie miałeś tak źle.. Ja już troszke kasy wpompowałem a też za 6 kupiłem. Robie w sumie kapitalny remont nadwozia + zawieszenia + silnika więc praktycznie nowa alfa ; o

  6. #16
    Barto474
    Gość

    Domyślnie

    no tak czego nie robi sie z miłości hehe xD

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar stoper
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    156 SW 1,9 115 KM
    Postów
    21

    Domyślnie

    Ja za swoją 156 1.6 TS z 1998r dałem niewiele ponad 3000 zł, od pierwszego właściciela z przebiegiem 113000 km. jestem po wymianie zawieszenia z przodu, tylnych amorków oraz kompletu hamulców. Zalane ma świeże płyny i od roku nic się z autem nie dzieje, chociaż wszyscy mnie ostrzegali, że będzie dramatycznie Wcześniej miałem Forda Scorpio i też miała to być skarbonka a przejeździłem nim 4 lata bez większego wkładu $. Jeszcze raz powtarzam: jak się dba to się jeździ. najgorzej jest zapuścić autko i wtedy koszty eksploatacji rosną szybk

  8. #18
    Barto474
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał stoper Zobacz post
    Ja za swoją 156 1.6 TS z 1998r dałem niewiele ponad 3000 zł, od pierwszego właściciela z przebiegiem 113000 km. jestem po wymianie zawieszenia z przodu, tylnych amorków oraz kompletu hamulców. Zalane ma świeże płyny i od roku nic się z autem nie dzieje, chociaż wszyscy mnie ostrzegali, że będzie dramatycznie Wcześniej miałem Forda Scorpio i też miała to być skarbonka a przejeździłem nim 4 lata bez większego wkładu $. Jeszcze raz powtarzam: jak się dba to się jeździ. najgorzej jest zapuścić autko i wtedy koszty eksploatacji rosną szybk

    dlaczego zmieniles ?? scorpio ? w takim razie?

  9. #19
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar stoper
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    156 SW 1,9 115 KM
    Postów
    21

    Domyślnie

    Zmieniłem że względów ekonomicznych. Jak mnie fantazja poniosła to Scorpio potrafił wciągnąć 18l gazu. Alfa zadowala się 11 w mieście. Poza tym była z pewnej ręki.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory