VI tura grupowego chipowania (cinsoft)- zapisy

Status
Ten wątek został zamknięty.
także prosiłbym o kosztorys mapa+dpf+egr w AR 159, 1.9 jTDM 16V (150 KM)

A sens wywalania DPF'a ...... mniej stresu podczas jazdy w miescie ;)
Ja raz przerwałem cykl wypalania chyba i trzeba bylo serwisowo sie bawić. Szkoda kasy (czyszczenie, olej, potem paliwo na trase potrzebna do lepsiejszego wypalenia) i nerwow na takie pierdoły :)
można wiedzieć ile taki pakiecik kosztuje?
 
Ja prosze o kosztorys chip+programowe wywalenie egr w 156 2.4 JTD 20V 175KM z 2005r.?

Wysłane z mojego Nexus 4
 
Poproszę o kalkulację: AR 159 2,0 JTDm 170KM - sam chip.
 
kto pytał przy okazji o klapy i kolektor?
bo kurde nie mogę odnaleźć
na PW proszę o info
 
W sumie jak wyżej :-)
Niestety ts nie da rady porobic
 
Poproszę o info: hamownia - sprawdzenie mocy (poprzedni właściciel gościł w Cinsofcie) i ewentualnie DPF-out. Pozdro
 
grupowa akcja tyczy remapu a nie samej hamowni itp
no ale pogadam i dam znać
 
Proszę o Informacje
1.9 jtd 115km chip+ wywalenie egr
Alfa Romeo 147
 
Czyli chipowanie odbywa sie w Gliwicach i tam po umowieniu trzeba bedzie podjechac?

Wysłane z mojego Nexus 4
 
Aha i na jaka moc moge liczyc w 156 2.4 20V bez zadnych mechanicznych modyfikacji,tylko sam chip?

Wysłane z mojego Nexus 4
 
Hej

Również proszę o info:

Giulietta 1.4 multiair 2013 rok - chip.

z góry dzięki!
 
omron - nie każdy musi wszystko wiedzieć , może kolega zna się o wiele lepiej na zagadnieniach które ty czy ja znamy tylko z nazwy itp itd


a co do VI tury - info do pytających poszło
dwa zapytania w trakcie rozkminiania kosztów itd

tyle na razie
 
Status
Ten wątek został zamknięty.
Amortyzatory
Powrót
Góra