Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 185

Temat: Grupowy chiptuning MR Motors - Rogalotti - 1000zł

  1. #21
    Użytkownik Świeżak Avatar ToHrn
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Zgierz
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD M-jet Distinctive '04
    Postów
    58

    Domyślnie

    Witaj lexisnexis
    Osób chętnych na chipowanie jest więcej, razem z Tobą to 6 osób (TUTAJ jest zaktualizowana lista z pierwszego posta), która teraz powinna wyglądać następująco:
    1. szamacz - Alfa Romeo GT 1.9 JTDm
    2. Wieri - Alfa Romeo MiTo QV
    3. Fisz - Alfa Romeo GT 1.9 JTDm
    4. ToHrn - Alfa Romeo GT 1.9 JTDm

    5. VVoytec - Alfa Romeo 159 Ti 1.9 JTDm 16v
    6. Lexisnexis - Fiat Croma

    Oczywiście oficjalną listę pozostawiam do zaktualizowania CrocodileReggae, bo to On jest tutaj "wodzirejem" całej zabawy .

    P.S.
    Fajnie, że udało Ci się dobić do Witka i dzięki za informację. Jest taki mały chytry plan, żeby podczepić się pod forum VW Golfa, ale ciężko powiedzieć czy Witek się na to zgodzi. Ja podobnie jak Ty jestem gotów jechać nawet dzisiaj (no, może po tym jak odpuści śnieg ), podobnie jak szamacz. Myślę, jednak że wszyscy są tutaj zdecydowani dokonać tej całej operacji jak najszybciej.
    Ostatnio edytowane przez ToHrn ; 16-02-2012 o 16:50

  2. #22
    lexisnexis
    Gość

    Domyślnie

    No to nie wyglada to tak tragicznie Brakuje tylko 4 osob
    Rozmaiwalem przed chwila ponownie z Witkiem. Niestety nie ma opcji przyłączenia sie do golfa poniewaz jak to on określił cena jest nizsza ze względu na reklame przy masowej ilosci osob z danego forum (per marka auta). W tym momencie podłączając się pod golfy jego teroia reklamy traci sens więc niezbyt jest chętny.

    Są dwie opcje:
    1. Czekamy aż dobijemy jeszcze do 10 osób i wtedy nie ma problemu na umówienie się.
    2. Dopłacamy 200zł do interesu i chipujemy niemal "jutro" bez oczekiwania na 10 osób. Panowie? Co o tym sądzicie? Która opcja?

    Jak na mój gust i tak warto poczekaj aż ta psuedo zima troszke odpusci i umowić się na początek marca. Więc ja bym poczekał do 5-6 marca. Jezeli w tym momencie nie będize 10 osob to dopłacamy 200zl. Jest nadzieja ze na wiosne jaką jest juz marzec więcej osób się wybudzi ze snu zimowego i powie że nóz widelec chce zawirusować autko. Co Wy na to?

  3. #23
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    P-no
    Auto
    Brera 2.4 200 TuneForce 230km/490nm
    Postów
    70

    Domyślnie

    Witam Panowie,
    Z chęcią przyłącze się do zawirusowania Włoszki
    Ps. Dla mnie osobiście lepiej byłoby poczekać do Marca, ale przystosuję się też do woli grupy.

    1. szamacz - Alfa Romeo GT 1.9 JTDm
    2. Wieri - Alfa Romeo MiTo QV
    3. Fisz - Alfa Romeo GT 1.9 JTDm
    4. ToHrn - Alfa Romeo GT 1.9 JTDm
    5. VVoytec - Alfa Romeo 159 Ti 1.9 JTDm 16v
    6. Lexisnexis - Fiat Croma
    7. karol s - Alfa Romeo 156 1.9 JTD

  4. #24
    ViP Pirat drogowy Avatar mrksz87
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Megane GT220
    Postów
    253

    Domyślnie

    1. szamacz - Alfa Romeo GT 1.9 JTDm
    2. Wieri - Alfa Romeo MiTo QV
    3. Fisz - Alfa Romeo GT 1.9 JTDm
    4. ToHrn - Alfa Romeo GT 1.9 JTDm
    5. VVoytec - Alfa Romeo 159 Ti 1.9 JTDm 16v
    6. Lexisnexis - Fiat Croma
    7. karol s - Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    8. marksz87 - Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16v

    A wie ktos z Was panowie, jak wyglada sprawa w momencie, ze w serii jest cos nie tak i wychodzi dajmy na to 120 koni zamiast 140?
    Bo jesli jest to jakas grubsza sprawa, ktorej nie ogarna na miejscu to placimy za sama hamownie, czy wogole nie placimy i wracamy dajmy na to za tydzien ze sprawnym juz autem?
    Fiat Seicento 0.9 '98 -> Alfa Romeo 145 qv '99 -> Fiat Coupe 20vt '99 -> Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16v '03 -> Honda Civic 1.8 iVtec '09 -> Renault Megane GT220 Grandtour '14
    Nie zabijaj robaczka

  5. #25
    lexisnexis
    Gość

    Domyślnie

    No i genialnie Jeszcze tylko 2 osoby
    Zasadniczo jezeli jest problem z autkiem to wracamy do domu naprawiac i placimy tylko za homownie ale w momencie jak wracasz koszty hamowni odpadaja i placisz juz o tyle ile od Ciebie wzieli mniej. Ale to potwierdze w poniedzialek telefonem jescze

    No to Panowie. Jest wyraznie relana szansa na tuning. Zatem w poniedzialek ustale tez termin wstepny. Na 5-9 marca. Co w okolidcach tego tygodnia. Jak ustale termin mneij wiecej to tylko nam pozostanie konkretne umwoienie sie na godfizne juz osobiscie

  6. #26
    ilnis
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, byłbym dziewiąty, tylko w poniedziałek zadzwonię i zapytam co i jak dokładnie i czy się kwalifikuję, bo u mnie chyba coś z EGR jest nie tak...

  7. #27
    ViP Pirat drogowy Avatar mrksz87
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Megane GT220
    Postów
    253

    Domyślnie

    Cytat Napisał ilnis Zobacz post
    Panowie, byłbym dziewiąty, tylko w poniedziałek zadzwonię i zapytam co i jak dokładnie i czy się kwalifikuję, bo u mnie chyba coś z EGR jest nie tak...
    A Ty masz JTD 16v? Jesli tak to moze zapytaj sie jak bedziesz dzwonic, czy istnieje mozliwosc programowego wywalenia egru
    No i o ile wtedy wzrosnie koszt?
    Fiat Seicento 0.9 '98 -> Alfa Romeo 145 qv '99 -> Fiat Coupe 20vt '99 -> Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16v '03 -> Honda Civic 1.8 iVtec '09 -> Renault Megane GT220 Grandtour '14
    Nie zabijaj robaczka

  8. #28
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    pewnie jakieś 4 stówki

  9. #29
    ilnis
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrksz87 Zobacz post
    A Ty masz JTD 16v? Jesli tak to moze zapytaj sie jak bedziesz dzwonic, czy istnieje mozliwosc programowego wywalenia egru
    No i o ile wtedy wzrosnie koszt?
    Tak, mam 1.9 JTD ale wersję "zmuloną" z rynku belgijskiego do 136 KM.
    Próbuję się dodzwonić i spytać co i jak, ale chyba łatwiej będzie zchipować silnik niż skontaktować się z chłopakami z MR Motors
    Pytanie o EGR jest bardzo zasadne, gdyż z tego co znalazłem w sieci - http://www.cinsoft.pl/index.php?stro...kty&nazwa=alfa wynika że zwiększanie mocy odbywa się także w wyniku zaślepienia EGR.

  10. #30
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Na waszym miejscu poprosiłbym o programowe wycięcie Egr-u u każdego .Razem zapłacicie mniej,a spokój będziecie mieli na zawsze.

    Gorąco polecam Witka i gratuluję mądrej decyzji.

    Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 146 - czy warto kupic ? 1000zł
    Utworzone przez Kuba5093 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 19-01-2013, 14:27
  2. Sprzedam silnik 1.8 16v Ts uszkodzony 1000zł
    Utworzone przez Nielat w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-05-2012, 00:05
  3. Program w Mr Motors
    Utworzone przez rybakmj w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 202
    Ostatni post / autor: 07-11-2010, 12:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory