Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: jaki kolor felg do srebrnej AR?

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    Alfa Romeo 147 2.0 TS r.2001
    Postów
    28

    Domyślnie jaki kolor felg do srebrnej AR?

    Witam wszystkich
    Chciałem zasięgnąć waszej pomocy w sprawie doboru koloru lakieru na alufelgi. Mam srebrna AR 147 na srebrnych felgach, wzór selespeed 16". Felgi nie są przytarte tylko po prostu maja już odpryski, czy coś w tym stylu i nie wyglądają zbyt efektownie wiec chce jej pomalować.
    był bym wdzięczny za jakieś wizualizacje takich felg na srebrnej AR niekoniecznie 147 lub linki do takich zdjęć. z góry dzięki

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar wube
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 145 boxer
    Postów
    176

    Domyślnie

    Ostatnio widziałem srebrną hondę na różowych fajnie to wyglądało naprawdę może zastanów się nad błękitnym też może całkiem fajnie się prezentować na srebrnej 147
    Łączy ludzi trawa, dzieli ludzi siano​

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Mino, tutaj podsyłam link do świeżego tematu, niemalże identycznego jak Twój http://www.forum.alfaholicy.org/foru...u_alufelg.html twórca tematu też ma srebrne auto i też ma dylemat co do koloru felg co więcej, ja też mam srebrną GT i moim zdaniem wybrałem ciekawy kolor felg, tj. tzw. tytanowy- grafit z delikatną domieszką brokatu. Bajecznie mieni się w słońcu, do tego delikatnie się odróżnia od srebrnego samochodu, ale nie rzuca się za bardzo w oczy. Tam masz wszystkie dodatkowe informacje i zdjęcia.

    Cytat Napisał wube Zobacz post
    Ostatnio widziałem srebrną hondę na różowych fajnie to wyglądało naprawdę
    już po tym wnioskuję, że był to zapewne civic utrzymany w klimacie JDMu. Takie japońskie modyfikacje faktycznie pasują do japońskich samochodów, chociaż też nie do każdego, ale na Alfie, zwłaszcza 147 moim zdaniem będzie to wyglądało tragicznie. Wszelkie inne rzucające się odcienie takie różowe, zielone, niebieskie, itd. nie pasują do tej marki. Poza tym tamta honda zapewne miała więcej JDMowych gadżetów, zaczynając od naklejek, przez niższy zawias, a kończąc na wnętrzu,co? Tak tylko wnioskuję na podstawie znajomości tego stylu tuningu i licznych japońskich samochodów właśnie w tym klimacie tuningowanych

Podobne wątki

  1. [145] Jaki kolor felg?
    Utworzone przez jasiu 145 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 06-12-2013, 22:58
  2. 147 fl jaki kolor felg?
    Utworzone przez p1otr w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 26-09-2013, 13:24
  3. KOLOR DYMU --- jaki kolor co oznacza.
    Utworzone przez Daniel Qoolik w dziale 147
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 14:33
  4. [164] Jaki kolor felg...?
    Utworzone przez Yacek w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-11-2010, 01:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory