Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Temat: Wydech WOLFa do v6 czy inny

  1. #21
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Tylko czekałem na potwierdzenie ze to twoja, zakupiłeś ja z Krakowa lub okolic tak???????????
    To pokaż nam jakie masz super lampy jakiej znanej firmy z przodu, bo na tak renomowana markę mi nie wyglądają czyli musisz je wywalić??????????????
    Bo ta alfa jak szukałem dla siebie kilka miesięcy temu stała na allegro za śmieszna forsę i nawet kilka miesięcy temu ten wieś tuning tam stał, tak w ogóle to mierzyłeś lakier miernikiem, albo chociaż punkty bazowe?????????????
    Ja ja wywaliłem z poszukiwań, bo niby oryginalny pakiet Cadamuro a kolo go połączył z lampami za 300 zyli i jeszcze kilka smaczków, które mi się nie zgadzały, a jednak znalazła amatora
    I nigdy nikogo nie ucz o wieś tuningu bo jesteś w tym specem, co do dwóch tłumików to niby jak to zrobili specjalisto????????????
    To że wystają po dwóch stronach nie znaczy ze są dwa, może ze swojej łaski uklękniesz z tyłu przed tym wydechem i sprawdzisz
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 29-12-2011 o 17:38

  2. #22
    SEJBR
    Gość

    Domyślnie

    BUHAHAHAHA no to zes teraz sie pograzyl hahahahahah dali przedni zderzak od gta bo po przerobkach pasuje, progi cadamuro a tyl zostal seria. A ja mam caly pakiet Cadamuro a nie jakies gta looki hahahahahahah wiesz te cadamuro z Wloch, nie z chin hahahahahahah i kto tu ma styl hahahahahahahahahahahahahahahahahaha nie moge ale beka ale sie osmieszyles na cale Forum hahahahah

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Słuchaj, pakiet Cadamuro kosztuje 12 tysi, twoja kosztowała 12 zapewne, chyba ze skroił z ciebie te 15 które chciał (już wiem ze to ta, te obszycie kierownicy robione dość niedawno i podłokietnik, który wydał mi się dziwny), ale to twój problem, teraz udowodnij że to Cadamuro, skoro tak się znasz to dawaj fotę plakietki z wewnętrznej strony zderzaka, bo każda porządna firma taką daje, a i podróby robią w naszym kraju i poniżej na mapie
    No i czekam na fotkę wydechu, schylić się chyba możesz czy ASO ci potrzebne?????????????
    Co do Alfy feecle to on ma wyczucie i to dobrze współgra, a u ciebie może opisz jak wygląda twój samochód swoimi słowani, bo dla mnie jest przerysowany i Alfy to tam nie widać, jeszcze do tego w tym kolorze, ciemna by wyglądała ładnie, ale ....


    ---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:44 ----------

    A i swoja drogą ile ty masz w niej koni, tak czytam:
    - dolot 30 na lajcie
    - wydech pewnie z 60
    To około 300 masz???????????
    Moderatora przepraszam za ironie ale się powstrzymać nie mogłem
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 29-12-2011 o 17:56

  4. #24
    ZBANOWANY Romeo
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 2.5V6 CF2 4HP20
    Postów
    655

    Domyślnie

    Tak dla ścisłości, przedstawione przeze mnie zdjęcia srebrnej 156 to democar Alfaclub

    http://www.alfaclub.pl/democar-stage2-forum.html

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Sorry, źle się wyraziłem, ale ogólne założenie te samo

  6. #26
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ANN
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    Auto
    GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    362

    Domyślnie

    jeździsz kolego z Ragazzonem? Przeciez on jest bardzo głośny, słychać go z okolicy 10km, zagłusza dzwięk silnika, przerost formy nad treścią.
    może zmień na jakiś co podkreśli delikatnie rasowe brzmienie V-ki.

    pozdrawiam

    http://ann156.fotosik.pl/

    GT 3.2 V6 Q2 '05 (09.2014)
    MiTo 1.4 T-Jet 155 KM '09 (10.2016)
    Spider 2.0 TS '99 (10.2022)
    ______________________________
    156 2.5 V6 '00 (03.2010-10.2014)
    156 1.9 JTD '98 (06.2006-03.2010)

  7. #27
    SEJBR
    Gość

    Domyślnie

    feecle chyba nie myslisz ze ktos mogl sie pomylic i pomyslec ze to twoj woz. Nie dodawaj sobie nie te progi
    kylo - piszesz - pokaz, udowodnij, zrob zdjecie, wejdz pod woz, pakaz fakture, sprawdz, daj wykres, ile dales za woz ??? Kolego czy ciebie PO.......LO?????????? Czy to koncert zyczen???????? Od mojej zabawki takim jak ty i kilku innych napinaczy wara, nie was za....y interes, to wy jestescie jak jakies panienki tirowki co to wszystko pokazuja, umowmy sie ze mam tyle mocy co 1.6 Ok? chetnie was zgasze w REALU te wasze autka z wykresami hahahahahaahaha moze byc? czy pekacie kozaki???? Chyba sie nie boicie jakies malej rurki z Autodelty i wydechu ktory jak tu kolega slusznie zauwazyl pewnie nie ma zadnego tlumika bo mi sie tylko wydaje ze ma a walki to mi sie przysnily ok???? A teraz SP.....IE, czekam tu na posty w temacie wydechu Wolfa, wasze placzliwe skomlenie zupelnie mnie nie interesuje. Moze MODERATORA interesuje skoro jeszcze mi tu zasmiecacie moj temat jak kazdy poprzedni, chcecie sie ze mna umowic na randke czy co? Ale mam nadzieje ze zgodnie z REGULAMINEM was stad poprzepedza i pousuwa ten balagan

    ---------- Post added at 18:41 ---------- Previous post was at 18:33 ----------

    ANN no cicho to nie jest Do tego strumienica, ale skoro widac ze jade bo xenon wali po oczach to i slychac byc musi. A na serio dlatego zalozylem ten temat co by moze cos zmienic , moze na cichszego, ale o dobrych parametrach i jakosci. Ale widzisz, tutaj zamiast jakiejkolwiek info , tony spamu i udowadniania ze kupilem gdzies jakas alfe z allegro, ze nie mam zadnego wydechu itp bulshit Wiem jak bedzie, jak kupie Wolfa, to bedzie to najczesciej uzywane slowo na tym forum, tak jak teraz jest autodelta bo kogos nie stac. No przykro mi ze u nich niet djengow, ale co to ma wspolnego ze mna? To samo przerabialy chlopaki z democarow, pisza zebym sie nie lamal, normalna zadrosci zawisc, w sumie rutynowe zachowanie niedojrzalych nastolatkow. Coz, bywa, poczekam az sie zmecza A potem oczywiscie beda mnie meczyc o jakis wykresik, bo jak nie masz wykresiku, to nie masz mocy. Normalnie genialne! Zreszta ja im nie zaluje, jak slucham ile maja pod macha, srednio od 300KM wzwyz kazdy to nie wiem o co im chodzi? Napisalem czarno na bialym ze jezdzilem gta i gubilo trakcje i ze nie chce miec 250 KM a oni mi udowadniaja to co sam wiem. Chore. Mnie wystarczy do zabawy i bezpiecznego wyprzedzania 220 nie wiem dlaczego ich to tak boli jak wszyscy sa szybsi odemnie? skad ta frustacja? Depresanci
    Rowniez pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez SEJBR ; 29-12-2011 o 18:52

  8. #28
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ANN
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    Auto
    GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    362

    Domyślnie

    Cytat Napisał SEJBR Zobacz post
    [/COLOR]ANN no cicho to nie jest Do tego strumienica, ale skoro widac ze jade bo xenon wali po oczach to i slychac byc musi. A na serio dlatego zalozylem ten temat co by moze cos zmienic , moze na cichszego, ale o dobrych parametrach i jakosci. Ale widzisz, tutaj zamiast jakiejkolwiek info , tony spamu i udowadniania ze kupilem gdzies jakas alfe z allegro, ze nie mam zadnego wydechu itp bulshit Wiem jak bedzie, jak kupie Wolfa, to bedzie to najczesciej uzywane slowo na tym forum, tak jak teraz jest autodelta bo kogos nie stac. No przykro mi ze u nich niet djengow, ale co to ma wspolnego ze mna? To samo przerabialy chlopaki z democarow, pisza zebym sie nie lamal, normalna zadrosci zawisc, w sumie rutynowe zachowanie niedojrzalych nastolatkow. Coz, bywa, poczekam az sie zmecza
    Wszystko ok tylko nie atakuj tu ludzi z reputacją bo nawet nie wiesz do kogo piszesz i kogo tak "kąsasz".

    Dla mnie Ragazzon stanowczo za głośny - miałam okazje jeździć taką V-ką, słychac było tylko wydech, zagłuszał kompletnie silnik - to nie dla mnie.
    U siebie mam SS i jest wręcz idalnie - podkreśla rasowe brzmienie V-ki, nie ma przerostu nad treścią. Może pójdź w tą strone.

    pozdrawiam

    http://ann156.fotosik.pl/

    GT 3.2 V6 Q2 '05 (09.2014)
    MiTo 1.4 T-Jet 155 KM '09 (10.2016)
    Spider 2.0 TS '99 (10.2022)
    ______________________________
    156 2.5 V6 '00 (03.2010-10.2014)
    156 1.9 JTD '98 (06.2006-03.2010)

  9. #29
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Mam nadzieje ze te twoje cudo do zlotu dociągnie i nam nim dupska złoisz, bo w tym roku się wybieram i reszta druciaków pewnie też, mam zamiar do zlotu na druty wydać 5 koła to zobaczymy czy nic nie odpadnie
    Czyli z tego wynika że co kolo ci powiedział przy sprzedaży to prawda i żyj z nadzieja ze to prawda, na razie to tylko udowodniłeś że się na niczym nie znasz (V6 w BMW, podkład w Clio na dachu to plama itd. i inne cuda na patyku )
    A co do bałaganu to sam go zacząłeś

    ---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:51 ----------

    Wracając do tłumika radze posłuchać Wolfów w czymś do czego nie są dedykowane i wtedy zdecydować dal mnie ich dźwięk jest śmieszny jak wcześniej pisałem

  10. #30
    Użytkownik Romeo Avatar krycho91
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Radzyń Podlaski
    Auto
    164 T.S
    Postów
    620

    Domyślnie

    ludzie nie karmcie trola...
    Ze 164 trudno się wyleczyć

Podobne wątki

  1. Ulter a inny wydech
    Utworzone przez GoldeNx3 w dziale 147
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 06-01-2014, 17:03
  2. Czy to aby łożysko? czy inny problem?
    Utworzone przez bija22 w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-03-2012, 19:05
  3. Wymiana ics na inny
    Utworzone przez mario1662.4 w dziale 166
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 13:36
  4. SELENIA czy INNY w JTD
    Utworzone przez SEBEK w dziale 156
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 03-06-2010, 20:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory