Cześć mam kilka pytań dot. turbo, pompy wtryskowej i tego co warto jeszcze zrobić. Obecnie w aucie mam zrobione ~150 350nm, zrobione mam : FMIC, downpipe, pełen przelot wyłączony EGR wyczyszczony kolektor dolotowy, zrobione kpl sprzęgło + obicie tarczy sprzęgła kevlarem, zrobiony od nowa jest układ przeniesienia napędu przeguby i łożysko podpory, dołożony wskaźnik boost + leży czeka wskaźnik EGT do montażu tylko gdzie dać czujnik w którym miejscu w kolektor wydechowy czy za kolektorem?
Do Alfy teraz szukam turbo, celuje w 180/190 koni. Jedni mówią rób hybrydę drudzy mówią GTB2060 inni GTB2056VKLR trzeci wrzuć GT1749VB .Wtryskiwacze wiem że wrzucić mam 081 . A co z pompą CR ? da radę ?
Zastanawiam się co jeszcze usprawnić ? Chcę dołożyć Oil Catch Tank, myślę o usunięciu tłumika szmerów.
Silnik jest w bardzo dobrej kondycji pomimo braku całej ekologii nie zostawia za sobą chmur. Oleju od wymiany do wymiany nie dolewam.

Taką dodatkową sprawą jest procedura startu jest możliwość uruchomienie tego w sterowniku ?