Strona 158 z 175 PierwszyPierwszy ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,571 do 1,580 z 1746

Temat: Chip tuning - Mapy

  1. #1571
    criss
    Gość

    Domyślnie

    To co ty chcesz żeby w tym dziale były how to? Do takiej wiedzy dochodzi się z czasem i to nie krótkim. Chcesz się nauczyć to zacznij się uczyć

    Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez criss ; 24-10-2018 o 19:30

  2. #1572
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.9JTD
    Postów
    74

    Domyślnie

    Ty to napisałeś nie ja. Czyli mam rozumieć że jak ktoś jest zielony w tym temacie nie ma prawa się uczyć czy pytać tutaj ? Hmm...

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  3. #1573
    criss
    Gość

    Domyślnie

    Ma prawo się pytać ale jednoznacznej odpowiedzi nie dostanie, zresztą nie jesteś pierwszy w tym dziale co się o to wkurza. Kolega tomano pisał do mnie na pw i dostał odpowiednie wskazówki a nie płakał na publicznym

    Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

  4. #1574
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.9JTD
    Postów
    74

    Domyślnie

    Ej ale to wiadomo że jednoznacznej się nie dostanie bo inaczej każdy miałby mpps czy podobne niczym ELM327 tak więc spoko looz

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  5. #1575
    Użytkownik Pasjonat Avatar @sdero
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    RAV4 / Ducati Diavel Carbon
    Postów
    3,133

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olex Zobacz post
    Sdero widzę że Cię boli jak ktoś chce sam coś ogarniac... No wybacz nie każdy ma blisko do KRK A i pewny jestem że też od razu nie wszystko wiedziałeś.
    Rozbrajaja mnie tacy ludzie wejdzie taki na forum i że w tym siedzi struga wielkiego speca dogryzajac tylko.
    To po co czytasz jak cię to rozbraja ? Szczerze mówiąc ma to... Większość z nich i tak finalnie trafia do poprawy.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Olex Zobacz post
    Bardziej moja wypowiedź była ukierunkowana na kulturę bo chyba po coś ten dział jest więcej niż glupie odzywki
    Trzeba umieć odróżnić poczucie humoru od głupich odzywek.
    Ostatnio edytowane przez @sdero ; 24-10-2018 o 19:59
    Chip tuning, EGR off , DPF off, SCR off, Lambda off , modyfikacja dawki startowej oraz inne.

    Więcej informacji: www.conmir.pl, lub Fanpage na FACEBOOK
    Trochę o korektach - > Motoblog - wpływ korekt pod obciążeniem
    Trochę o DPF - > Motoblog - co warto wiedzieć o DPF

  6. #1576
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.9JTD
    Postów
    74

    Domyślnie

    Bo myślałem że jako gość który prowadzi swój warsztat rozjaśnisz sytuacje Ale jak widać się myliłem
    Dobra Mirku w takim razie JA to źle odebrałem - przepraszam

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

    - - - Updated - - -

    #TOMANO kolejna PW od Ciebie ... wyczyść sobie skrzynkę bo nie moge Ci odpisać
    Ostatnio edytowane przez Olex ; 24-10-2018 o 19:58

  7. #1577
    Użytkownik Pasjonat Avatar @sdero
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    RAV4 / Ducati Diavel Carbon
    Postów
    3,133

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olex Zobacz post
    Bo myślałem że jako gość który prowadzi swój warsztat rozjaśnisz sytuacje Ale jak widać się myliłem
    Dobra Mirku w takim razie JA to źle odebrałem - przepraszam
    Co tu wyjaśniać.
    Każdy, kto pierwszy raz widzi winolsa, reaguje jakby widział diabły i moce piekielne
    A to czy ktoś to sobie zrobi, czy nie, to naprawdę mi to lata. Popatrz do około ile potencjalnych klientów jeździ. W większości nowych samochodów i tak sobie tak luzacko nie pogrzebie mpps-em za 70 zł. z alledrogo

    P.S. To forum jest naprawdę wyjątkowe pod względem nerwowości. Większość od razu przyjmuje jakby rozmówca pluł na niego.
    Chip tuning, EGR off , DPF off, SCR off, Lambda off , modyfikacja dawki startowej oraz inne.

    Więcej informacji: www.conmir.pl, lub Fanpage na FACEBOOK
    Trochę o korektach - > Motoblog - wpływ korekt pod obciążeniem
    Trochę o DPF - > Motoblog - co warto wiedzieć o DPF

  8. #1578
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.9JTD
    Postów
    74

    Domyślnie

    Jest jak mówisz. Jakby każdy ogarniał to każdy by sobie to robił i każdy by miał kabelek jak w przypadku elm327 gdzie ludzie kupują Ale tak naprawdę nie potrafią odczytać błędu bo i tak pytają z tym że przy mpps można więcej szkody narobić

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  9. #1579
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    Nie można w sumie, o ile nie weźmie się czegoś pokroju ecusafe Bez tego nic się nie zmieni, bo zwyczajnie braknie wiedzy na ruszenie czegokolwiek. Mapy w różnych softach są poprzesuwane i trzeba wiedzieć o ile, a to kolejna wiedza... Które w internecie jest sporo, tylko trzeba po prostu posiedzieć i chcieć ją znaleźć - kwestia motywacji i chęci nauki czegoś, co wymaga więcej niż umiejętności poruszania się po sofcie. O ile znajdzie się takie informacje to z innymi jest już problem, bo nikt nie napisze które mapy i o ile ruszyć, żeby osiągnąć zamierzony efekt @sdero dobrze o tym wie i dlatego nie rzuci niczym więcej niż zdawkowymi informacjami, wiedza kosztuje i stąd się biorą ceny usług. A bez samorozwoju taki biznes nie ma sensu, chyba że ktoś się chce zająć pierdołami typu samo usuwanie egr - bo z dpfem jest już trochę trudniej.

  10. #1580
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomano
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    LLE
    Auto
    ALFA ROMEO 156 1.9JTD AR 159 1,9 jtd
    Postów
    403

    Domyślnie

    Cytat Napisał siewcu Zobacz post
    Nie można w sumie, o ile nie weźmie się czegoś pokroju ecusafe Bez tego nic się nie zmieni, bo zwyczajnie braknie wiedzy na ruszenie czegokolwiek. Mapy w różnych softach są poprzesuwane i trzeba wiedzieć o ile, a to kolejna wiedza... Które w internecie jest sporo, tylko trzeba po prostu posiedzieć i chcieć ją znaleźć - kwestia motywacji i chęci nauki czegoś, co wymaga więcej niż umiejętności poruszania się po sofcie. O ile znajdzie się takie informacje to z innymi jest już problem, bo nikt nie napisze które mapy i o ile ruszyć, żeby osiągnąć zamierzony efekt @sdero dobrze o tym wie i dlatego nie rzuci niczym więcej niż zdawkowymi informacjami, wiedza kosztuje i stąd się biorą ceny usług. A bez samorozwoju taki biznes nie ma sensu, chyba że ktoś się chce zająć pierdołami typu samo usuwanie egr - bo z dpfem jest już trochę trudniej.
    Ja draze ten temat od dluzszego czasu i poza egr nie podejme sie niczego innego .Przypuszczam ze wiekszosc stwierdzi podobnie po pierwszym odpaleniu winolsa

Podobne wątki

  1. Chip Tuning/MAPY ok. Wrocław/Poznań ktoś poleci ?
    Utworzone przez KaaC w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-03-2018, 17:42
  2. CHIP Tuning JTD?
    Utworzone przez samsung12 w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2016, 19:42
  3. Chip tuning
    Utworzone przez domino281 w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-03-2015, 19:08
  4. [166] Chip-tuning
    Utworzone przez bella-hella w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 19:12
  5. Chip tuning TS
    Utworzone przez MARIN w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-11-2007, 11:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory