Strona 6 z 175 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 1746

Temat: Chip tuning - Mapy

  1. #51
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar iwok
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    już nie alfa :)
    Postów
    499

    Domyślnie

    Znowu odwracasz kota ogonem.

    Nie potrzebuję Twoich pieniędzy ani tym bardziej Twojego programu.

    Jeśli krytykujesz pracę innych powinieneś to podeprzeć rzeczowymi argumentami. Innymi niż tylko takimi, że to co robią inni jest "średnie" a to, co ewentualnie mógłbyś zrobić Ty byłoby świetne.

    Po co podpisywałeś swoje posty na amatorskim forum zdaniem sugerującym profesjonalne zajmowanie się tuningiem, jeśli nie dla reklamy?

  2. #52
    Zoltar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwok Zobacz post
    Znowu odwracasz kota ogonem.

    Nie potrzebuję Twoich pieniędzy ani tym bardziej Twojego programu.

    Jeśli krytykujesz pracę innych powinieneś to podeprzeć rzeczowymi argumentami. Innymi niż tylko takimi, że to co robią inni jest "średnie" a to, co ewentualnie mógłbyś zrobić Ty byłoby świetne.

    Po co podpisywałeś swoje posty na amatorskim forum zdaniem sugerującym profesjonalne zajmowanie się tuningiem, jeśli nie dla reklamy?
    Przepraszam Cie bardzo, ale nie będę Ci tłumaczył pewnych zagadnień, o których nie masz bladego pojęcia, bo to bezcelowe i mi zbędne... A pszcze gadanie zrozumiałymi dla Ciebie ogólnikami mogłoby mieć znamiona Twojego ulubionego słowa "ściema"

    "świetne" pokaż mi to, albo przestań wymyślać...

    Wiesz po co ? Dla chęci pomagania komuś kogo pytania są warte poświęcenia czasu, kto posiada podstawową wiedzę, robi coś dla innych, a nie dla kogoś, kto bez obrazy w dużej grupie jako jedyny szuka dziury w przysłowiowej du... I jedna osoba ode mnie taką pomoc otrzyma, a Tobie z całym szacunkiem nic do tego.

    Podpisu nie ma, żeby nie kłuł Cie w oczyI żebym przypadkiem nie zdobył nowych klientów z drugiego końca Polski

  3. #53
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar KULI
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    ZABRZE
    Auto
    2.4 JTD 215Km/458Nm by CINEK
    Postów
    135

    Domyślnie

    Moje zdanie jest takie że wgrywanie gotowców który jest napisany pod konkretny czyjś samochód jest nie zdrowe,bo każdy samochód jest inny i po to sie stroi indywidualnie żeby poprawić niedociągniecia oryginalnego programu,a pisanie że wgrałem sobie program od pana Czesia i że teraz jest super nie potwierdzone wykresem z hamowni jest śmieszne. Ale to moje zdanie i każdy robi jak chce.

    POzdrawiam KULI

  4. #54
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    A ja cały czas uważam że skoro można dostać nawet tylko część osiągów "profesjonalnych" programów za cenę 200zł, odrobiny własnej odwagi i inwencji ty tylko przybić brawo. Polak potrafi
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  5. #55
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Który mobilek będzie tak miły i przeszpera swoje zasoby "tuned maps" w ukierunkowaniu na:



    Chociaż wiem, że szanse znalezienia mod'a są znikome, jednakże wypadało by zapytać


  6. #56
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar iwok
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    już nie alfa :)
    Postów
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zoltar Zobacz post
    Przepraszam Cie bardzo, ale ...
    Nie wiesz o czym mam pojęcie. Tak samo jak i mnie nie udało się dowiedzieć niczego o Twojej wiedzy na temat tuningu.

    Cieszę się, że któryś z kolegów z forum skorzystał z Twojej pomocy i mówię to szczerze.

    Twój pierwszy wpis w tym temacie przywodził na myśl to, co wszelkiej maści fachowcy mówią swoim klientom na powitanie: "kto Panu to robił?!" I zdaje się, że nie tylko ja miałem takie wrażenie.

    Wiesz, zdaje się, że się wzajemnie nie przekonamy a kolejne, takie jak ten wpisy, tylko zaśmiecają wątek, więc proponuję spór na tym zakończyć.

  7. #57
    Zoltar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwok Zobacz post
    Nie wiesz o czym mam pojęcie. Tak samo jak i mnie nie udało się dowiedzieć niczego o Twojej wiedzy na temat tuningu.

    Cieszę się, że któryś z kolegów z forum skorzystał z Twojej pomocy i mówię to szczerze.

    Twój pierwszy wpis w tym temacie przywodził na myśl to, co wszelkiej maści fachowcy mówią swoim klientom na powitanie: "kto Panu to robił?!" I zdaje się, że nie tylko ja miałem takie wrażenie.

    Wiesz, zdaje się, że się wzajemnie nie przekonamy a kolejne, takie jak ten wpisy, tylko zaśmiecają wątek, więc proponuję spór na tym zakończyć.
    Masz rację, może nie wypowiedziałem się w pierwszym poście zbyt precyzyjnie i też jestem za zażegnaniem sporu o pietruszkę

    Qki czym chcesz zmienić sobie ewentualnie ten program ?

  8. #58
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Póki co walczę z Galletto 1260, ale jeszcze się nie połączyłem tak, żeby zgrać oryginał, jutro dalszy dzień testów...

    Nie wiem czemu też zwykłym kablem VAG nie mogę się z AlfaDiagiem połączyć.. ale to pierwsza godzinka testów była.

    Póki co "idealnie" działał: http://www.fiatecuscan.net/, w cudzysłowiu bo wyświetlał Error ISO czy coś takiego chyba nie dokońca zgodny model samochodu wybrałem. Ale tam idealnie mojego nie ma :/.


  9. #59
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Na hamowni byłem w piątek, ale nie wjechałem na rolki, bo przyjechał wcześniej mercedes, z " małą usterką " i po kilku godzinach nie miał juz połowy silnika, deski rozdzilczej ani kierownicy. I pan powiedział ze nie mają go jak wypchać ze stanowiska.

    ...

    Qki EDC16 jest przy tych 20V no ni ? z tego co wiem to mapa juz waży 1024kb zamiast 512 i znalazłem jedną, ale chyba jest ogryginalna...

  10. #60
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar iwok
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    już nie alfa :)
    Postów
    499

    Domyślnie

    http://rapidshare.com/files/337131106/ori166

    Pod powyższym linkiem jest oryginalna mapa z mojej alfy. To jest wersja 1037363752 z cks EB95 a więc inna niż Kayrola. Może się komuś przyda.

Podobne wątki

  1. Chip Tuning/MAPY ok. Wrocław/Poznań ktoś poleci ?
    Utworzone przez KaaC w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-03-2018, 17:42
  2. CHIP Tuning JTD?
    Utworzone przez samsung12 w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2016, 19:42
  3. Chip tuning
    Utworzone przez domino281 w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-03-2015, 19:08
  4. [166] Chip-tuning
    Utworzone przez bella-hella w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 19:12
  5. Chip tuning TS
    Utworzone przez MARIN w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-11-2007, 11:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory