Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Temat: 159 JTDM 120 km 2008 - po wizycie w cinsoft

  1. #11
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KWA
    Auto
    2 x Giulietta 1.4tb i 1.75qv, GT 3.2v6
    Postów
    373

    Domyślnie

    Tanio nie jest?????? ludzie by chcieli miec za darmo wszystko. To wez i zadzwon gdzies indziej ile ci powiedza? MArcin ma dobre ceny i taka jest prawda. Usuniecie dpf to min 1500 wszedzie. A zmiana softu plus hamownia itd to np w compsporcie jak kiedys dzwonilem to powiedzieli mi 1600. Ja bylem u nmarcina i jestem zadowolony. Teraz pojade tez na zmiane rozrzadu. Pozdrawiam i polecam wszystkim. Z silnika 2.4 210km to marcin zrobil w brerze cos ok 250 i ponad 500nm

  2. #12
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2009
    Auto
    AR159 Q-tronic
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    To ciekawe bo jak ja pytałem, sprawdziłem właśnie mail, to brutto około 1500 bez usunięcia DPF - chyba że ta usługa tyle kosztuje.

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar karmal
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Maserati Ghibli S 3,0 410KM
    Postów
    1,894

    Domyślnie

    Też jestem zadowolony z Marcina - Cinsoft
    Dane mojej belli w podpisie
    _____________________________
    Jedna AR 159 od 09.2010 do 05.2019

    Łada Niva prod. 2010 w posiadaniu od 02.2017 )

    Aktualnie Maserati Ghibli S

  4. #14
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KWA
    Auto
    2 x Giulietta 1.4tb i 1.75qv, GT 3.2v6
    Postów
    373

    Domyślnie

    Niestety nie od dzis wiadomo ze dlubanie przy aucie to kosztowne hobby. A Sam soft to najtanszy przyrost mocy. Wszystko nastepne to juz kasa kasa i jeszcze raz kasa.

  5. #15
    Zbeer
    Gość

    Domyślnie

    Panowie nie można skrobać na aucie za 50 - 100k. Oprócz samych zmian liczy się jeszcze ile auto wytrzyma. O Cinsofcie nie bluzgają na forach (ma dobre opinie), a z innymi bywa różnie. Jeżeli mam zapłacić parę złociszy więcej i mieć wszystko zrobione jak trzeba, to nie ma się nad czym zastanawiać. Pewnie i ja się wybiorę w końcu do nich, chociaż blisko nie mam.

    Tak w ogóle gratulacje zmian Zemsta, bo to jakby Twój temat jest .
    I daj znać ile Ci zeszło, czy jeden dzień starczy i czy sprzęgło też ruszyłeś.

  6. #16
    Użytkownik Znawca Avatar karmal
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Maserati Ghibli S 3,0 410KM
    Postów
    1,894

    Domyślnie

    Zbeer będzie to najprzyjemniejsza podróż jaką miałeś autem - oczywiście piszę o drodze powrotnej z Gliwic po remapie
    _____________________________
    Jedna AR 159 od 09.2010 do 05.2019

    Łada Niva prod. 2010 w posiadaniu od 02.2017 )

    Aktualnie Maserati Ghibli S

  7. #17
    Użytkownik Embrion Avatar zemsta
    Dołączył
    04 2011
    Auto
    159 JTDm 2008
    Postów
    16

    Domyślnie no to podsumowując

    link wstawiam raz jeszcze
    http://zemstinha.wrzuta.pl/sr/d/8xvHz8jAR3G




    wystarczy jeden dzień na te zmiany - zostawiłem o 9 i na 17 było gotowe
    nie robiłem sprzęgła - nie znam się, Marcin nie sugerował - zostawiłem jak jest tymczasem
    przebieg u mnie to 75 000 km

    i prawdziwa przyjemność zaczyna się po wciśnięciu gazu bardziej ni do połowy - serio jak nie to auto

    a co do ceny - słaby ze mnie negocjator,
    zapytałem, podał, wytargowałem 100 i gotowe.
    nieco więcej niż 2000 - ale nie powiem - żeby nie psuć rynku

    ps. taniej tego co Marcin mi zrobił nie znalazłem - a i opinie ma najlepsze

  8. #18
    krakow_kult
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli ktoś chce mieć zrobione dobrze, żeby miało ręce i nogi to Cinsoft jest bardzo godny polecenia. Wiem bo sam i nie jeden z moich znajomych wrócił z Gliwic z bananem na twarzy który długo nie schodzi. U siebie w JTD ze 115km mam 150km w tym zrobione już na tym ponad 30kkm. Spalanie zmalało, moc i moment urósł. Na pewno trzeba pamiętać aby skrócić interwały zmiany oleju (osobiście od samego początku stosuje olej+filtr oleju+ filtr powietrza co 10kkm). Przy okazji regulacji zaworów wyszło że silnik jest bardzo czysty, i mimo przebiegu ponad 150kkm między, wymianami nie muszę nić dolewać a latam sporo po A4-ce. Nie wolno katować zimnego, studzić przed wyłączeniem. Świadomemu użytkownikowi silnik będzie latał długo. A jak ktoś nie dba to i serie szybko zakatuje...

    Polecam wrzucić zegar temp. oleju - wtedy najlepiej wiadomo co w trawie piszczy.

    Nie sztuką jest "dowalić" w mapach większe ilości paliwa, zrobić pofalowany wykres momentu obrotowego (gdzie po jakimś czasie sprzęgło i dwumas powie 'papa') i zbarać pieniądze. Albo dobrze albo tanio. Nie ma innej opcji. Dodam że wiele zależy też od samej hamowni - inercyjne nie dają tak wiarygodnych wyników jak obciążeniowe...
    Ostatnio edytowane przez krakow_kult ; 28-05-2011 o 13:40

  9. #19
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KWA
    Auto
    2 x Giulietta 1.4tb i 1.75qv, GT 3.2v6
    Postów
    373

    Domyślnie

    Jest dokładnie tak jak piszesz. Musze pomyslec nad tym dodatkowym wskaznikiem oleju i doladowania turbiny. Pozdrawiam. Ile ci dokładnie wyszło km i nm? bo mam taki sam silnik

  10. #20
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbeer Zobacz post
    Ciekawe ile koników i jaki moment można u mnie wykrzesać. Ktoś robił tam 2,4? Coś mnie kusi powiększyć jednak stado.
    Ja odkupiłem moją starą 156 SW 2.4 Jtd od kumpla , który robił ją w Cinsofcie ( naklejka na klapie sie została ) i malenśtwo dysponuje mocą ok 190KM momentu nie pamiętam ale idzie jak burza . Jestem swierzym posiadaczem Alfy ( przejscie z BMW ) ale spalanie miło mnie zaskoczyło bo przy niezbyt delikatnej jezdzie nie spali mi 8 litrow po miescie. Dla mnie na taki motor to szok. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. 147 1.9 JTDm 8v 88kw 2008
    Utworzone przez pietro91 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-02-2015, 16:21
  2. [159] 159 JTDM 120 km 2008 - po wizycie w cinsoft
    Utworzone przez zemsta w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-05-2011, 19:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory