No Recent Activity

6 Wpisy w profilu

  1. Tanie części ze zniżką dla alfaholików! Dzwonić! 883004068 - Chcesz zniżkę? powiedz, że jesteś z forum!!!
  2. zapraszam wszystkich do zamieszczania darmowych ogłoszeń na ogloszenianr1.pl
  3. Zobacz Konwersację
    .Jak to zloze to chyba przejde na 10w60 bo ma lepszy parametry w wysokiej temperaturze niz 10w40 i jest szansa ze nie zerwie filmu olejowego w 100stopniach w polowie wyprzedzania.Powodzenia i do usług
  4. Zobacz Konwersację
    Albo nie wydajna pompa oleju albo problem z chlodzeniem tego 4 korbowodu.W 155 montowany seryjnie byl wskaznik cisnienia oleju i nie wiem czy czegos takiego jakos nie zaloze i w dodatku wskaznik temp oleju tez gdzies wsadze.Jak masz mozliwosc jeszcze to sprobuj sprawdzic cisnienie w silniku i daj znac ktora panewka dostala.Jak bedziesz cos potrzebowal to daj znac bo aktualnie mam nry panewek org i krosow std i nadwymiar.Miske zdjąć w tym potworku to też troche roboty.Musiałem sie troche pobawic w dorabianie kluczy przedłużanych poprze wspawanie torxa na przedłuzke i tym podobne manewry.Nie polecam używanego silnika nawet dolu bo szkoda kasy ewidentnie,nikt tego bez przyrządu nie sprawdzi na ucho a szkoda roboty potem jak cos siadzie i kase znowu.Cos pisales ze miales strzal z rozrzadu to jesli dobrze zrozumialem to moglo miec to wplyw na obecna awarie ale nie koniecznie
  5. Zobacz Konwersację
    Witam!współczuje tragedii,podobnie jak ty dałem lekko po garach i stukot sie rozpoczął po zejściu z obrotów i po rozebraniu dołu okazało sie ze panewa korbowodowa na 4 korbowodzie.Nie obróciła sie ale ja "przytarło"skleiła sie na chwile mozna powiedziec z wałem i klops.Sprawa jest do uratowania ale jak bede skladal to zamierzam czyms odizolować rure od wydechu idąca własnie w specjalnie wytłoczonym miejscu w misce olejowej pod 4 cylindrem.Może przesadzam ale uważam ze pozostałe 3 korby kąpią sie w wysokiej misce olejowej a ten 4 ma bardzo płytko i w dodatku grzeje go rura zaraz za kolektorem przed sonda.Koledze tez zlapalo w tym samym silniku panewke i innemu znajomemu tez w 2.0.Paradoksalnie jak kupowałem panewki to okazuje sie ze te same panewki montowane sa do wielu aut z grupy fiata i to nawet jtd wiec stawiam wine na uklad smarowania.W moim przypadku po awarii kapnalem sie ze wentylator sie nie wlaczyl i mialem zaraz 110 na wskazniku a wentylator sie nie odezwal.
  6. ,,;>
Pokazuje wiadomości od 1 do 6 z 6
Informacje o veet

Podstawowe informacje

Informacje o veet
Skąd:
PCT/PO/SCZ/SZ/RSA
Samochód:
Brera 2.4
Numer rejestracyjny:
PCT 7XX77

Sygnatura



Kontakt


Strona
https://www.forum.alfaholicy.org/member.php?u=13072&s=70a859b409c920134f292e7846d0735c
Komunikatory internetowe

Wyślij szybką wiadomość używając...

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
319
Postów dziennie
0.07
Ostatni post / autor
Car audio. 16-10-2018 20:43
Wpisy w profilu
Wszystkich
6
Najwięcej
28-04-2012 14:01
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
13-05-2021 14:55
Dołączył
12-12-2010
Strona Domowa
http://www.forumsamochodowe.org

4 Znajomi

  1. darek2116 darek2116 jest nieaktywny

    Użytkownik

    darek2116
  2. meser6 meser6 jest nieaktywny

    Użytkownik

    meser6
  3. SG0240 SG0240 jest nieaktywny

    Użytkownik

    SG0240
  4. wiedzmaak wiedzmaak jest nieaktywny

    Użytkownik

    wiedzmaak
Pokazuje od 1 do 4 z 4 Znajomych
Amortyzatory