• Kali_33's Avatar
    03-03-2024, 12:35
    Kali_33 odpowiedział w temacie [GTV Spider]Centralny zamek w dziale Gtv/Gtv Spider
    tak, wszystko bez problemu do ogarnięcia, podłączenie standardowe nie nie trzeba kombinować
    11 odpowiedzi | 4520 odwiedzin
No More Results

3 Wpisy w profilu

  1. Mam prośbę odnośnie cytatu w poście:

    http://www.forum.alfaholicy.org/show...6&postcount=12

    enzo_pl zwrócił mi uwagę - ponieważ w pośpiechu napisałem wewnętrzny zamiast zewnętrzny i dalej też na odwrót, ale już poprawiłem mojego posta - aby wykreślić ten cytat, bo nie chcę wprowadzić mętliku komuś w głowie
  2. Nie wyrzucam fabrycznego sterowania. Po prostu alfa po zakupie miała tylko jeden kluczyk z pilotem i to w opłakanym stanie. Teraz mam już 3 kluczyki, załatwilem sprawę immo i przy okazji te nowe klucze są w wersji składanego kluczyka z wbudowanym pilotem (coś a'la mój ori kluczyk z VW).
    Sprawę sterowania CZ już rozgryzłem w czwartek 29.04. Zeszło z 3-4 godzinki ale zrobiłem sygnalizację kierunkami i odcięcia zapłonu w 2 miejscach dodatkowo i przy okazji zabawy z immo dowiedziałem się, że mam padnięty sterownik poduszek :/
    W sumie wykrzesałem jeszcze w ten dzień kiedy pisałem trochę czasu i poszukałem wszystkich pomocy na elektrodzie. Ale programik sobie w wolnej chwili pozasysam bo do włochów nie mam niestety nic...
  3. Witam. Przypadkiem znalazłem Twoje posty szukając info odnośnie centralnych zamków (brałem lampy od Ciebie).
    Kurcze już nie wiem gdzie szukać... Wiesz może gdzie należy się podpiąć z zewnętrzną centralką żeby uruchomić centralny zamek? Bo zrezygnuję z pilota w kluczyku fabrycznym bo mam nowy plan. Także chcę podłączyć nowe sterowanie centralnym zamkiem (otw/zam + sygnalizacja kierunkami) i dodatkowe piloty ale nie wiem gdzie w AR tego szukać... Może znasz jakieś tajniki??
Pokazuje wiadomości od 1 do 3 z 3
Informacje o Kali_33

Podstawowe informacje

Informacje o Kali_33
Skąd:
Warszawa
Samochód:
GTV 2.0TS 1997

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
1,525
Postów dziennie
0.27
Ostatni post / autor
Centralny zamek 03-03-2024 12:35
Wpisy w profilu
Wszystkich
3
Najwięcej
29-01-2011 09:32
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
16-03-2024 10:17
Dołączył
03-10-2008

3 Znajomi

  1. Dawo Dawo jest nieaktywny

    Użytkownik

    Dawo
  2. NightDay NightDay jest nieaktywny

    Użytkownik

    NightDay
  3. r-sokol r-sokol jest nieaktywny

    Użytkownik

    r-sokol
Pokazuje od 1 do 3 z 3 Znajomych
Amortyzatory