No Recent Activity

11 Wpisy w profilu

  1. Zobacz Konwersację
    widziałem cie wczoraj jakos przed 16 jechałeś na poznań. Już z rameczkami wiec poznałem. Podnosiłem ręke ale chyba nie widziałes.
  2. Zobacz Konwersację
    chyba mignałes mi kiedys w jarocinie, ale chyba nie miałeś ramek klubowych wiec nie zwróciłem dokładnie uwagi. pozdro
  3. Spoko coś ogarnę Jedyne co to naklejki (na drzwiach z obu stron i naklejki na szkło lusterek 'efekt wypalanego szkła'), miałbym parę koncepcji na dalsze zmiany ale to dopiero na wiosnę i muszę obecne alu sprzedać. Raczej chodzi mi o modyfikacje wizualne, nie za ostro, żeby choinki nie zrobić
  4. Zobacz Konwersację
    Stwórz może galerię albo temat z fotkami.. bo po miniaturce się wydaje ładna sztuka zawsze miło obejrzeć zadbany egzemplarz.. Jakieś zmiany w niej robiłeś ?
  5. Prawie srebrnych jest dużo....20lat i tak fajny samochód już masz, to co to będzie za parę lat, najnowszy model Alfy
  6. ja 20 to prawie to samo kojarzę srebrną - ale czy Twoja.. na kościuszki to chyba nie ta
  7. 26lat więc chyba możesz pisać TY. Codziennie jeżdżę po Jarocinie-srebrna Alfa, czarną kojarzę tylko jedną, stoi na os.Kościuszki i bardzo mi się podoba.
  8. Nie wiem, wstaw fote to Ci powiem Ostatnio częściej jeżdżę pociągiem niż alfą
    Tak w ogóle nie wiem czy Per Pani czy Per Ty Nie chce urazić, nie znam wieku dlatego
  9. Ja też z Jarocina nie jestem,tylko okolice Żerkowa. Mam ją od października i jestem bardzo zadowolona, przyjemnie się jeździ. A ja tyle się naszukałam felg
    Ale na drodze chyba się nigdy nie widzieliśmy?
  10. Jest parę osób Ostatnio chyba nawet jedną alfe z forum pod stajenką widziałem (chyba) 159jtd kombi.
    Jeździ się super Dokładnie to jestem z Mieszkowa. Tak tak zdążyłem obczaić, że koleżanka od niedawna Ja trochę jestem zarejestrowany ale się nie udzielałem, trzeba było to zmienić, żeby móc tu wstawić ogłoszenie o sprzedaży (min. 50 postów) Alusy chcę upchnąć. Na wiosnę przydało by się trochę przerobić.

    ..a Ty jak tam?
Pokazuje wiadomości od 1 do 10 z 11
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Informacje o bercik556

Podstawowe informacje

Informacje o bercik556
Skąd:
Jarocin
Samochód:
była Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115KM 02r.

Kontakt


Strona
https://www.forum.alfaholicy.org/member.php?u=18499&s=2f5b7bcff1bd2f23ad7e2ad5c5721f22
Komunikatory internetowe

Wyślij szybką wiadomość używając...

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
50
Postów dziennie
0.01
Ostatni post / autor
Widziany, Widziana, Widziani :D 22-05-2013 22:53
Albumy
Wszystkich Albumów
2
Wszystkich Obrazków
10
Wpisy w profilu
Wszystkich
11
Najwięcej
11-05-2012 09:46
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
17-11-2014 18:52
Dołączył
06-07-2011

4 Znajomi

  1. Michasss87 Michasss87 jest nieaktywny

    Użytkownik

    Michasss87
  2. misiu7911 misiu7911 jest nieaktywny

    Użytkownik

    misiu7911
  3. Obi.Wan Obi.Wan jest nieaktywny

    Użytkownik

    Obi.Wan
  4. szefuni0 szefuni0 jest nieaktywny

    Użytkownik

    szefuni0
Pokazuje od 1 do 4 z 4 Znajomych
Amortyzatory