No More Results

99 Wpisy w profilu

  1. tak może
  2. Zobacz Konwersację
    Maciek sorry ze zawracam d*** ale znalazłem Twoje posty na alfaclubie odnośnie oleju do JTD. Moje auto to 145ka 1.9JTD. Przy kupnie zalany był Mówiłem 5W30 co wydało mi się głupie i wlalem 10W40 jak radzi instrukcja tyle że Valvoline. W Twoich postach przeczytałem że do JTD spokojnie mogę wlać 5W40 ale czy na pewno? Auto ma już 320kkm przebiegu. W warsztatach i sklepach różnie radzą. Nie jednej osobie pomogles więc byłbym wdzięczny za odp. Pozdrawiam
  3. Zobacz Konwersację
    Najlepszego!
  4. Zobacz Konwersację
    wszystkiego najlepszego moderatorze
  5. ok dziękuję czytałem to wszystko i zbaraniałem auto ożyło po wymianie filtra paliwa 123 ogień 4 mcsf ale pojawił się problem ciśnienia doładowania teraz skasowane błąd wyskoczył ale muszę się wstrzymać do jutra czy to znowu spadek ciś na magistrali czy ciśnienie turbo czujnik wyczyściłem był straszny syf
  6. Polecam pierwszą stronę podwieszonego tematu MCSF
  7. Drogi Maćku widze że jesteś fachowcem jeśli chodzi o AR w mojej 147 1,9jtd ostatnio zapala się mcsf na 4-5 biegu po agresywnym dodaniu gazu przy małej prędkości i wchodzi w tryb awaryjny reset następuje po zatrzymaniu wyłączeniu silnika dodatkowo czasami ciężko pali niezależnie od temp. silnika ale w te mrozy paliła za 10-14 razem i potem już luz ale mcsf się nie zapalał . a teraz jest i jedno i drugie . Pompa po regeneracji egr wyczyszczony przepustnica też była również nieszczelność przy chłodniczce pod termostatem po jego wymianie uciekały na łączeniu spaliny. Po podłączeniu wyrzuca błąd spadek ciśnienia na magistrali oprócz tego podczas jazdy na niższych biegach przy ostrym przyspieszaniu czuć jakby w pewnym momencie turbina zatrzymała doładowanie i za moment rwie dalej. AR trochę mocno dymi na czarno podczas ostrej jazdy na 2-3 biegu. I co to za zagadka czy to może być np filtr paliwa , jakiś czujnik czy np wtryski ?
  8. Bez odsłuchania to cięzko diagnozowac - jedź do ASO jest na gwarancji
  9. Witam, mam pytanie dotyczace giulietty 1.4 120km. W trakcie dynamicznego wciskania jak i puszczania pedalu gazu z okolic silnika dochodzi metaliczny dzwiek, dzieje sie to w trybie n jak i d. Dawniej te dzwieki wydobywaly sie powyzej 2.5 tys obrotow a teraz juz caly czas.. Czym to jest spowodowane, czy jest to normalne czy mam sie juz martwic. Pozdrawiam Wojtek
  10. Tak może to powodowac
Pokazuje wiadomości od 1 do 10 z 99
Informacje o Maciek-156

Podstawowe informacje

Data urodzenia
February 25, 1967 (57)
Informacje o Maciek-156
Skąd:
Warszawa
Zainteresowania:
motoryzacja, wędkarstwo
Zawód:
inżynier mechanik
Samochód:
AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
Numer rejestracyjny:
WU

Sygnatura


AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
AR156 1.6TS 2000
Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
8,594
Postów dziennie
1.40
Ostatni post / autor
Grzanie lusterek Wczoraj 10:48
Albumy
Wszystkich Albumów
5
Wszystkich Obrazków
51
Wpisy w profilu
Wszystkich
99
Najwięcej
28-06-2015 20:24
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
Dzisiaj 10:24
Dołączył
19-05-2007

2 Znajomi

  1. Piotriix Piotriix jest nieaktywny

    Administrator

    Piotriix
  2. prymie prymie jest nieaktywny

    Użytkownik

    prymie
Pokazuje od 1 do 2 z 2 Znajomych
Amortyzatory