Tab Content
Aktywność
O Mnie
No Recent Activity
Informacje o RED_DEVIL

Podstawowe informacje

Wiek
29
Informacje o RED_DEVIL
Skąd:
Kobierzyce
Zainteresowania:
Motoryzacja
Zawód:
Elektromechanik
Życiorys:
Kupilem moja 1 Alfe w Marcu 2014 po 2 miechach okazalo sie ze poprzedni wlasciciel mnie oszukal i zakleil dziury w podlodze tasma i zamalowal wiec wspawalem podloge. Mialem ja sprzedac ale jednak zostala decyzja ze zostaje ;). Jezdzilem zaczela kopcic z dnia na dzien coraz gorzej wiec poszla do doktora ;) okazalo sie ktorys poprzedni wlasiciel urwal pol miski i przejechal sie kawalek bez oleju w calym silniku opilki metalu a waleczki z 1.8 16v zeszlifowaly sie po 1 cm wiec czas na jak to mowia KAPITALKE SILNIKA przy okazji wymiana wachaczy dolnych i konserwacja podlogi czekam na koniec prac wiec mam nadzieje ze w tym tyg. Alfa Wrocila i smiga ladnie teraz przeglad zrobic bo konczy sie 21 :) i zbierznosc .Przeglad przeszla bez problemowo bez zbierznosci sie obeszlo ale koncowki drazkow i stabilizatory teraz do wymiany. A do tego dostala Bella od Mikolaja radio KENWOOD ze skrzynia BLAUPUNKT i wzmacniacz Magnata jezdzi gra i gitara :) Wiosna Dostala Lampki i Felunek ale teraz niestety okazalo sie ze panewka sie obrocila ale nie zalamuje sie ;) za 2 Tyg ma dotrzec Silnik z UK :) tak ze czekam. Alfa juz prawie skonczona wymienione filtry w tym TYg Wraca. Bella Wrocila Nareszcie Jezdzi jak nowa silnik 1.8 z 2004 R Bedzie zyc :)
Samochód:
ALFA ROMEO 156
Numer rejestracyjny:
DWR

Kontakt


Strona
https://www.forum.alfaholicy.org/member.php?u=45967&s=38b8e34dd5729e6d7b7281816b770e98
Komunikatory internetowe

Wyślij szybką wiadomość używając...

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
3
Postów dziennie
0.00
Ostatni post / autor
Czy da sie dorobic elektrtczne szyby do tylu AR156 10-06-2015 23:09
Albumy
Wszystkich Albumów
3
Wszystkich Obrazków
63
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
15-09-2015 17:07
Dołączył
05-10-2014
Amortyzatory