No Recent Activity

9 Wpisy w profilu

  1. Zobacz Konwersację
    sto lat wszystkiego najlepszego D
  2. podobny mam zainstalowany ten tłumik środkowy... dokładnie to dostałem sama puszkę.... wszystkie uchwyty musiałem dospawać...
    hm co do porównania przed wymiana to głównie na spalaniu. odnoszę wrażenie że spadło... i że łatwiej wkręca się na obroty...
    przed założeniem tłumika środkowego na krótki czas miałem zainstalowana zwykła rurę... nie polecam tego... fakt jeszcze lepiej wkręcał się na obroty ale dźwięk z wydechu był bardzo nieprzyjemny dla ucha.. pozdrawiam
  3. Zobacz Konwersację
    założyłem go dziś w tym deszczu,były małe niedociągnięcia,ponieważ rura od strony bagażnika z nowym katem nie za bardzo pasiły ze sobą na oko ,ale jak się ściągnie dobrze śrubami wyglądana na to ze jest dobrze,znowu od strony silnika otwory nie za bardzo się pokrywają ale dałem rade,jak już odpaliłem to alfa się dusiła nie chciała się wkręcać na obroty i była głośna.Po dwóch minutach było ok cicho i jak dawniej,wiec w drogę ,w drodze poczułem straszny smród,wychodzi na to ze się przepalał,ogólne wrażenia są takie ze jak by lepiej się wkręca na obroty i jak by trochę lepiej przyspieszała,ale nie mam na to żadnych dowodów wiec o tym zapominamy,ogólnie polecam pamiętać trzeba również o nowych śrubach i uszczelce która dostałem gratis,jak dla mnie jedyna wada jest roczna gwarancja
  4. Zobacz Konwersację
    http://moto.allegro.pl/katalizator-a...592378315.html dopiero jutro go zamontuje zobaczymy ,a stary za 200zł oddaje na złom
  5. Zobacz Konwersację
    kolego powiedz co ty wstawiłeś zamiast katalizatora,bo i do mnie ten problem dotarł
  6. sulerz jak tam twoje amorki bo moje odmarzly i maja sie swietnie, jak narazie poczekam z wymiana bo szkoda kaski, co najwyzej bede sobie zamarzaly od czasu do czasu... pozdrawiam
  7. Dzięki... i Piwo dla Ciebie...
  8. Zobacz Konwersację

    100 Lat
Pokazuje wiadomości od 1 do 9 z 9
Informacje o Sulerz

Podstawowe informacje

Data urodzenia
May 11, 1984 (39)
Informacje o Sulerz
Skąd:
TKA
Zainteresowania:
alfa...:)
Samochód:
alfa 156 1.8 TS

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
151
Postów dziennie
0.03
Ostatni post / autor
alfa 159 Zagnańsk, kielecki, Świętokrzyskie - Opinia przed kupnem 08-07-2015 10:48
Albumy
Wszystkich Albumów
1
Wszystkich Obrazków
12
Wpisy w profilu
Wszystkich
9
Najwięcej
11-05-2011 20:24
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
30-07-2021 21:32
Dołączył
23-10-2009

3 Znajomi

  1. brera21 brera21 jest nieaktywny

    Miss Alfaholicy 2011

    brera21
  2. Katka Katka jest nieaktywny

    Miss Alfaholicy 2011

    Katka
  3. Nazi Nazi jest nieaktywny

    Użytkownik

    Nazi
Pokazuje od 1 do 3 z 3 Znajomych
Amortyzatory