No Recent Activity
Informacje o Nicla

Podstawowe informacje

Informacje o Nicla
Życiorys:
Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości dla człowieka. Mając szczęście, pieniądze czy inne udogodnienia, często nie możemy w pełni korzystać z życia, ponieważ doskwierają nam różne choroby. Na szczęście świat idzie z postępem i także medycyna rozwija się w zaskakującym tempie. Człowiek zdrowy jest człowiekiem szczęśliwym, nie bez powodu w naszej kulturze funkcjonuje powiedzenie „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Kiedy nasze ciało i organizm są w dobrej formie, nie możemy narzekać także na samopoczucie. Niestety żyjąc w ciągłym biegu często zapominamy, że o zdrowie należy odpowiednio dbać. Jeśli nie będziemy zwracać uwagi na swój stan zdrowia, niestety szybko może okazać się, że mamy mnóstwo dolegliwości. Warto jednak pamiętać, że czasem proste czynności mogą pomóc nam wspierać zdrowie naszego organizmu. Przykładem może być coś tak łatwego i naturalnego jak picie wody.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że woda jest niezbędna do życia. Nie tylko w dużej mierze nasz organizm jest z niej złożony, ale także ciągle potrzebujemy pić duże ilości wody. Bez pożywienia człowiek może wytrzymać nawet kilka tygodni, natomiast z pragnienia umiera się po kilku dniach. Ludzie często nie doceniają życiodajnej natury wody i zaniedbują odpowiednie nawadnianie organizmu. Każdy z nas powinien pić co najmniej 1,5 litra czystej wody dziennie. Taka ilość pozwala zachować równowagę organizmu oraz oczyścić go ze szkodliwych substancji. Picie wody jest ważne także przy dietach. W dzisiejszych czasach dużo ludzi cierpi na nadwagę, a nawet otyłość. W wielu przypadkach pomogłoby picie odpowiedniej ilości wody. Warto jednak zwracać także uwagę na to jaką wodę wybieramy. Nie każda daje takie same skutki. Woda, która jest najlepsza do picia powinna przede wszystkim być bogata w składniki odżywcze i minerały. Poza tym musi być starannie oczyszczona ze wszelkich substancji toksycznych. Nie są to jednak wszystkie cechy zdrowej i zdatnej o picia wody. Dobra i zdrowa woda powinna także utrzymywać odpowiedni poziom pH w organizmie. Taką funkcję pełni woda alkaliczna. Woda taka ma właściwości odkwaszające, które przydatne są przy wielu schorzeniach oraz przy zachowywaniu równowagi w organizmie. Woda jonizowana pozwala na utrzymywanie równowagi kwasowo-zasadowej. Zakwaszenie organizmu jest przyczyną wielu chorób i dolegliwości, z którymi muszą zmagać się miliony ludzi. Ciężko uwierzyć, że dużą część tych chorób można zwalczać pijąc wodę. Woda jonizowania pomaga leczyć takie choroby jak cukrzyca, dna moczanowa, kamica nerkowa, nadciśnienie oraz wiele, wiele innych. Zakwaszenie organizmu jest także częstą przyczyną otyłości. Dlatego woda alkaliczna jest także idealnym suplementem zdrowej diety.
Dbanie o swoje zdrowie jest bardzo ważne, dlatego warto zastanowić się nad różnymi sposobami zapobiegania i leczenia chorób. Woda alkaliczna jest świetnym pomysłem dla każdego, kto chce prowadzić zdrowy tryb życia i polepszyć wyniki swoich badać. Picie wody, które i tak jest niezbędne każdego dnia, może okazać się sposobem na lepsze życie. Woda jonizowana jest sposobem na długowieczność, zdrowie i posiadanie pięknego ciała. Czasem proste rozwiązania wydają się najlepsze. Dlatego warto zadbać o siebie i swój organizm, ponieważ życie jest zbyt krótkie, by marnować go na choroby i złe samopoczucie.
Czym jednak jest woda alkaliczna i skąd ją brać? Tego typu woda w naturalnym środowisku pochodzi z topniejących lodowców. Niestety nie jesteśmy w stanie na co dzień pozyskiwać jej w taki sposób, dlatego zostały opracowane specjalne urządzenia, dzięki którym można przygotować alkaliczną wodę. Są to jonizatory, które przeprowadzając elektrolizę, wytwarzają wodę alkaliczną.
Proces elektrolizy polega na przepuszczeniu przez wodę prądu elektrycznego, który dzieli mineralne składniki wody na dwie części: alkaliczną i kwaśną. Elementy alkaliczne to te o pH wyższym niż 7, a kwaśne o pH niższym niż 7. Sole, które obecne są w czystej wodzie, przez działanie prądu ulegają rozkładowi na dodatnie jony metali, takich jak: magnez, potas, sód, wapń, oraz ujemne reszty kwasowe.
Woda jonizowana jest naprawdę świetnym rozwiązaniem na łatwe polepszenie swojego stanu zdrowia. Jonizator to urządzenie, które sprawdzi się w każdym domu. Woda alkaliczna pomoże nam w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Na pewno sprzęt taki poprawi jakość naszego życia i pomoże w uleczeniu wielu schorzeń. Warto pamiętać, że leczenie powinno zaczynać się od głównych przyczyn choroby. Objawowe leczenie często nie przynosi długotrwałych skutków, dlatego też należy zwalczać chorobę u źródła. Częstą przyczyną naszych dolegliwości jest właśnie zakwaszenie organizmu. Warto pomyśleć o tym i próbować wyrównać poziom substancji organicznych w naszym ciele. Woda jonizowana jest idealnym sposobem na pozbycie się przyczyny tylu uciążliwych chorób.
Nasza firma – Natura i Zdrowie, która ma swoja siedzibę w Tarnowie, chce pomagać ludziom w prowadzeniu zdrowego trybu życia oraz pozbyciu się kłopotów ze zdrowiem. Proponujemy szeroką gamę produktów do jonizacji wody, które stają się coraz popularniejsze na rynku. Sprzęty, dzięki którym można wytworzyć wodę alkaliczną stają się niezbędnymi elementami domów ludzi nowoczesnych i nastawionych na własne potrzeby. Jeśli chcemy zmieniać świat, powinniśmy zacząć od własnego podwórka. Dlatego warto szerzyć zasady zdrowego trybu życia i samemu je stosować. Kupno odpowiedniego jonizatora może stać się pierwszym krokiem w niesłychanej poprawie jakości życia naszego i naszych bliskich. Powinniśmy dbać o to, by nasza rodzina dostawała to, co najlepsze. Dotyczy to także zwykłej, czystej wody, która po bliższym przyjrzeniu się wcale nie jest taka zwykła. Warto inwestować w siebie i sowich najbliższych, ponieważ zdrowie jest ogromnie ważnym elementem naszego życia.
Warto wspomnieć, że zakwaszony organizm może być także przyczyną gorszego stanu zdrowia przy niektórych chorobach przewlekłych. Przykładem może być cukrzyca. Jest to choroba, która polega na niewytwarzaniu insuliny lub jej niepoprawnym działaniu. Zakwaszenie organizmu może powodować ogromne szkody w organizmie w połączeniu z tą chorobą. Organem, który wytwarza insulinę jest trzustka. Cukrzyca polega na złym funkcjonowaniu tego organu. Jednak warto wspomnieć także, że aby narząd ten pracował prawidłowo, w organizmie musi być wystarczająca ilość minerałów alkalicznych. Zakwaszone otoczenie trzustki jeszcze bardziej obniża jej skuteczność w produkcji insuliny. Dlatego dla chorych na cukrzycę bardzo ważne jest zachowanie równowagi minerałów w swoim organizmie.
Zakwaszenie organizmu może być także bezpośrednią przyczyną wielu chorób, przykładowo dna moczanowa jest ciężką dolegliwością, która związana jest z obecnością zbyt wielu kwaśnych elementów w organizmie. Dna moczanowa, inaczej podagra lub artretyzm, jest chorobą, która spowodowana jest nadprodukcją kwasu moczowego. Jest to substancja, która nie rozpuszcza się w wodzie. Kwas, którego jest zbyt dużo gromadzi się w krwi, przez co ulega ona stopniowemu zakwaszeniu. Granica pH krwi jest bardzo wąska, powinno ono wynosić od 7,35 do 7,45. Nawet nieduże odchylenie od normy ma ogromne znaczenie dla gospodarki naszego organizmu, w szczególności na procesy biochemiczne i elektryczne. Zakwaszenie krwi, nawet niewielkie, może prowadzić do śpiączki lub śmierci pacjenta. Nasz organizm jednak potrafi sobie radzić z takimi problemami. Nie są to rozwiązania idealnie, jednak pozwalają nam funkcjonować normalnie. System obronny organizmu działa na zasadzie tworzenia buforów. We krwi są dwa rodzaje takich buforów: alkaliczne i kwaśne. Mają one za zadanie utrzymać pH krwi w normie. Kiedy stężenie jednak jest zbyt duże, zaczyna działać bufor alkaliczny. Jego zdaniem jest zobojętnianie kwasów i krystalizacja powstałych w ten sposób soli. Sole muszą gdzieś się jednak odłożyć, najczęściej miejscami są nerki, dłonie i stopy. Przez magazynowanie soli w tych miejscach występuje stan zapalny, który niestety może często prowadzić do uszkodzenia stawów. Następstwem tego są bolesne obrzęki, a przy rozwijającej się dnie moczanowej zaczynają pojawić się guzki dnawe, a także ubytki kostne. Poza tym wysokie stężenie kwasu moczowego w organizmie powoduje niszczenie komórek.
Wszystkie te dolegliwości znajdują swoja przyczynę w zakwaszeniu organizmu i nieodpowiedniej diecie. Zazwyczaj leczenie dny moczanowej polega na stosowaniu odpowiednich leków, należy jednak pamiętać, że jest to tylko eliminowanie objawów, a nie przyczyny. Każda choroba powinna być leczona od jej źródeł, ponieważ tylko w ten sposób możemy się jej skutecznie pozbyć. Cierpiąc na artretyzm warto zastanowić się nad odpowiednią dietą. Z jednej strony powinno wybierać się pokarmy, które nie zawierają puryn, ale z drugiej dobrym pomysłem jest lekkie alkalizowanie organizmu. Kwas moczowy rozpuszcza się w solach alkalicznych, dlatego warto stosować pokarmy oraz napoje, które je zawierają.
Dna moczanowa to tylko przykład choroby, która wywołana jest zakwaszeniem organizmu. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego jak bardzo niszczymy swój organizm nieodpowiednią dietą. Warto pomyśleć nad kupnem domowego jonizatora wody, ponieważ w ten sposób możemy uniknąć naprawdę wielu nieprzyjemnych chorób i dolegliwości. Pijąc wodę alkaliczną nie tylko będziemy zdrowsi, ale także poczujemy się po prostu lepiej. Nasza firma – Natura i Zdrowie daje państwu nie tylko duży wybór sprzętów do jonizacji wody, ale także poszczególne elementy wymienne do nich. Poza tym u nas znajdziecie naprawdę szeroki wybór publikacji dotyczących zdrowego trybu życia i odżywiania. W dzisiejszych czasach mamy naprawdę duże możliwości, by w pełni dbać o swój organizm, warto więc z tego korzystać. Jednak by coś się polepszyło, musimy zacząć od zmiany własnych nawyków. Być może właśnie coś tak prostego jak polepszenie jakości wody, którą na co dzień spożywamy może okazać się strzałem w 10. Powinniśmy robić wszystko, by nasz organizm był w jak najlepszej formie, ponieważ zdrowie mamy tylko jedno i trzeba o nie dbać w każdy możliwy sposób.
Samochód:
Opel Corsa

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
0
Postów dziennie
0
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
26-06-2015 12:22
Dołączył
26-06-2015
Strona Domowa
http://www.natura-zdrowie.pl/choroby/dna-moczanowa/leczenie-ziolami/
No results to display...
Amortyzatory