• Prosper's Avatar
    Wczoraj, 22:48
    Prosper odpowiedział w temacie Stelvio lifting w dziale Giulia/Stelvio
    LED-y jak z seata ; ) Pożyjemy zobaczymy.
    1 odpowiedzi | 257 odwiedzin
  • Prosper's Avatar
    Wczoraj, 22:48
    Prosper odpowiedział w temacie Aktywny tempomat szczegóły? w dziale Giulia/Stelvio
    Ja ogólnie też się nie mam do czego przyczepić. Na początku wkurzała mnie konieczność wciśnięcia gazu podczas ruszania w korku, później odkryłem...
    15 odpowiedzi | 2821 odwiedzin
  • Prosper's Avatar
    Wczoraj, 22:34
    Prosper odpowiedział w temacie [Stelvio]dziwna wersja “Italia"? w dziale Giulia/Stelvio
    A to nie jest tak że przed podłokietnikiem jest szpara żeby wsadzić łapę i łatwiej otworzyć podłokietnik? Bo uchwyt na smartfona przełożyli na prawo...
    10 odpowiedzi | 715 odwiedzin
  • Prosper's Avatar
    23-05-2019, 16:40
    Prosper odpowiedział w temacie Aktywny tempomat szczegóły? w dziale Giulia/Stelvio
    Mi raz przyhamował na autostradzie, ale dosyć lekko. Akurat w tym samym momencie na przeciwległym pasie jechało drugie Stelvio i śmialiśmy się z żoną...
    15 odpowiedzi | 2821 odwiedzin
  • Prosper's Avatar
    23-05-2019, 16:29
    Prosper odpowiedział w temacie [Stelvio]dziwna wersja “Italia"? w dziale Giulia/Stelvio
    My tu się śmiejemy, ale obawiam się, że Włosi poszli właśnie w "aliexpress style"... tak wygląda facelift na lata 2020 wzwyż... O ile przesunięcie...
    10 odpowiedzi | 715 odwiedzin
  • Prosper's Avatar
    17-05-2019, 20:35
    Prosper odpowiedział w temacie Mopar connect w dziale Giulia/Stelvio
    jeszcze cytując za instrukcją: "Blokada drzwi jest to funkcja my:RemoteControl, poprzez którą możesz blokować i odblokowywać drzwi swojego samochodu...
    13 odpowiedzi | 941 odwiedzin
  • Prosper's Avatar
    16-05-2019, 20:32
    A czy same klapy lub klapy z ragazzonem środkowym bez przelotu nie wystarczą żeby brzmiało? (a nie buczało). Te klapy kosztują coś koło 11k.
    80 odpowiedzi | 4160 odwiedzin
  • Prosper's Avatar
    15-05-2019, 21:15
    Prosper odpowiedział w temacie Android Auto w dziale Giulia/Stelvio
    Co do obsługi widescreen to trzeba cisnąć na forum support googla. m.in. tutaj można zagłosować:...
    603 odpowiedzi | 75854 odwiedzin
  • Prosper's Avatar
    15-05-2019, 17:26
    Rzeczywiście. No to trudno, przynajmniej odpada dylemat czy przedłużać pakiet za rok.
  • Prosper's Avatar
    14-05-2019, 18:39
    Hmm aż przetestuję te drzwi z ciekawości. Może coś jest wpięte niedokładnie. U mnie wygląda tak (zaznaczony czerwoną obwódką) Jeśli rzeczywiście...
  • Prosper's Avatar
    13-05-2019, 19:46
    Prosper odpowiedział w temacie [Stelvio]Akumulator w dziale Giulia/Stelvio
    Kilka dni temu zrobili mi akcję serwisową 8238, mam nadzieję że przy tej okazji uaktualnili wszystko co się dało bo trwało to ponad godzinę....
    78 odpowiedzi | 6982 odwiedzin
  • Prosper's Avatar
    13-05-2019, 19:31
    U mnie podobnie, jednak tak się dzieje zaraz po odpaleniu aplikacji. Wystarczy że przeskoczę do my:Car aby odczytać pozycję na mapie i wówczas status...
  • Prosper's Avatar
    12-05-2019, 22:25
    Co do lokalizacji to dokładność wynosi kilka metrów i wskaźnik nigdy nie "skacze" po mapie. Odblokowanie drzwi dodatkowo zabezpieczone PIN-em....
  • Prosper's Avatar
    12-05-2019, 22:08
    Prosper odpowiedział w temacie [Stelvio]Akumulator w dziale Giulia/Stelvio
    Podłączę się pod ten wątek - na początku przygody ze stelvio przy stanie licznika ok 500km samochód zgasł na środku skrzyżowania, podczas próby...
    78 odpowiedzi | 6982 odwiedzin
  • Prosper's Avatar
    29-04-2019, 19:19
    Prosper odpowiedział w temacie Belki do STELVIO w dziale Giulia/Stelvio
    Thule Wingbar Edge pasują idealnie, a dla wersji B-tech najlepiej w wersji czarnej. Do tego można skompletować np. uchwyty rowerowe Thule ProRide...
    4 odpowiedzi | 1459 odwiedzin
No More Results
Informacje o Prosper

Podstawowe informacje

Informacje o Prosper
Samochód:
Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
Numer rejestracyjny:
99

Statystyki

Wszystkich postów
Wszystkich postów