Strona 500 z 501 PierwszyPierwszy ... 400450490491492493494495496497498499500501 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,991 do 5,000 z 5008

Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #4991
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2024
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dzięki, zawsze się przyda, szukałem też info o szkodach, ale ogólne raporty mówią, że raczej brak.
    Przy okazji, jest jakiś sposób, żeby sprawdzić czy samochód z Niemiec/Szwajcarii był kręcony?

  2. #4992
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Jest.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  3. #4993
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2024
    Auto
    Giulietta 1.4tb
    Postów
    3

    Domyślnie

    Czy można się jakoś dowiedzieć o historii auta ASO, co było wymieniane itp ? Z Vinu ZAR94000007345712 niewiele mozna się dowiedzieć, dealer co sprzedaje mówi że historia ASO jest w innym mieście(co mi daje ta informacja...), ogólnie lepiej się dowiedzieć czegoś na własną ręke niż pytać sprzedającego niestety. Ewentualnie ktoś podpowie jaki raport kupić ? Wiem, że było coś lakierowane po obcierkach parkingowych niby. Za jakąkolwiek pomoc z góry dziękuję. Mam do tej alfy 400 km ale dealer nie zezwala na inny serwis diagnostyczny niż swój, niby mogę wysłać swojego diagnostę ale może i to nie ma sensu.

  4. #4994
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2023
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Inny (na razie)
    Postów
    30

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o to ogłoszenie
    https://allegro.pl/ogloszenie/alfa-r...er-15186763454
    to (może się i nie znam) ale chyba źle spasowana maska ze zderzakiem.
    Świadczyłoby to o szkodzie z przodu auta. Czy dużej? Tego już ze zdjęć nie da się chyba zobaczyć.

  5. #4995
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2024
    Auto
    Giulietta 1.4tb
    Postów
    3

    Domyślnie

    Tak to ta. Dealer mowił że tylko z tyłu uszkodzenia jakieś były. Ogólnie te maski często dziwnie wyglądają, jakby właśnie wymieniane, źle spasowane, ale ja to się tym bardziej nie znam więc uznam że coś mogło być i w sumie nie wiem czy ufać takiemu dealerowi.

  6. #4996
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2024
    Auto
    brak
    Postów
    1

    Domyślnie

    Cześć, niestety nie mam możliwości napisania w dziale 'bazar' dlatego piszę tutaj.
    Szukam Giulietty w benzynie, najlepiej 1.4TB MA do około 32k.
    Najlepiej kuj-pom i okolice, im bliżej tym lepiej.

  7. #4997
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar quong
    Dołączył
    02 2024
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    -
    Postów
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry wszystkim.

    Jest to mój pierwszy post na tym forum jednak o samym jego istnieniu wiem już od wielu lat . Paru znajomych obracało się w kręgach więc samo miejsce nie jest mi obce. Przychodzę jednak z tematem i zamiarem zakupu nowego samochodu. Od lat po głowie chodziła mi Alfa. Na początku Brera jednak obecny stan w jakim jestem całkowicie wyklucza zakup tego modelu. Po pierwsze - urodził mi się syn, po drugie, o takie auto wypadało by już dbać z odpowiednim zapleczem, miejscem garażowym, unikając jakiegokolwiek kontaktu z zimą itp itd. Rozważam jednak mocno Giuliette w opozycji do Opla Astry K. O Oplu tutaj rozmawiać nie będziemy i choć wiem, że technologicznie jest on daleko dalej niż Alfa, posiada więcej miejsca w środku, brzydki ogólnie nie jest to jednak brakuje mu temperamentu i charakteru. Zresztą, sami wiecie jako użytkownicy Alf o czym mówię

    Moje pytanie jest następujące: czy realnym jest znalezienie Giulietty w budżecie do 55 tysięcy złotych z następującymi "ficzerami":

    Polift: nie starszy niż 2014 rok
    Benzyna: 170 koni (automat)
    Przebieg: do 140 tys km.
    Panoramiczny dach


    Oczywiście, domyślam się, że znalezienie wszystkiego "razem" może i pewnie będzie graniczyć z cudem. Jestem wstanie iść na ustępstwa typu, jest fajny model, zajebisty środek, w automacie - nie ma dachu - trudno. Albo jest wszystko super, ma dach ale zamiast automatu jest manual ale 1.4 150KM - tak samo. Wiadomo, że ogólnie to mega zajebiście podoba mi się beżowa / kawowa skóra + deska rozdzielcza no ale to trzeba było mieć kasę parę lat temu i sobie skroić taką pod wymiar w salonie

    Może któryś z użytkowników przymierza się do sprzedaży swojej Alfy? Albo może znacie kogoś zaufanego, kto zajmuje się wyszukiwaniem, sprowadzaniem Alf pod klienta?

    Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

  8. #4998
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Osiek
    Auto
    AR147 1.9 JTD
    Postów
    142

    Domyślnie

    Witam. Czy mógłby ktoś sprawdzić AR o numerze VIN ZAR94000007178552 https://www.otomoto.pl/osobowe/ofert...-ID6GeTJQ.html
    Z góry dziękuję za każdą informację

  9. #4999
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał szyby1 Zobacz post
    Witam. Czy mógłby ktoś sprawdzić AR o numerze VIN ZAR94000007178552 https://www.otomoto.pl/osobowe/ofert...-ID6GeTJQ.html
    Z góry dziękuję za każdą informację
    Pierwsza uwaga, to zły kolor podświetlenia zegarów. Powinien być pomarańczowy a jest biały jak w polifcie mimo, że zegary przedliftowe. Druga, to dziwne położenie wycieraczki tylnej.

  10. #5000
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziekan Zobacz post
    Pierwsza uwaga, to zły kolor podświetlenia zegarów. Powinien być pomarańczowy a jest biały jak w polifcie mimo, że zegary przedliftowe. Druga, to dziwne położenie wycieraczki tylnej.
    Pomyliły Ci się chyba samochody , podświetlenie zegarów w Giuliecie zawsze było białe. Tylna wycieraczka to standart w tych rocznikach, albo do naprawy albo można z tym żyć.
    Nie widzę w tym aucie nic nietypowego

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory