Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 167

Temat: Wyłączenie start/stop

  1. #121
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Zapraszam do sklepu: https://shop.stuff4car.com/
    Przypominam że dla alfaholików 10% zniżki z kodem rabatowym Alfaholicy.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #122
    Użytkownik Świeżak Avatar lmilka
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia B-Tech
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Mam prośbę do kolektów którzy kupili już/kupują o feedback na priv jak działa sklep, czy dostajecie powiadomienia na email (wiem, ode mnie teraz tylko przyjęcie zamówienia i ew jeśli coś ręcznie wyślę zmianę statusu, automat na resztę jeszcze nieodpalony - będzie wkrótce), czy były jakieś problemy, może sugestie, również jakieś wrażenie co do produktu, opakowania, instrukcji - cokolwiek zwróciło Waszą uwagę że mogłoby być inaczej, lepiej itp. Z góry dzięki.
    Ja swojej wiadomości ze sklepu musiałem szukać w folderze spamowym (konto [MENTION=34088]Gmail[/MENTION])

  3. #123
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    to jest niestety temat dziwny. wszyscy klienci ktorzy maja maile na gmail tego doswiadczaja. sprawdzalem wysylke maila ze sklepu na konto testowe dla oceny spamu wygenerowane na mail-tester.com i dostaje rating 9/10 i ogolnie praktycznie wszystko tip-top. nie mam pojecia czemu gmail mnie nie lubi. mam nadzieje ze jak zaczna ludzie oznaczac moje maile jako nie-spam (pewnie musieliby to robic albo na webowym kliencie poczty, albo moze apce poczta gmail) to gmail sie kapnie ze jestem OK.

    z ciekawosci, dostawaliscie maile od imoje/ING co platnosci zy tez ladowaly w spamie? jeden kolega pisal ze nie dostal i mu dosylalem linka jak nie udala sie platnosc (problemy z tokenem do konta ktorych stale doswiadcza w necie), ja natomiast w swoich testach dostaje takie maile od ING z linkiem do ponowienia platnosci. moze gmail tez nie lubi ING ?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #124
    Użytkownik Świeżak Avatar lmilka
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia B-Tech
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    z ciekawosci, dostawaliscie maile od imoje/ING co platnosci zy tez ladowaly w spamie?
    Mail z imoje przyszedł prawidłowo

  5. #125
    Użytkownik Świeżak Avatar Looky
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    giulia TI
    Postów
    33

    Domyślnie

    W sb odwiedziłem stuff4car w Bielsku Białej, instalacja wyłącznika start/ stop przeprowadzona przez samego epsonixa zajęłą może 3 min. wraz z wjazdem do garażu Profesjonalne podejście i jeszcze kawę dostałem!!
    Poza tym ogarnął mi kilka innych spraw o których w innym wątku... Polecam szczerze!!

  6. #126
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Mito 135 MA TCT było, Giulietta 170 MA TCT_była, Stelvio 200KM, Ducato 3,0 160 AT był, Corsa 130
    Postów
    221

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    zrobiłem, przetestowałem, dopracowałem swoja wersję wyłączania S&S. zrobiłem trochę inaczej niż gość z eBaya, 4 kable bo dodatkowy pod kontrolę pod diodę LED (np w mojej Giulii jak wyłączę na chwilkę samochód to pamieta, goscia rozwiązanie wtedy włączy S&S - ja robię kontrolę i jeśli nie potrzeba to nie symuluję naciśnięcia przycisku). Da się zdeaktywować itp. Po przeprogramowaniu kończy we wprogramowanym stanie. Do tego zrobiłem to jako adapter wpinany pomiędzy panel świateł a wiązkę auta. Tu prezentacja jeszcze wersji beta z pierwszych testów:

    https://photos.app.goo.gl/JgrybWLBoJ64jHNw6

    zastanawiam się teraz czy byli by chętni i o jakiej cenie mówimy jako akceptowalnej. trzeba pamiętać że jest to niszowy rynek, i na pewno poniżej 120 nie moze to kosztować jeśli to ma być produkt skończony,zrobiony profesjonalnie a nie byle co. nie interesuje mnie kilka sztuk sprzedanych/drobnica - jeśli mam z tym robić to jako normalny business, czyli dedykowana/zgrabna obudowa, dedykowane PCB, zlecenie lutowania/testowania technikowi (nie mam czasu z tym robić sam) i sprzedaż przez sklep internetowy. Najchętniej chciałbym zrobić to jako gotowy adapter wpinany pomiędzy wiązki, tak jak teraz mam w swoim prototypie, tyle że nie miałem odpowiedniej wtyczki, więc wpięte są tylko złącza a zabezpieczone trytytką żeby się nie wysunęły - produkt docelowy to musiałyby mieć złącza (które może zleciłbym do wykonania przynajmniej w oparciu o jakiś standardowy komponent wtyków jakie teraz używam - takie rozwiązanie to jednak koszt i projekt (obie wtyczki) nie wiem czy chętnych by to interesowało, i ile by to podrożyło produkt. Mógłbym też robić wersję prostą z 4 kablami wpinanymi w wiązkę lutowanie bądź szybkozłączki (bądż 3 kable- w programie mogę wyłączyć kontrolę LEDa, też to zrobić programowalne).
    Proszę o komentarze tu na forum. Pojedynczych sztuk nie wykonam - jak pisałem nie mam czasu. Montaż prosty, ale też raczej nie będę się w to bawił - w razie czego jakby ruszył business, to zgadam się z kilkoma warsztatami w Polsce żeby się tym zajmowali.


    Urządzenie zamontowane i działa zgodnie z oczekiwaniami. Montaż istotnie bardzo prosty, dodana łyzeczka do opon rowerowych to świetny pomysł i juz ma zastosowanie w pakiecie rowerowym "I" pomocy.
    Ogólnie zewnetrzne wrażenia organoleptyczne - widać porządnie wykonane, plastik w dotyku porządny i wtyczki tez nie syfiaste jak u chińczyków zwykle bywa.
    Czekam na coś do wyciszenia różnych alarmów, których najnizsze poziomy i tak są denerwująco głośne i inaczej niz z poziomu radia nie mozna z tym nic zrobic.

  7. #127
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Górny Śląsk
    Auto
    Były auta polskie,francuskie,niemieckie,japońskie, teraz jest Stelvio FE
    Postów
    10

    Domyślnie

    Dezaktywator SS zamontowany, sprzęt profeska a montaż banalnie prosty. Już zapomniałem o funkcji S&S tak że polecam wszystkim którym to uprzykrza jazdę.

  8. #128
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    dzięki za miłe słowa, starałem się zeby było tip-top i plug&play.

    daję znać że na rynek USA niektóre auta potrzebują ciut zmodyfikowanej wersji - następna produkcja będzie takich które obsłużą wszystkie auta, a te obecne można przerobić więc tragedii nie ma. Problem wynikł stąd że w USA dodali jeszcze jedną linie do sterowania SS, z tym że nie ma jej narysowanej na żadnym schemacie - mam 11 schematów ze SS z eLearna i jakiegoś innego programu od dealera, dla wersji USA Giulii/Stelvio/2.0/Q, do tego dla UK, dla EU, różne roczniki i tam nigdzie nie ma tej linii (a na jednym nawet nie ma wyłącznika w miejscu schematu gdzie na innch jest!). Panele w EU też w żadnym roczniku czy wersji nie mają pinu tam obsadzonego. No i tak FCA rzuca człowiekowi kłody pod nogi brakami w schematach i wymyślaniem na US innych wariantów.
    Narazie moje statystyki są 50% szans na no problem w autach z USA - 1 user 2017 Giulia Ti USA działa obecna wersja, 1 user 2017 Giulia Q USA nie działa (auta wyprodukowane w odstępie mniej niż miesiąca, mają te same panele i oba dodatkową linię SS) - musiałem zrobić modyfikację, ale to nie problem. Myślę że tu nowszy firmware mógł powodować że działa już z pominięciem tej linii (unifikacja firmwarów z wersjami EU?)
    W razie czego przy zamawianiu dajcie znać, zanim nie wyprzeda się obecny batch w EU nie upgraduje wszystkich całość produkcji jest w pudełkach, potestowana, popakowana itp a jak mam co robić innego. Póki co na USA przygotowuję tylko trochę egzemplarzy z modem (mam zamówienie na 20szt od dystrybutora)

    No i zapraszam do kupowania, gdzie tych 25 którzy tak się zapisywali? z tej listy to chyba 7 kupiło. Kod rabatowy wiecznie działał nie będzie
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #129
    Użytkownik Świeżak Avatar McStadt
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-Tech 280KM Pb MY2019
    Postów
    71

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION], ja kupię na pewno jak tylko moje Stelvio dotrze do Polski. Produkcja rusza za 2 tygodnie

  10. #130
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    No i zapraszam do kupowania, gdzie tych 25 którzy tak się zapisywali? z tej listy to chyba 7 kupiło. Kod rabatowy wiecznie działał nie będzie
    Muszę przyznać, że taka informacja to trochę smutna sprawa, zwłaszcza gdy ktoś się angażuje i wykonuje naprawdę dobry produkt - nie spotkałem do tej pory czegoś podobnego p&p w innych samochodach.
    Skoro po rozpoczęciu wątku był tak duży entuzjazm, to co się wydarzyło po ukończeniu projektu, czy to taka nasza narodowa przypadłość skoro 70% deklarujących nagle przestaje być zainteresowanych.
    Bądźmy poważni i jeżeli składamy jakąś deklarację to ją dotrzymajmy, dla osoby która angażuje swój czas i tworzy coś pożytecznego to raczej nie jest impuls do tworzenia nowych ciekawych rzeczy.

Podobne wątki

  1. Start/Stop w automacie
    Utworzone przez Capone w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-08-2017, 23:06
  2. [Giulietta] Start & Stop
    Utworzone przez aivon w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-05-2016, 22:06
  3. [MiTo] Start & Stop
    Utworzone przez piotr_c w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 10:32
  4. [Giulietta] start&stop
    Utworzone przez mandecki w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 17-11-2013, 13:54
  5. [MiTo] Start/Stop
    Utworzone przez jjokocha w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-01-2011, 17:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory