Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 678910111213141516
Pokaż wyniki od 151 do 156 z 156

Temat: Stan aku i dzałanie IBS -prośba do tych z kablem OBD i MES o sprawdzenie 3 parametrów

  1. #151
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2024
    Auto
    Giulia 2.0T MY23
    Postów
    48

    Domyślnie

    To był komentarz do wypowiedzi netzmarka bardziej.

  2. #152
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Epsonics: myGiulia nie musi być na AA, to opcja dodatkowa. Można z niej również w pełni korzystać po prostu z telefonu (jak z AlfaOBD).
    Jo_gurt: raczej masz coś źle w ustawieniach odnośnie tego napięcia. Masz okienko a w nim brak napięcia czy wogole brak okienka z napięciem? Sprawdź tzw metryki i parametry co ma być wyświetlane.

  3. #153
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał jo_gurt Zobacz post
    To był komentarz do wypowiedzi netzmarka bardziej.
    wiem ale Ci odpisałem bo chyba mylisz z apką Alfa Connect chyba w której o ile wiem jest naładowanie aku. piszemy o apke którą zrobił jeden forumowicz na Androida i za pomoca ELMa na BT łączysz się z autem a komórka rzuca poprzez AA na ekran auta. tam masz dziesiątki parametrów z CAN, nie tylko stopień naładowania
    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Epsonics: myGiulia nie musi być na AA, to opcja dodatkowa. Można z niej również w pełni korzystać po prostu z telefonu (jak z AlfaOBD).
    .
    a to nie wiedziałem że można bez AA, nie śledzę bo mam iPhone
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #154
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2024
    Auto
    Giulia 2.0T MY23
    Postów
    48

    Domyślnie

    Nie chcę zaśmiecać kolejnego tematu tym samym, ale
    Tak, chodzi o My Giulia od kolegi z forum, tam mam w PIDach zaznaczone i IBS i napięcie, mam obydwa wskaźniki na dashboardzie, ale tylko IBS pokazuje wartość

  5. #155
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Ok . No to pozostaje tylko voltomierz w jaiejkolwiek formie- chocby do gniazda zapalniczki
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #156
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Cytat Napisał jo_gurt Zobacz post
    mam w PIDach zaznaczone i IBS i napięcie, mam obydwa wskaźniki na dashboardzie, ale tylko IBS pokazuje wartość
    Może skontaktuj się z autorem, może coś pomoże.
    Zweryfikuj jak na darmowej wersji AlfaOBD.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-02-2013, 20:09
  2. Prośba o sprawdzenie parametrów
    Utworzone przez milek_22 w dziale 147
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 25-03-2012, 20:26
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-02-2012, 20:02
  4. Prośba o przeanalizowanie parametrów silnika
    Utworzone przez kak-tus w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-01-2012, 10:47
  5. Sprawdzenie parametrów programu ALFAOBD
    Utworzone przez samsung12 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-12-2011, 21:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory