Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415161718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 218

Temat: Alfa Romeo Milano

  1. #111
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,307

    Domyślnie

    @Zuczek, czy w przypadku swojego (swoich) auta spalinowego cokolwiek liczysz? Jakieś zasięgi procenty naładowania dostępności ładowarek kolejki przy nich ich moce synchronizukesz z piciem i działaniem nerek itp, nie widzisz w jakie absurdy brniesz ?

    2 godz . Czemu nie 15 min? Jeszcze bezpieczniej..
    150+ to niebezpieczne. Pewnie tak jak się klika i patrzy ciągle w dostępna energię i dostępne ładowarki. W zwykłym świecie to jest nic.

    Tak naprawdę to bezpieczniej jest wsiąść do pociągu. I 2 kibelki w każdym wagonie bez zatrzymywania się. No jednak ludzie najwyraźniej potrzebują niezależności.

    Czyli to vmax 150 to prawda ??? W Alfie Romeo? Żałość.

    Może nie rozumiesz ale część frajdy z auta to wykorzystanie choć czasem jego możliwości. Tylko musi jakieś możliwości posiadać. Nie jeżdżę 250 3.2 V6 nonstop. Ale ...w czym taka 150km/h AR się wyróżni od Volvo skody czy Dacii? Duster ma zdaje się 170. Choć teraz pewnie więcej.
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 12-04-2024 o 22:15

  2. #112
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,561

    Domyślnie

    Tymczasem są pierwsze ceny:
    - hybryda od 130k
    - EV od 172k

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

  3. #113
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,811

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    @Zuczek, czy w przypadku swojego (swoich) auta spalinowego cokolwiek liczysz? Jakieś zasięgi procenty naładowania dostępności ładowarek kolejki przy nich ich moce synchronizukesz z piciem i działaniem nerek itp, nie widzisz w jakie absurdy brniesz ?
    Dla ekologii jestem gotowy do poświęceń

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    2 godz . Czemu nie 15 min? Jeszcze bezpieczniej..
    150+ to niebezpieczne. Pewnie tak jak się klika i patrzy ciągle w dostępna energię i dostępne ładowarki. W zwykłym świecie to jest nic.
    To pytanie do specjalistów od bezpieczeństwa drogowego, nie do mnie.


    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Czyli to vmax 150 to prawda ??? W Alfie Romeo? Żałość.
    Tu się zgadzam, w Alfie Romeo to nie przystoi.

  4. #114
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    240

    Domyślnie

    Tragedia ta Milano, zwłaszcza wnętrze. Wielka szkoda że VW nie wyszło kupno Alfy od Marchione w 2014...

  5. #115
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,811

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Tymczasem są pierwsze ceny:
    - hybryda od 130k
    - EV od 172k

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
    Hybryda dziwnie droga, wychodzi tylko 42 tyś. dopłaty do elektryka.... Po odjęciu dopłaty 16 tyś. Zwróci się po 3 latach jazdy.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    Tragedia ta Milano, zwłaszcza wnętrze. Wielka szkoda że VW nie wyszło kupno Alfy od Marchione w 2014...
    No tak, VW robi wybitnie wyszukane stylistycznie kabiny....

  6. #116
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    Tragedia ta Milano, zwłaszcza wnętrze. Wielka szkoda że VW nie wyszło kupno Alfy od Marchione w 2014...
    A co takiego we wnętrzu jest tragicznego? Możesz pokazać te fajne wnętrza w grupie VW?

  7. #117
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    A co takiego we wnętrzu jest tragicznego? Możesz pokazać te fajne wnętrza w grupie VW?
    Weź pierwszą z brzegu skodę z pakietem L&K.

    Jeśli zaś chodzi o Milano, to oceniając po zdjęciach wnętrze jest mega. Sportowe fotele, zegary w tubach, środkowy tablet wkomponowany w deskę, klima na przyciskach. Jeśli jeszcze materiały będą rozsądnej jakości, to mamy auto segmentu B/C, które ma wnętrze niemalże segmentu D.

  8. #118
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,561

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Hybryda dziwnie droga, wychodzi tylko 42 tyś. dopłaty do elektryka.... Po odjęciu dopłaty 16 tyś. Zwróci się po 3 latach jazdy.
    Przy założeniu, że ktoś rocznie robi 20kkm i EV ładuje tylko na darmowych ładowarkach lub nadwyżki PV.

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

  9. #119
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    Weź pierwszą z brzegu skodę z pakietem L&K.

    Jeśli zaś chodzi o Milano, to oceniając po zdjęciach wnętrze jest mega. Sportowe fotele, zegary w tubach, środkowy tablet wkomponowany w deskę, klima na przyciskach. Jeśli jeszcze materiały będą rozsądnej jakości, to mamy auto segmentu B/C, które ma wnętrze niemalże segmentu D.

    Chodzi mi nie tyle o wnętrze pod kątem wykończenia, ale tego polotu stylistycznego. Wczoraj oglądałem nowego Superba i Kodiaqa, no i oprócz wyjeba...ego tabletu, wielkości tv na środku, to mnie tam nic nie porwało . Tak, jak właśnie piszesz, jak z zewnątrz to może się podobać lub nie, ale jeżeli chodzi o środek Milano (przynajmniej wizualnie), to jak na segment B, to naprawdę wygląda to bardzo dobrze. Jeżeli materiały nadążą za stylistyką, to nie wiem co tam jest na plus w grupie VW, którą przytaczał tamten kolega.

  10. #120
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,811

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Przy założeniu, że ktoś rocznie robi 20kkm i EV ładuje tylko na darmowych ładowarkach lub nadwyżki PV.

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
    Dokładnie przy takim przebiegu i warunkach co podajesz to będzie nieco ponad 2 lata, ja liczę prąd z gniazdka już po podwyżkach co będą od lipca i średnie spalanie 6 litrów w hybrydzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. alfa romeo milano
    Utworzone przez emac156 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-07-2009, 17:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory