Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Giulia RWD dodatni kąt pochylenia przedniego koła

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2024
    Auto
    Gulia 2.0 RWD
    Postów
    1

    Domyślnie Giulia RWD dodatni kąt pochylenia przedniego koła

    Witam,
    proszę o małą pomoc. Samochód po pierwszym roku trafił kontrolnie na zbieżność. Okazało się że prawdopodobnie fabrycznie miał już rozjechane parametry. Prowadził się w sumie dobrze, ale wolałem to sprawdzić. Większość udało się skorygować poza kątem pochylenia prawego koła, które aktualnie wynosi +0,31' Warsztat, który to robił stwierdził, że nie ma możliwości korekty tego parametru na ujemną wartość, ale jednocześnie nie zauważono jakichkolwiek uszkodzeń, luzów, itp. Czy tak rzeczywiście jest ? Dealera mam w innym mieście i wolałbym się upewnić zanim zacznę robić tam aferę bo samochód odebrałem nowy, nie zaliczył żadnej większej dziury i ma tylko 8 tyś przebiegu. Przesyłam wyniki do ewentualnych uwag i z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20240226_180322.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	72.3 KB
ID:	289124  

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    Giulia
    Postów
    457

    Domyślnie

    Cytat Napisał sklysinski Zobacz post
    Witam,
    proszę o małą pomoc. Samochód po pierwszym roku trafił kontrolnie na zbieżność. Okazało się że prawdopodobnie fabrycznie miał już rozjechane parametry. Prowadził się w sumie dobrze, ale wolałem to sprawdzić. Większość udało się skorygować poza kątem pochylenia prawego koła, które aktualnie wynosi +0,31' Warsztat, który to robił stwierdził, że nie ma możliwości korekty tego parametru na ujemną wartość, ale jednocześnie nie zauważono jakichkolwiek uszkodzeń, luzów, itp. Czy tak rzeczywiście jest ? Dealera mam w innym mieście i wolałbym się upewnić zanim zacznę robić tam aferę bo samochód odebrałem nowy, nie zaliczył żadnej większej dziury i ma tylko 8 tyś przebiegu. Przesyłam wyniki do ewentualnych uwag i z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam
    Witaj ja też dzisiaj zleciłem kontrolę geometrii moja alfa również z salonu PL bezwypadkowa 60 tys przebiegu
    Do dziury nie wpadłem prowadzi się dobrze opon nie ścina a też mi wyszła zła geometria
    Jakiś negatyw na prawym kole nie da się ustawić
    Też mam rwd

    Czy to znowu ten typ tak ma czy o co chodzi ……

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    80

    Domyślnie

    Jeśli prowadzi się dobrze itd, to po co było to zlecać? Żeby na siłę znaleźć jakiś problem i mieć czym żyć?

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    Giulia
    Postów
    457

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nelson Zobacz post
    Jeśli prowadzi się dobrze itd, to po co było to zlecać? Żeby na siłę znaleźć jakiś problem i mieć czym żyć?
    Żebyś miał pożywkę pasożycie

Podobne wątki

  1. [159] kąt pochylenia koła - regulacja
    Utworzone przez alces1 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post / autor: 17-06-2020, 18:22
  2. Kąt pochylenia koła przedniego. Jak ustawić?
    Utworzone przez grosii w dziale 166
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-03-2018, 19:28
  3. Regulacja pochylenia koła, tył
    Utworzone przez sobiibos w dziale 166
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 16-06-2015, 12:36
  4. Koła - regulacja kąta pochylenia /--\
    Utworzone przez bella-hella w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-06-2010, 15:42
  5. [GTV Spider] Geometria kół, tył - czy jest regulacja kąta pochylenia koła?
    Utworzone przez aniol_jojo w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-04-2010, 19:59

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory