Strona 36 z 37 PierwszyPierwszy ... 262728293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 361

Temat: aux

  1. #351
    Użytkownik Świeżak Avatar james666997
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    Alfa 159 2.0 JTDM 136km 2011r
    Postów
    42

    Domyślnie

    Witam, Mam radio z blue&me i chciałem założyć taki emulator zmieniarki na bluetooth, po podpięciu telefon widzi urządzenie ale radio juz nie, moge zmienić miedzy CD a USB ale zmieniarki nie widzi, może ktoś przerabiał taki problem i ma jakiś pomysł co z tym zrobić?

    https://www.amazon.de/dp/B07CJKY1MR/..._HTurFbZRV310S

  2. #352
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    BG-DE-PL
    Auto
    155 + 159
    Postów
    208

    Domyślnie

    Witam. Co mam zrobić po podłączeniu kabla aux do tego radia? Nigdzie nie widzę opcji aux.
    Czy w ogóle jest możliwość podłączenia kabla aux do tego modelu radia?
    Pozdrawiam Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	s-l300.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	12.0 KB
ID:	272265

  3. #353
    Użytkownik Świeżak Avatar azi
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    159 1.9 16V JTDm
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał james666997 Zobacz post
    Witam, Mam radio z blue&me i chciałem założyć taki emulator zmieniarki na bluetooth, po podpięciu telefon widzi urządzenie ale radio juz nie, moge zmienić miedzy CD a USB ale zmieniarki nie widzi, może ktoś przerabiał taki problem i ma jakiś pomysł co z tym zrobić?

    https://www.amazon.de/dp/B07CJKY1MR/..._HTurFbZRV310S
    Zgadaj się z kimś z forum i sprawdźcie pod innym radiem. Miałem dwa adaptery od tego sprzedawcy i oba zadziałały od razu po podłączeniu.

  4. #354
    Użytkownik Świeżak Avatar james666997
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    Alfa 159 2.0 JTDM 136km 2011r
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał james666997 Zobacz post
    Witam, Mam radio z blue&me i chciałem założyć taki emulator zmieniarki na bluetooth, po podpięciu telefon widzi urządzenie ale radio juz nie, moge zmienić miedzy CD a USB ale zmieniarki nie widzi, może ktoś przerabiał taki problem i ma jakiś pomysł co z tym zrobić?

    https://www.amazon.de/dp/B07CJKY1MR/..._HTurFbZRV310S
    Zawarłem ze sobą data - data+ i na radiu pojawił się aux ale zmieniarki dalej nie widzi

  5. #355
    Użytkownik Świeżak Avatar oran
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159 1750 Turbo Benzina 2011 rok, sedan
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał oran Zobacz post
    Ja odkopię temat, bo rozkminiam jak u siebie mają już poliftową navi zrobić by mieć z telefonu spotify - no i nie robić tego przez transmiter.

    Kupiłem usb dongle co łaczy się bluetooth i udaję, że puszcza jedną piosenke w radiu, a streamuje sobie jej zawartość na bieżąco z telefonu - nie działa.

    Coś takiego spróbowałbym z wyjściem na jacka 3.5mm, może wtedy by poszło, tylko nie mogę nic znaleźć. Same karty dźwiękowe.

    A w ogóle może już ktoś ma jakiś sprawdzony sposób aby do tej nowszej navi podpiąć aux/emulator od np yatoura? Bo chyba tak systematycznie co rok sprawdzam i nigdzie nie widzę na forach takiej opcji. Coś widziałem, ze w giullecie jakoś kombinowali. Tutaj koledzy pisali też o tym sygnale z boostera, to się tycz właśnie tego radyjka co ja mam?

    Wrzucam fotke dla jasności jakie navi mam (ukradzione z google, ale chyba nawet z tego forum )

    Załącznik 270963
    Ktoś, coś?

    Może jest jakiś chinol z androidem co pasuję do tej deski - albo chociaż ktoś ma link do zestawu z ramką i samym radiem który będzie pasował plug and play w miejsce tego ori navi?
    Alfa Romeo 145 1.4 Boxer
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD

    Alfa Romeo 159 1,75 TBi

  6. #356
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alcapone154
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Nad Krakowem
    Auto
    159 2.0 / ex147
    Postów
    592

    Domyślnie

    Cytat Napisał james666997 Zobacz post
    Witam, Mam radio z blue&me i chciałem założyć taki emulator zmieniarki na bluetooth, po podpięciu telefon widzi urządzenie ale radio juz nie, moge zmienić miedzy CD a USB ale zmieniarki nie widzi, może ktoś przerabiał taki problem i ma jakiś pomysł co z tym zrobić?

    https://www.amazon.de/dp/B07CJKY1MR/..._HTurFbZRV310S
    Mam ten sam problem. Tez 2011 rok

  7. #357
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Bielawa - Ateny- Lublin
    Auto
    Kiedyś 156 3.0 V6 aktualnie 159 1.9 16v
    Postów
    331

    Domyślnie

    Od razu przyznam się, że nie chciało mi się czytać całego tematu.
    Mam w 159 radio bez nawigacji z aux włączanym przyciskiem cd dwa razy. Jednak nie zawsze działa ta kombinacja. Np zostawiam radio na aux. Następnego dnia radio jest na cd bez możliwości włączenia aux. Następnego dnia aux włącza się normalnie.
    Ktoś wie gdzie może być przyczyna?

  8. #358
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 TI 1.9jtdm
    Postów
    1

    Domyślnie

    Ja miałem właśnie taki problem, że telefon widział a radio nie.
    Podłączyłem urządzenie bluetooth dedykowane do af159 na niebieską kostkę (zmieniarka CD)

    Co ciekawe rozwiązanie było proste, wyjęcie bezpiecznika i podpięcie. Ale nie pamiętam który, pewnie odpięcie akumulatora też by pomogło.

    Ja mam navi, blue&me, bose. Zmieniarki nie mam, więc to była jedyna opcja. AUX pod żółtą nie da rady, bo zajęte.
    Przyciski na kierownicy wszystkie działają, bo to urządzenie po prostu udaje zmieniarkę CD.

    Minus tylko taki, że jak jestem podpięty przez bluetooth to rozmowy kieruje przez to urządzenie, a nie przez blue&me.

  9. #359
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2021
    Auto
    159 2.0JTDm 16V 170KM
    Postów
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Klonek Zobacz post
    Napisał piotr9134
    Może gdyby podpiąć do USB telefon z Windows Mobile to dałoby radę odtworzyć muzykę ??
    Nie, bo nie zostało to do tego zaprojektowane.

    Podpiąłem iphona do tego gniazda i normalnie mogę puszczać muzę z yt czy spotify, spotify steruje z kiery, mało co a bym nowe radio wstawił..
    Ostatnio edytowane przez melodiccore ; 23-05-2022 o 18:34

  10. #360
    Użytkownik Świeżak Avatar piotr9134
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa Romeo 159 TI 1.9 JTDm 150KM
    Postów
    108

    Domyślnie

    Cześć czy dało by radę u mnie podłączyć Aux w jakiś sposób ? Mam Alfę 2008 polift z Blue and me oraz USB na pendrive. Żółta kostka jest podłączona domyślam się że właśnie na USB. Układ kostek wygląda tak jak na zdjęciach. Jeśli odepnę blue and me wtedy pojawia się opcja aux gdy nacisnę przycisk cd lecz jeśli jest podłączone to nie pojawia się. Tak poza tym słyszałem ze ktoś podłączył iPhone’a do wyjścia USB w schowku i działa muzyka przez to. Czy to w ogóle możliwe ? Pozdrawiam.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9302.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	91.4 KB
ID:	288969
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9303.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	77.5 KB
ID:	288970

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory