Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Temat: Kto chce pojechać ze mną po 166 :)

  1. #11
    thing
    Gość

    Domyślnie

    nieźle wytarta ta kierownica i gałka. Nie brakuje tam rączki od podnoszenia siedzenia?

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Czy handlarze aut nie nauczą się w końcu, że przy tak zużytym wnętrzu, 164tyś przebiegu jest wręcz żenującym kłamstwem?! Przecież tam aż razi po oczach nawet na zdjęciach i widać, że hektolitry "plaka" do tapicerek nie pomogły w zatuszowaniu faktycznego stanu tego auta. Być może i cena jest ok za takie auto, ale mankamentów się tam na 100% znajdzie więcej, niż na samych zdjęciach widać. Choć trzeba przyznać, że metoda prezentacji nawet w miarę profesjonalna (z naciskiem na słowo "w miarę"..) Natomiast wracając do tematu oględzin, to radze wziąć kogoś nie będącego fascynatem alfy (a o takich u nas nie trudno...), żeby nie poddał się urokowi auta i obiektywnie ocenił jego stan i wartość.

    Pozdrawiam.

  3. #13
    ViP Romeo Avatar puotek
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    156FL Q2
    Postów
    1,090

    Domyślnie

    I chyba tylna lewa lampa się nieco krzywo schodzi :>

  4. #14
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer27 Zobacz post
    Natomiast wracając do tematu oględzin, to radze wziąć kogoś nie będącego fascynatem alfy (a o takich u nas nie trudno...), żeby nie poddał się urokowi auta i obiektywnie ocenił jego stan i wartość.

    Pozdrawiam.
    Tutaj się mylisz kolego, co gość który nie jest fascynatem może ci powiedzieć o aucie ? Skąd bedzie wiedział jak ocenić stan zawieszenia w 166 przy zakupie (jadac pierwszy raz nie ma mowy żeby coś wyczuć), albo skąd może wiedzieć jak patrzeć np. na łączenie blotnika tylnego z słupkiem dachu, który fabrycznie jest zalewany mosiądzem i śladu nie ma po łączeniach, a widzimy je dopiero po otwarciu dzwi i możemy conieco ocenić.
    Ja osobiście jezdze już 1.5 roku 166-ką i myślę że jestem w stanie dużo lepiej ocenić to auto niż ktoś kto nie posiada tego modelu.
    Więc kolego PLASTICZ jeśli jedziesz po 166 zabierz kogoś kto tym jeździ, jeśli chodzi alfe z ogłoszenia myślę że ona nie ma 164 tyś. tylko 264 tyś lub więcej, u mnie jest 143 tyś i kierownica jeszcze błyszczy.
    Tym bardziej jeśli jest sprowadzona to napewno za granicą nie stała w noon stop garażu bo tam diesle sie kupuje żeby jeździć, dużo jeździć.

    UWAGI:

    -"elektryczna regulacja foteli x 2" to jest tylko el. regulacja oparcia (co jest w standardzie) i powiem ci jak skóra to lepiej grzana (przydaje sie zimą).
    - "nawigacja GPS kolorowa" raczej w naszm kraju to zbędna opcja (choć chłopaki z forum doszli do tego żeby poprawić tą niedogodność),
    - "skórzana tapicerka wentylowana" ja tam żadnej wentylacji nie odczułem to jest tylko dziurkowana skóra to troszke poprawia wygląd fotela.
    - "podgrzewana przednia szyba"- chodzi mu chyba o system szybkiego odmrażania przedniej szyby (jeśli się myle niech mnie ktoś poprawi).
    - "wszystkie szyby w oryginale"- orginał orginałem ale patrz na rok produkcji szyby
    - "komplet kluczyków"- powinny być dwa klucze + trzeci serwisowy
    - "komplet dokumentów"- przede wszystkim sprawdź czy jest karta kodowa do ICS/NAV, a najlepiej to sprawdz przy właścicielu.
    I koniecznie karta kodowa "ALFA CODE", lewarek w orginalnym etui i klucze tak samo
    - a handlarzowi powiedz że jeśli chodzi o wyposażenie na "FULL" w alfe 166 to tej jeszcze sporo brakuje.
    Osobiście jeśli bardzo byś sie uparł odżałuj na sprawdzenie w serwisie.



    Powodzenia przy zakupie i wiele km bezawaryjnej jazdy
    Ostatnio edytowane przez QBA ; 23-09-2009 o 23:48
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar PLASTICZ
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    AugustĂłw, Poland
    Auto
    166, 2.4 JTD 20v 2005r
    Postów
    107

    Domyślnie

    Dzięki QBA po twojej wypowiedzi chyba odpuszczę sobie wycieczkę do Płocka A jeszcze pytanie chłopaki a jak jest z częściami do 166? są większe problemy z ich zdobyciem? w ogóle dobrze robię że chcę kupić 166? bardzo wizualnie mi się podoba alfa zakochałem się!!! początkowo chciałem kupić 156 nie wiem która będzie lepsza Waszym zdaniem 156 czy 166?

  6. #16
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar MaRcCo
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Postów
    272

    Domyślnie

    Kolego jak masz chwile czasu w niedziele wpadnij do Białegostoku masz niedaleko na nasz spot o godzinie 16 to pogadamy i jak bys chcial gdzies wyruszyc na ogledziny auta to jestem do usług jak masz jakies pytania dawaj na PW
    Pozdrawiam
    Trzy Magiczne Cyfry
    Była - 156 2,0 TS
    Jest - 166 2,4 JTD

  7. #17
    Użytkownik Rowerzysta Avatar piotrekzaz
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Włoszczowa
    Auto
    Ford Mondeo mk4 2009r. 2.0 TDCI
    Postów
    75

    Domyślnie

    Witam! nie jedz do żadnego Płocka! bylem na oględzinach w maju tego roku AR 156 1.9 JTD 2001r zdjęcia były identyczne jak na tej aukcji tak samo robione pod tym samym kontem, wszystko lśniło i błyszczało, alfa miała licznikowo ok 178 tys a pod maska naklejki na rozrzadzie 360 tys i napisy markerem na zbiorniczku od płynu 360 tys oraz data 2008 kiedy był wymieniane, handlarz nie zdarzył nawet nie wiedział ze naklejki są ponaklejane i chyba tylko dla tego bo bylem pierwszym klientem oglądającym ten samochód na i nie zdarzył dobrze ogarnąć auto, pod koniec oględzin jak już dałem sobie spokój z kupnem, powiedział ze kręcił licznik zaraz za granica usługa to "korekta licznika" za która zapłacił 90 zł ujął to tak: "jak bym nie z kręcił to bym jej nigdy nie sprzedał" tak bardzo chciał mi wcisnąć tą Alfe ze powiedział mi cała historie auta. to są handlarze i ja nigdy nie kupie auta sprowadzonego od handlarza, tak to jest w Polsce za jak nie oszukasz to nie zarobisz ja o mały włos bym się na takie coś naciął.
    Pozdrawiam!
    Obecnie Ford Mondeo mk4 2009r. 2.0 TDCI
    Kiedyś AR 156 SW 1.9 JTD
    Kiedyś AR 156 SW 2.4 JTD
    Kiedyś AR 156 1.6 TS
    Kiedyś AR 145 1.6 Bx

  8. #18
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    i tak komisów z gniezna nic nie przebije

  9. #19
    ViP Pirat drogowy Avatar doldi
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 SW 2000 rok pjemnosć 2000l
    Postów
    197

    Domyślnie

    tta komisów ale z pod Wawy w miejscowości Konik, trzy lata temu z żoną szukaliśmy auta pojechaliśmy do komisu, znaleźliśmy w tedy corsę zacząłem się po niej rozglądać znalazłem dowód rejestracyjny, zapisałem adres właściciela i z komisu do niego. Jakie było zdziwienie tegoż właściela, gdyż on nigdy nie miał takiego auta a on nawet nie ma prawka i nie miał samochodu. Wiec teraz bądź tu mądry kto mówi prawdę?
    Niech Alfa będzie błogosławiona, niech każda jej droga będzie wysławiona...

  10. #20
    Użytkownik Świeżak Avatar PLASTICZ
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    AugustĂłw, Poland
    Auto
    166, 2.4 JTD 20v 2005r
    Postów
    107

    Domyślnie

    Dobrze prawicie chłopaki dobrze jest popytać kogoś kto posiada ten wóz od razu widać że można na Was liczyć . Wystarczy wejść na forum o BMW od razu widać poziom forum A może ktoś chcę opylić swoją bellisime?

Podobne wątki

  1. Wskaznik poziomu paliwa pokazuje co chce i kiedy chce.
    Utworzone przez Alfi w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-01-2014, 19:47
  2. Czy ktoś jest w stanie pojechać po to auto dla mnie??
    Utworzone przez stabipl w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-03-2013, 18:07
  3. [GTV] Gdzie pojechać na wymianę rozrządu w TB w Warszawie?
    Utworzone przez drvitek w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-03-2011, 22:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory