Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 7891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 200

Temat: EŁK i okolice

  1. #161
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Jak najbardziej tak,tyle , że narazie delegacje męczą .Napewno się dogadamy.

  2. #162
    trotodyl
    Gość

    Domyślnie

    ja co prawda juz bez alfy ale cały czas włoskim sprzętem też chetnie bym podjechał

  3. #163
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Czarek
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Podlaskie
    Auto
    166 JTD
    Postów
    133

    Domyślnie

    o patrze dawno nie było mnie na forum a tu zlocik się szykuje. dajcie termin do przyjadę alfiką bądż nowym lecz leciwym wściekłym nabytkiem (tez włoskim)

  4. #164
    gorbi82
    Gość

    Domyślnie

    Ciężko się nam coś umówić na ten zlot.....

  5. #165
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Czarek
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Podlaskie
    Auto
    166 JTD
    Postów
    133

    Domyślnie

    każdy by chciał ale każdemu czasu brak a tak naprawde to i chęci, bo niewierze że w weekendowy wieczór każdy jest taki zapracowany

  6. #166
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Pogoda coraz lepsza,może spotkanie ?

  7. #167
    Użytkownik Romeo Avatar CodeMaker
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1,9 JTS
    Postów
    1,259

    Domyślnie

    Mam pytanie. Czy ktoś z Was zna firmę gabi4x4.pl ? Mieszczą się na ul. Bora Komorowskiego 2... Szukam o nich opinii. Podobno regenerują zaciski hamulcowe a ja mam komplet brembo do odnowienia...

  8. #168
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SEBEK
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    EŁK
    Auto
    Black 159 1.9 JTDm 150 KM 2007 r.
    Postów
    855

    Domyślnie

    Cytat Napisał rybakmj Zobacz post
    Pogoda coraz lepsza,może spotkanie ?
    HaHa Wodzu kiedy zmieniłeś fure???? Ja też chce taką... Rzadko tu zaglądam bo cały czas jestem w poszukiwaniu 159.

    Spocik by się przydal to bym mial okazje pogasdać z Tobą o szczegółach 159 i żeby wiedzieć w co wnikać przy ew. zakupie.

    Ale patrze, ze jak nie ma nagrody za przyjazd na zlot (w postaci naklejki pamiątkowej - jak za pierwszym razem) to się ludzie zorganizować nie mogą :-)

    Mam nadzieje, że w najbliższym czasie coś uda mi się kupić to i mobilizacja na spot bedzie więkrza.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał CodeMaker Zobacz post
    Mam pytanie. Czy ktoś z Was zna firmę gabi4x4.pl ? Mieszczą się na ul. Bora Komorowskiego 2... Szukam o nich opinii. Podobno regenerują zaciski hamulcowe a ja mam komplet brembo do odnowienia...
    Wymieniałem kiedyś tam opony bo w tym się specjalizowali - teraz trochę się rozwineli ale co i jak ciężko coś więcej powiedzieć.

  9. #169
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał SEBEK Zobacz post
    HaHa Wodzu kiedy zmieniłeś fure???? Ja też chce taką... Rzadko tu zaglądam bo cały czas jestem w poszukiwaniu 159.

    Spocik by się przydal to bym mial okazje pogasdać z Tobą o szczegółach 159 i żeby wiedzieć w co wnikać przy ew. zakupie.

    Ale patrze, ze jak nie ma nagrody za przyjazd na zlot (w postaci naklejki pamiątkowej - jak za pierwszym razem) to się ludzie zorganizować nie mogą :-)



    Mam nadzieje, że w najbliższym czasie coś uda mi się kupić to i mobilizacja na spot bedzie więkrza.
    W Ełku ostatnio jestem co kilka dni,także możemy spotkać się i pogadać ,no problem.

    Szukaj szukaj,ale już chyba sam wiesz,że cięzka sprawa o zadbaną 159,no chyba że świerzaka,ale to już spora flota,a i tych jest jak na lekarstwo.

    Jesli jesteś zainteresowany to mam ogłoszenie,które wczesniej sprawdzałem (jedyny problem dla mnie to był silnik 1.9 i rocznik ).Jak by co,to pogadamy na zywo.

    PS.Orientujesz się,jest w Ełku jakiś sklep z markowymi końcówkami do wydechu ??
    Ostatnio edytowane przez rybakmj ; 16-04-2013 o 08:21

  10. #170
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SEBEK
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    EŁK
    Auto
    Black 159 1.9 JTDm 150 KM 2007 r.
    Postów
    855

    Domyślnie

    Cytat Napisał rybakmj Zobacz post
    W Ełku ostatnio jestem co kilka dni,także możemy spotkać się i pogadać ,no problem.

    Szukaj szukaj,ale już chyba sam wiesz,że cięzka sprawa o zadbaną 159,no chyba że świerzaka,ale to już spora flota,a i tych jest jak na lekarstwo.

    Jesli jesteś zainteresowany to mam ogłoszenie,które wczesniej sprawdzałem (jedyny problem dla mnie to był silnik 1.9 i rocznik ).Jak by co,to pogadamy na zywo.

    PS.Orientujesz się,jest w Ełku jakiś sklep z markowymi końcówkami do wydechu ??
    A daj spokuje jak jeszcze chcesz, żeby kolor odpowiadal, wnętrze, wyposażenie, silnik i stan a do tego cena byla sensowana to tak latwo można znaleźć jak 6-tke w totolotka można trafić

    Ja zasadniczo szukam czarnej w jasnym wnętrzu, silnik nie jest aż tak ważny - każdy praktycznie mi pasuje i JTD i JTS

    A masz namiary na tą co oglądaleś?

    Raczej konkretnego sklepu z koncówkami to w Elku nie ma. W więkrzości motoryzacyjnych jest po pare sztuk ale to raczej agrotiuning. Zostaje alledrogo.
    Ostatnio edytowane przez SEBEK ; 22-04-2013 o 06:09

Podobne wątki

  1. Dębica i okolice
    Utworzone przez Raider w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 2209
    Ostatni post / autor: 07-10-2021, 23:44
  2. oława i okolice
    Utworzone przez norek w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post / autor: 01-05-2017, 18:05
  3. Żory i okolice.
    Utworzone przez GrafitowaBestia w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 26-08-2013, 13:05
  4. Dobry serwis Selespeed i ogólnie Alfa - okolice Jaworzno i okolice
    Utworzone przez Buli_Jaworzno w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-05-2013, 09:17
  5. 156 SW okolice W-wy
    Utworzone przez dakoolk w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-11-2009, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory