Strona 9 z 20 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 200

Temat: EŁK i okolice

  1. #81
    Corrado
    Gość

    Domyślnie

    cholera pare dni forum nie przegladalem i bym spocik nasz ominal Kurde chlopaki trzeba sie zebrac jak ostatnio.. w taka pogode damy rade ale jak chcecie ognisko tez fajny pomysl kierowcow juz mam

    Kiedys Rybak myslales nad spotem ale w Grajewie, moze jak sniegi troche opadna i temperatura podskoczy to sie pomysli nad tym?;>

  2. #82
    Użytkownik Znawca Avatar rybakmj
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Grajewo,podlasie
    Auto
    Kia Sportage 1.6 PB 177km
    Postów
    1,706

    Domyślnie

    Jestem absolutnie za Konrad tylko ,że w tej chwili mnie nie ma i będe dopiero w okolicach 15 marca.Coś napewno się zorganizuje ,czy to w Grajdołku czy Ełku.

  3. #83
    wielgatss
    Gość

    Domyślnie

    Witam wszystkich!!! Jestem z ełku i mam pytanie czy ktoś ma moze blokady rozrzadu do 2.0ts? I jeszcze jedno chciałbym spodkać sie z kimś kto też ma 156 2.0 ts tak dla porównania.

  4. #84
    tretix12
    Gość

    Domyślnie

    Witam kolegów z Ełku i okolic, obecnie jeżdżę Hondą Accord V, teraz planuję zmianę ostatnio odwiedziłem komis w Nowej Wsi Ełckiej i stoi tam Alfa 166, wiem że mam tu do czynienia z pasjonatami tej marki więc krótka piłka czy warto kupić? Silnik 2,4JTD, oglądałem ją z zewnątrz to wygląda dość nieźle, na pewno nie miała porządnego dzwona, wszystkie szybki oryginalne i zgadzają się rocznikowo, nie ma szpar że można palca wsadzić itp. cena 12 tys do negocjacji, na tyle ma sticker ETKLUB (Ełcki Tuning Klub) więc może nawet przewija się tu gdzieś jej właściciel. Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam!

  5. #85
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SEBEK
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    EŁK
    Auto
    Black 159 1.9 JTDm 150 KM 2007 r.
    Postów
    855

    Domyślnie

    Cytat Napisał tretix12 Zobacz post
    Witam kolegów z Ełku i okolic, obecnie jeżdżę Hondą Accord V, teraz planuję zmianę ostatnio odwiedziłem komis w Nowej Wsi Ełckiej i stoi tam Alfa 166, wiem że mam tu do czynienia z pasjonatami tej marki więc krótka piłka czy warto kupić? Silnik 2,4JTD, oglądałem ją z zewnątrz to wygląda dość nieźle, na pewno nie miała porządnego dzwona, wszystkie szybki oryginalne i zgadzają się rocznikowo, nie ma szpar że można palca wsadzić itp. cena 12 tys do negocjacji, na tyle ma sticker ETKLUB (Ełcki Tuning Klub) więc może nawet przewija się tu gdzieś jej właściciel. Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam!
    Witam!!! Zasadniczo ja omijam komisy szerokim łukiem - chociaż z drugiej strony w razie jakiejś ukrytej wady można domagać się swoich praw. Ale to wiadomo jak się trafi, czasami można przejechać pół polski a pod nosem bedzie najleprzy egzemplarz. Co do silników 2.4 JTD (kwestia przebiegu i KM) to powiem w 3 słowach: niezawodne, dynamiczne i oszczędne. Ja wcześniej śmigałem 156 1.6 PB a teraz 156 1.9 JTD i obydwa sobie chwale. Żeby to była 156 to bym mógł podjechać i zawsze trochę doradzić. Na naszych zlotach nie było 166 więc nie kojarze tej Belli ale z ulic to pamiętam srebrną i granatową? Napisz na forum www.etklub.pl i popytaj może znajdzie się właściciel i może się dogadacie poza komisem i Ty zyskasz i on. Jak coś to daj znać jak zakupisz. pozdrawiam!!!

  6. #86
    Memphis
    Gość

    Domyślnie

    jest ktos z Giżycka? noze jakis zlocik bysmy zorganizowali w okolicy?

  7. #87
    tretix12
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Ta alfa jest srebrna z lekko zmodyfikowanym body kitem też ją widziałem nie raz jak kręciła się po Ełku, teraz jest jeszcze jedna srebrna tyle że stock bez żadnych modyfikacji. Planuje się w najbliższym czasie przejechać i obejrzeć bliżej, zainteresowała mnie powiem że bardzo bo samochodzik naprawdę ładny, silnik 136KM, przebiegu nie znam na stronie internetowej nie podali więc możliwe że coś ukrywają, teraz mam benzyne 2.0 131KM więc jak bym się przesiadł na dizla pewnie poczuł bym tez ulgę w kieszeni. Nie ma co z góry skreślać że z komisu, muszę zobaczyć silnik posłuchać go, przejechać się itp. jak coś dam znać

    PS. Do ETKlubu już pisałem właściciel za granicą więc nici ze współpracy.

  8. #88
    daro954
    Gość

    Domyślnie

    Witam kolego jeśli potrzebujesz pomocy lub rady przy zakupie Alfy z silnikiem 2.4jtd zadzwoń to się umówimy i podjedziemy obejrzeć. Jeżdżę Alfą z takim samym silnikiem już 5 lat to pojęcia trochę mam. Mój tel 508-293-668 Darek

  9. #89
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SEBEK
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    EŁK
    Auto
    Black 159 1.9 JTDm 150 KM 2007 r.
    Postów
    855

    Domyślnie

    Dokładnie Darecki ma inny model Alfy ale silnik podobny więc zawsze coś doradzi
    P.S. a jak tam Twoje plany z 159 3.2 - chyba ochłonołeś po ostatnich złodziejskich dziłaniach stacji benzynowych

  10. #90
    Corrado
    Gość

    Domyślnie

    No 166 to niezle cacko Ostatnio bylem w Nowej Wsi to nie widzialem w komisach zadnej 166 a sam wtedy szukalem 156 1.9 JTD (tez planuje zmienic samochod ) . A tak z innej beczki chlopaki kiedy planujemy spot ?

Podobne wątki

  1. Dębica i okolice
    Utworzone przez Raider w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 2209
    Ostatni post / autor: 07-10-2021, 23:44
  2. oława i okolice
    Utworzone przez norek w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post / autor: 01-05-2017, 18:05
  3. Żory i okolice.
    Utworzone przez GrafitowaBestia w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 26-08-2013, 13:05
  4. Dobry serwis Selespeed i ogólnie Alfa - okolice Jaworzno i okolice
    Utworzone przez Buli_Jaworzno w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-05-2013, 09:17
  5. 156 SW okolice W-wy
    Utworzone przez dakoolk w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-11-2009, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory