O s t r z e s z ó w

POT-66MY

Nowy
Rejestracja
Lip 3, 2013
Postów
18
Wiek
41
Lokalizacja
Ostrzeszów
Auto
alfa Romeo 156 TI 1.9 JTDM 16V 150 KM ; Fiat Punto Evo Racing 1.3 MultiJet II 16V 95 KM
Witam wszystkich alfaholików z Ostrzeszowa i okolic :)
 
Witam
Moim skromnym zdaniem koncern Fiat strzela sobie w ten sposób kolejnego samobója.
Dobrze prosperującemu Fiatowi podcina skrzydła zawężając palete modeli,tak samo jest z Lancią.
Alfa romeo powinna cechować się modelami z typowo sportowym zacięciem,lancia z luksusem i prestiżem,natomiast fiat z autami dla ludu.
Dziwne ze jakoś koncern VW potrafi pogodzić swoje 3 główne marki czyli skoda,vw i audi nie zmniejszając ilości modeli,a wręcz przeciwnie.Nie wydaję mnie się zeby VW narzekał na brak klientów
 
Również Witam wszystkich alfaholików z Ostrzeszowa i okolic :) jakiś spot panie i panowie :rolleyes: pozdro dla POT-66MY
 
Witam
Moim skromnym zdaniem koncern Fiat strzela sobie w ten sposób kolejnego samobója.
Dobrze prosperującemu Fiatowi podcina skrzydła zawężając palete modeli,tak samo jest z Lancią.
Alfa romeo powinna cechować się modelami z typowo sportowym zacięciem,lancia z luksusem i prestiżem,natomiast fiat z autami dla ludu.
Dziwne ze jakoś koncern VW potrafi pogodzić swoje 3 główne marki czyli skoda,vw i audi nie zmniejszając ilości modeli,a wręcz przeciwnie.Nie wydaję mnie się zeby VW narzekał na brak klientów

Poprawka - koncern Wieśwagena potrafi pogodzić nie 3 ale niestety 4 główne marki: audi, vw, seat, skoda.
We Facie mają zostać tylko dwie linie modelowe - Fiata 500 i Fiata Pandy. To że nie będzie następcy Cromy mogę jeszcze zrozumieć, od aut klasy średniej i wyższej niech jest Alfa i Lancia ale pytam się gdzie następca Bravo II który już jest na rynku od 2007 roku bez żadnego poważnego lifta...? Czyli "wielki' Fiat nie będzie miał żadnego kompakta konkurującego z np. Golfem, Focusem, Astra, Megane, itp. !
Ale "najmądrzejsza" decyzja to jest w sprawie Lanci, która zostanie zredukowana do marki obecnej tylko we Włoszech, gdzie będzie sprzedawać tylko jeden model - Ypsilona.
Ja nie słyszałem jeszcze o takiej marce która produkowała by tylko jeden model i sprzedawała go tylko w jednym kraju.
Boje się że koncern Fiat-Chryster nie strzela sobie kolejnego samobója tylko tym razem wali sobie prosto kulą w łeb...
 
Ostatnia edycja:
Jest sobota, ósma rano wsiadam w Alfe ukochaną.
Włączam silnik, falka mruczy. Zaraz ruszę - tyle kucy!
Jedyneczka na śledziku ruszam sobie z asfalciku.
Dwójka trójka ostro wciska mocno zęby swe zaciskam!
Czwórka piątka już omdlewam a do szóstki się przymierzam!
Jest już szóstka, co sie dzieje chyba zaraz oszaleje!
Alfa krzyczy "wiecej mocy" nie wyrobie z nią - pomocy!
Łyka Skode, Citroena bierze się za Wieśwagena.
Beemwucha nie wyrabia, każde auto przy niej siada.
Dojeżdzamy już do celu, Alfa zwalnia, ale czemu?
"wlej paliwka moj Kochany, to se jeszcze pośmigamy"
Po powrocie już przy domku, uczę Alfy mej rozsądku,
by jeżdziła troche wolniej i paliła troche skromniej.
Jak nie kochać tej Alficzki, co zostawia z tyłu wszystkich.
Toż to cudne dzieło przecie, najpiękniejsza jest na świecie!
:driver:
 
Wieśwagenowcy...:Poop-Cow:
Żyje sobie w trudzie, znoju, orze ziemie, grzebie w gnoju.
Jestem panem w całej wsi, bo mam Golfa w TDI.
Wszyscy we wsi mnie szanują gdy zajadę swoją furą.
Laski piszczą, kury gdaczą kiedy w Golfie mnie zobaczą.
Gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią to jest gościu.
Golf wymiata Fordy, Fiaty widać we wsi kto bogaty a
sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni.
Idę orać bo już czas zanim zazdrość zeźre Was.
Wy se siedźcie i czytajcie mego Golfa podziwiajcie.
Tak Was stać nie będzie boście biedne głupie śledzie,
bo to auto cud techniki, tylko Niemcy robią takie bryki...!
:reddy:
 
Wieśwagenowcy...:Poop-Cow:
Żyje sobie w trudzie, znoju, orze ziemie, grzebie w gnoju.
Jestem panem w całej wsi, bo mam Golfa w TDI.
Wszyscy we wsi mnie szanują gdy zajadę swoją furą.
Laski piszczą, kury gdaczą kiedy w Golfie mnie zobaczą.
Gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią to jest gościu.
Golf wymiata Fordy, Fiaty widać we wsi kto bogaty a
sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni.
Idę orać bo już czas zanim zazdrość zeźre Was.
Wy se siedźcie i czytajcie mego Golfa podziwiajcie.
Tak Was stać nie będzie boście biedne głupie śledzie,
bo to auto cud techniki, tylko Niemcy robią takie bryki...!
:reddy:

Genialne :haha:
 
witam ,mam pytanko prosbe :), czy nie dali byscie rady zrobic sobie spota pod komisem Pawel-Car, czy jak to sie tam pisze ,i komisyjnie ocenic i zamiescic opinie na forum o znajdujacych sie tam alfach ,jest sporo pytan o te auta a komis podobno nie ma najlepszych recenzji.pozdrawiam
 
witam ,mam pytanko prosbe :), czy nie dali byscie rady zrobic sobie spota pod komisem Pawel-Car, czy jak to sie tam pisze ,i komisyjnie ocenic i zamiescic opinie na forum o znajdujacych sie tam alfach ,jest sporo pytan o te auta a komis podobno nie ma najlepszych recenzji.pozdrawiam

Osobiście mam dwie Alfy z tego komisu i z obu jestem zadowolonny, kupno samochodu to kwestia szczęścia :) Wedle zasady: "jak dbasz, tak masz" :)
 
witam nie polecam kupować z tego komisu :mad: pozdrawiam:D
 
Ostatnia edycja:
No, Alfiści, co z tym spotem? Może piątek? Jak Ostrzeszów no to jedyne miejsce to chyba JP :) Może koło 20:00 - 21:00 ?
 
Aż dwie Alfy na spot.. Szalejecie! :P
 
witam ,mam pytanko prosbe :), czy nie dali byscie rady zrobic sobie spota pod komisem Pawel-Car, czy jak to sie tam pisze ,i komisyjnie ocenic i zamiescic opinie na forum o znajdujacych sie tam alfach ,jest sporo pytan o te auta a komis podobno nie ma najlepszych recenzji.pozdrawiam

daj sobie spokój... juz na gorszy komis z okolic Ostrzeszowa nie mogłeś trafić :nono:
alfy z tego komisu przyciagają bardzo atrakcyjną ceną ale ta cena jest nie bierze sie z nikąd, samochody są zajechane jak konie po westernie i na 200% mają cofnięty licznik
:goodnight:

- - - Updated - - -

Aż dwie Alfy na spot.. Szalejecie! :P

a ile alf musi być żebyś zaszalała i przyjechała na spot do Ostrzeszowa :confused:
 
Amortyzatory
Powrót
Góra