Strona 49 z 50 PierwszyPierwszy ... 394041424344454647484950 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 496

Temat: Zaufany warsztat w Poznaniu

  1. #481
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniel_M Zobacz post
    Regeneracja turbiny w Poznaniu? Ktoś robił, jechać po prostu do p. Maruniaka czy może polecacie inne miejsce? Dramatu nie ma ale od paru dni turbo zaczęło delikatnie gwizdać.
    W górze koło Tarnowa podgornego chłopaki znają się na robocie

    Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

  2. #482
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniel_M Zobacz post
    Regeneracja turbiny w Poznaniu? Ktoś robił, jechać po prostu do p. Maruniaka czy może polecacie inne miejsce? Dramatu nie ma ale od paru dni turbo zaczęło delikatnie gwizdać.
    Delikatne gwizdanie to jeszcze nie powód do regeneracji. Lepiej najpierw sprawdzić czy poza gwizdaniem coś mu dolega (luzy, wycieki) bo lepszy gwiżdżący oryginał niż nowa tandeta. Nie ma oryginalnych części do regeneracji tego turbo (miałem to samo i przerabiałem temat), jest jedynie fabryczny program regeneracji Garrett Reman - odsyłasz swoje turbo i dostajesz "nowe", w którym tylko muszle są regenerowane a reszta nowa, oryginalna od Garretta. Nie wiem jakie obecnie są koszty ale to będzie coś w stylu 1500-2000 zł za Garrett Original Reman i 3500 za zupełnie nowe turbo przy pewnie tysiącu za regen made in czajna.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  3. #483
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniel_M Zobacz post
    Regeneracja turbiny w Poznaniu? Ktoś robił, jechać po prostu do p. Maruniaka czy może polecacie inne miejsce? Dramatu nie ma ale od paru dni turbo zaczęło delikatnie gwizdać.
    Sprawdź czy Ci nie wydmuchało uszczelki kolektora. Częsta przypadłość 159 szczególnie po chipie. Gwiżdże podobnie jak turbo przy dodaniu gazu.
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  4. #484
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    159 SW JTDm 16V 2006
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał szmatan Zobacz post
    Serwus! Ktoś wie gdzie jechać po nowy MAP? Czy nie ma potrzeby specjalnie szukać?
    Chyba inaczej muszę zapytać
    Gdzie robić tzw chiptunning w Poznaniu i okolicach? Pacjent: 159jtdm 150 km.

    Oraz szukam też sprawdzony warsztat gdzie usuną mi początki rdzy z progów? Dodam że już się naciąłem na jednego "speca" z okolic Kotowa.

  5. #485
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał szmatan Zobacz post
    Chyba inaczej muszę zapytać
    Gdzie robić tzw chiptunning w Poznaniu i okolicach? Pacjent: 159jtdm 150 km.

    Oraz szukam też sprawdzony warsztat gdzie usuną mi początki rdzy z progów? Dodam że już się naciąłem na jednego "speca" z okolic Kotowa.
    Jeżeli chcesz profesjonalnie ogarnąć mape w 159 i nie tylko to umów się do TuneForce na Krzeszowickiej. Super podejście do klienta i samego auta. Sprawdzą auto zmierzą jego dotychczasową moc a następnie dobiorą optymalne parametry. Prawdziwa hamownia i kilkukrotne pomiary a nie wgranie pierwszej lepszej mapy. Polecam
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  6. #486
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Ja z Tuneforce miałem dokładnie odwrotne wrażenia z moją 159. Ściema, przeciąganie, zwodzenie, czekałem pół dnia nie wiedząc na co czekam bo powiedzieli godzina dwie a zeszło osiem. Drugi klient przyjechał z autem z drugiego końca Polski na wymianę kolektora na bezklapkowy w 2.4 to mu powiedzieli, że się pomylili i nie mają i nie mogą zrobić. Więc sobie siedzieliśmy w poczekalni we dwóch. Są na końcu świata więc nie można było nic zrobić tylko siedzieć, majster od komputera znika nie wiadomo gdzie i nie ma kogo zapytać o nic a jak ktoś się nawinie to nic nie wie.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  7. #487
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rychuslu89
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Poznań, Poland
    Auto
    alfa romeo 166 t.s.
    Postów
    862

    Domyślnie

    Kiedyś tam też robiłem w tuneforce program do swojej 156, miałem być na 9 spozniłem sie dosłownie 10 min (wypadek na a2)
    To przez te 10 min wjechał ktoś inny tzn inne auto i czekałem jak osioł i o 16 wyjechałem
    Co do mapy to wszystko ok , kilkukrotnie 156stke hamowali aż wybrali odpowiednią mape , gwarancje dali chyba 10kkm i 6 miesięcy


    Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  8. #488
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2014
    Auto
    Mito 1,3 JTDm 90 KM
    Postów
    49

    Domyślnie

    Cześć

    Ktoś poleci jakiś warsztat który zajmuje się stricte dieslami w Poznaniu? Moje Mito gdy przekraczam 2500 obrotów wywala błąd ciśnienia paliwa (P0089). Taurus na Obornickiej po wymianie czujnika na listwie poddał się, dzwoniłem do tak polecanego tutaj Maruniaka, który się nie podjął, doradził żeby lepiej oddać do jakiś fachowców od diesli, bo trzeba sprawdzić wtryski, pompę itp. a on nie ma takiego sprzętu. Tak też bym najchętniej zrobił, tylko gdzie odstawić pacjenta?

  9. #489
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stusi Zobacz post
    Cześć

    Ktoś poleci jakiś warsztat który zajmuje się stricte dieslami w Poznaniu? Moje Mito gdy przekraczam 2500 obrotów wywala błąd ciśnienia paliwa (P0089). Taurus na Obornickiej po wymianie czujnika na listwie poddał się, dzwoniłem do tak polecanego tutaj Maruniaka, który się nie podjął, doradził żeby lepiej oddać do jakiś fachowców od diesli, bo trzeba sprawdzić wtryski, pompę itp. a on nie ma takiego sprzętu. Tak też bym najchętniej zrobił, tylko gdzie odstawić pacjenta?
    Te silniki 1.3 to porażka. Mega awaryjne i dzieją się przy nich dziwne rzeczy. Znajomi mieli astre z tym samym motorem. Jednym słowem jednorazówka. Pierscienie zjedzone przebieg nieco ponad 100tys. Olej zawsze na czas.Po rozebraniu silnik wyglądał jak by pół bańki przejechał.
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  10. #490
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    159 SW JTDm 16V 2006
    Postów
    11

    Domyślnie

    Powitać!
    Gdzie warto robić geometrię i zbieżność w Poznaniu?

Podobne wątki

  1. Zaufany dealer w Poznaniu lub poza.
    Utworzone przez longmanpl w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-06-2015, 16:15
  2. Wymiana rozrządu poszukiwany dobry ,zaufany warsztat Sanok-Krosno
    Utworzone przez daman w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-03-2015, 18:14
  3. Uwaga na warsztat AUTOPORT z Dąbrowskiego w Poznaniu.
    Utworzone przez mikolajpn w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-01-2015, 14:35
  4. Zaufany sprzedawca felg
    Utworzone przez Danny101 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 17:32
  5. [146] Najlepszy warsztat alfy w Poznaniu
    Utworzone przez mathewc w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2009, 06:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory