Strona 1 z 50 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 496

Temat: Zaufany warsztat w Poznaniu

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Auto
    Alfa GT CZARNA :-)
    Postów
    73

    Domyślnie Zaufany warsztat w Poznaniu

    Drodzy forumowicze, proszę o inforamcję na temat zaufanego warsztatu w Poznaniu. Chodzi o sprawdzenie Alfy GT przed kupnem.

    Sprawdzał ktoś auto w salonie AR w Ostrowcu Wielkopolskim ?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Ja obecnie, w tym właśnie momencie korzystam z usług Pana Kotowicza ..z tego co się naczytałem to nie ma w Poznaniu większych fachowców od Alf niż oni. Więc samochód przed zakupem pewnie też obejrzą, podłączą pod komputer. Tylko radze się umawiać z wyprzedzeniem bo ja na wizytę w serwisie czekałem około tygodnia taką mają renomę dobrą i taki ruch!! Choć z drugiej strony szybki przegląd na pewno można z miejsca zrobić.

    Henryk i Bernard Kotowicz
    Mechanika i Elektromechanika pojazdowa
    Poznań - Starołęka ul. Św. Antoniego 65
    tel (061)879 33 49

    Możesz też podjechać do ASO. Mi podłączyli pod komputer i takie ogólne oględziny /które w jednym przypadku wykazały, że auto było poważnie robione/ zapłaciłem 200zł. Tylko że to nie było ASO w Poznaniu ale zakładam że chyba cenniki maja wszędzie takie same, choć z nimi nigdy nie wiadomo
    Ostatnio edytowane przez flatbeet ; 23-04-2009 o 12:28

  3. #3
    leon
    Gość

    Domyślnie

    Ja tez polecam tego pana.Byłem tam na takim przeglądzie tylko ze juz po kupnie
    Dowiedziałem się co wymienić a co dobre.Naprawdę konkretny pan.

  4. #4
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar DJ_Pablo
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    AR 147 1.6 TS / AR 156 SW 1.9 JTD / BMW E91 318i
    Postów
    108

    Domyślnie

    Zgadzam się z przedmówcami. Też jeżdzę do Pana Kotowicza i mogę go śmiało polecić, aczkolwiek ja kupowałem auto w Gnieźnie i przed zakupem sprawdziłem Alficzke kompleksowo w tamtejszej filii Pol-Caru i muszę powiedzieć że jestem zadowolony. Obejrzeli mi tam na kanale podwozie, sprawdzili miernikiem lakier, zajrzeli pod maskę i popodłączali do komputera na którym wykazali wszystkie dotychczasowe błędy, sprawdzili czy były używane napinacze pasów kiedykolwiek, odpalone poduszki i czy przebieg jest mniej więcej autentyczny. Komputer wykazał im nawet że nikt nie grzebał nigdy przy stacyjce i jest oryginalna Podejrzewam że podobnie może być w Pol-Carze w Poznaniu. Także wg mnie albo Kotowicz albo Pol-Car.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Auto
    Alfa GT CZARNA :-)
    Postów
    73

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedzi Panowie.

    Sprawa wyglada następująco, jest Alfa Gt do kupienia i najbliżej jest do Poznania żeby sprawdzić auto. Ja osobiście do Poznania mam świat drogi (pracuje w Brnie), czy któryś z was miałby czas żeby sprawdzić tą GT za mnie. Właściciel przyjechałby do Poznania autem w celu sprawdzenia auta w podanym przez was zakładzie.
    Chodzi oto żeby przyjrzeć się Alfie, poprosić Panów mchaników o sprawdzenie grubości lakieru - tak jakbyście kupowali auto dla siebie :-)

    oczywiście zwróce wszystkie koszty dojazdu na miejsce

    moje gg 3579117
    Artur

  6. #6
    Użytkownik Embrion Avatar szyma76
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    AR147 1.9JTD(100KM)"05 rok
    Postów
    5

    Smile

    Też byłem na Starołęce i uważam że są dobrzy.Terminy oczekiwania ok.tygodnia ale warto.Polecam.

  7. #7
    waldi
    Gość

    Domyślnie

    Jak bylby potrzebny warsztat blacharski to polecam .....ten w ktorym ja pracuje kabinka bezpylowa rama autka zastepcze ,,, oby nie za czesto

  8. #8
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    waldi@ a ile bierzecie za lakierowanie jednego elementu? konkretnie przymierzam się do zakupu lotki od Alfy 147GTA, gdzieś tak w przeciągu miesiąca będę chciał to załatwić ale jeszcze się nie rozglądałem za lakiernikiem

  9. #9
    waldi
    Gość

    Domyślnie

    Trzeba powiedziec ze ceny niesa male ale efekt super co do ceny to musze zobaczyc ten element

  10. #10
    Mati
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał artur_ka Zobacz post
    Dzieki za odpowiedzi Panowie.

    Sprawa wyglada następująco, jest Alfa Gt do kupienia i najbliżej jest do Poznania żeby sprawdzić auto. Ja osobiście do Poznania mam świat drogi (pracuje w Brnie), czy któryś z was miałby czas żeby sprawdzić tą GT za mnie. Właściciel przyjechałby do Poznania autem w celu sprawdzenia auta w podanym przez was zakładzie.
    Chodzi oto żeby przyjrzeć się Alfie, poprosić Panów mchaników o sprawdzenie grubości lakieru - tak jakbyście kupowali auto dla siebie :-)

    oczywiście zwróce wszystkie koszty dojazdu na miejsce

    moje gg 3579117
    Artur
    jeśli to nadal aktualne to chętnie pomogę daj znać na priv najlepiej bo na gg mnie ostatnio nie ma za często

    sam jeżdżę GT i pracuje w salonie (wprawdzie nie AR) ale jak będzie coś warta to przytargam ją i już moi ludzie przejżą z każdej możliwej strony

Podobne wątki

  1. Zaufany dealer w Poznaniu lub poza.
    Utworzone przez longmanpl w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-06-2015, 16:15
  2. Wymiana rozrządu poszukiwany dobry ,zaufany warsztat Sanok-Krosno
    Utworzone przez daman w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-03-2015, 18:14
  3. Uwaga na warsztat AUTOPORT z Dąbrowskiego w Poznaniu.
    Utworzone przez mikolajpn w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-01-2015, 14:35
  4. Zaufany sprzedawca felg
    Utworzone przez Danny101 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 17:32
  5. [146] Najlepszy warsztat alfy w Poznaniu
    Utworzone przez mathewc w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2009, 06:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory