Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Temat: ASO Poznań

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar Kubster
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Obecnie MY19 Giulia Super 200 KM, wcześniej GT 1.9 JTD
    Postów
    70

    Domyślnie ASO Poznań

    Czołem,

    Założyłem temat gdyż moją Giulię kupiłem w Warszawie u Dukiewicza, sam zaś jestem z Poznania i zastanawiam się któremu ASO w Poznaniu powierzyć swoje finanse na przeglądy, licząc na pełen profesjonalizm.

    Jeżdżąc wcześniej GT w dieslu, miałem swojego sprawdzonego p. Maruniaka z ul. Lęborskiej, którego zdecydowanie polecam tym, którzy już poza ASO.

    Znawcom będę wdzięczny za info.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Kubster ; 25-01-2020 o 22:06

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Ja nie mam doświadczenia z ASO, ale wydech wymieniałem na św. Marcina. Dali posłuchać innego auta ze zmienionym wydechem. Przetrzymali mój fabryczny kiedy nie miałem co z nim zrobić. U nich też zgłosiłem wymianę karbonowej listwy progowej na gwarancji i mimo, że wada produkcyjna nie była ewidentna, to ogarnęli. Trwało to długo, ale podobno tyle trwała decyzja FCA. Aktualizację softu zrobili na doczekaniu. Przed zakupem chcieli dać auto na całodniową jazdę próbną. Póki co nie mam negatywnych doświadczeń z nimi.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Tomd
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Ja nie mam doświadczenia z ASO, ale wydech wymieniałem na św. Marcina. Dali posłuchać innego auta ze zmienionym wydechem. Przetrzymali mój fabryczny kiedy nie miałem co z nim zrobić. U nich też zgłosiłem wymianę karbonowej listwy progowej na gwarancji i mimo, że wada produkcyjna nie była ewidentna, to ogarnęli. Trwało to długo, ale podobno tyle trwała decyzja FCA. Aktualizację softu zrobili na doczekaniu. Przed zakupem chcieli dać auto na całodniową jazdę próbną. Póki co nie mam negatywnych doświadczeń z nimi.
    Na św.Michała Za 2 miesiące mogę dać znać czy na Gorzysława jest ok. Pozdrawiam

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomd Zobacz post
    Na św.Michała
    No, racja. Mój błąd. Voyager Club.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Lancia Thesis :)
    Postów
    83

    Domyślnie

    Nie znam osobiście aso w Poznaniu, ale pracowałem z człowiekiem którego kuzyn pracuje w aso. I po tym co się nasłuchałem, jak się chwalił tym co mu od kogo podmienili do jego bravo to nie dam auta do aso. Nie ma takiej możliwości.
    Jedyne miejsce w które oddaje, a i to tylko do cięższych spraw (np brak warunków do podniesienia wysoko auta) to tylko i wyłącznie Nagórski w Łęczycy/Poznaniu. Poszukaj adresu w sieci.
    Jak dla mnie Piotr to solidny zawodnik w tym temacie. Uważam że warto.

    Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar Kubster
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Obecnie MY19 Giulia Super 200 KM, wcześniej GT 1.9 JTD
    Postów
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomd Zobacz post
    Na św.Michała Za 2 miesiące mogę dać znać czy na Gorzysława jest ok. Pozdrawiam
    Dzięki za info. W Auto-Centrum wymienia olej i filtr za 200 zł mniej niż w Polcarze (780 zl) i Voyagerze (750zl) więc ta pierwsza wizyta będzie tam.
    Daj znać jak w Polcarze.
    Natomiast Piotra Nagorskiego znam ale to dla mnie za daleko.

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar Kubster
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Obecnie MY19 Giulia Super 200 KM, wcześniej GT 1.9 JTD
    Postów
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjash Zobacz post
    Nie znam osobiście aso w Poznaniu, ale pracowałem z człowiekiem którego kuzyn pracuje w aso. I po tym co się nasłuchałem, jak się chwalił tym co mu od kogo podmienili do jego bravo to nie dam auta do aso. Nie ma takiej możliwości.
    Jedyne miejsce w które oddaje, a i to tylko do cięższych spraw (np brak warunków do podniesienia wysoko auta) to tylko i wyłącznie Nagórski w Łęczycy/Poznaniu. Poszukaj adresu w sieci.
    Jak dla mnie Piotr to solidny zawodnik w tym temacie. Uważam że warto.

    Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
    Z tego co się dowiedziałem to u Nagórskiego jest obecnie FIAT, i nie robią Alf na gwarancji niestety.

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    321

    Domyślnie

    a czy w ktoryms z wspomnianych punktow zrobie geometrie i postawia diagnoze czemu sciaga mi na prawo? Moga to byc opony bo zaczelo sie to dziac po zalozeniu zimowek. Co prawda w przypadki nie wierze dlatego wolalbym to sprawdzic.

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,208

    Domyślnie

    Ja polecam Voyagera na Św. Michała. O Pol Carze na Gorzysława zapomniałem, bo zawiodłem się. Geometrię tam też oblecą. Co do niej to mam swojego zaufanego pod Obornikami, który w 159 TI Q4 robi wszystko ok na "normalnych" laserowych urządzeniach, które kalibruje 2x/rok.
    Nie zdziera opon, ani nie ściąga, jak bywało po innych wynalazkach w ileś tam D. Mogę z czystym sumieniem go polecić.

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Lancia Thesis :)
    Postów
    83

    Domyślnie

    A daj namiar na tego pod Obornikami.
    Muszę z Teresko podjechać.

    Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [166] gaz Poznań
    Utworzone przez tomaz w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-08-2008, 07:43
  2. Poznań 15 czerwca - luźne spotkanie na Torze Poznań
    Utworzone przez WlodekzPoznania w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-2008, 10:20
  3. Tor Poznań
    Utworzone przez grzelutek w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-07-2007, 20:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory