Strona 242 z 252 PierwszyPierwszy ... 142192232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,411 do 2,420 z 2514

Temat: spotkać się warto

  1. #2411
    Użytkownik Świeżak Avatar ŁukaszKG
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Grzybowo k. Kołobrzegu
    Auto
    Alfa Romeo 159. 1.9 JTD.
    Postów
    109

    Domyślnie

    W kwietniu na spocie w Darłówku było kilkanaście aut

  2. #2412
    Użytkownik Świeżak Avatar Lily
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 16V Twin Spark
    Postów
    46

    Domyślnie

    Jak coś zorganizujecie to dajcie tu znać. Ja do Miastka i tak się wybieram, więc jakby ktoś jechał to chętnie się doczepie

  3. #2413
    Użytkownik Świeżak Avatar sVIRUSx
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Szczecin / Koszalin
    Auto
    AR Giulia Veloce 2.0, FIAT 500X Sport 1.3
    Postów
    235

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartekmas Zobacz post
    A więc tak po negocjacjach doszliśmy do wniosku że odpuszczamy sobie wyjazd ... A dlaczego ? Bo mamy aspiracje zrobić coś sami chcemy mamy motywację i miejsce na duży spot .... Cała definicja rezygnacji z wyjazdu polegała na tym że oglądaliśmy film z poprzedniego pikniku w Miastku i było tam 5 Aut na krzyż .. 170 km w jedną stronę jest już kawałek .. może uda się nam coś stworzyć z ludźmi że Szczecina oraz naszych okolic co wy na to ?
    Hmmm, słaba argumentacja jeśli chodzi o rezygnację Waszego wyjazdu ale każdy sam za siebie decyduje.

    1. Na otwarciu sezonu ARB w Darłówku było kilkanaście Alf. W tym 145 1.7 16V Boxer, 155 2.5 V6 16V, 166 3.2 V6 24V, GTV 2.5 V6 24V, Spider 916 2.0TS 16V i wiele innych diesli i benzyniaków. Mało ciekawych samochodów i ich równie pozytywnie zakręconych użytkowników? Posłuchać ciekawych historii, opinii itp. - bezcenne.



    2. Też oglądałem relację z poprzedniego pikniku i mnie nie zachwyciła ale po tym co zobaczyłem w Darłowie jestem BARDZO pozytywnie nastawiony. W Darłówku poznałem wiele ciekawych ludzi z pasją chcących zorganizować spotkanie z ulubioną marką, a przy okazji coś dla całej rodziny.

    3. Jedziemy nad jezioro, zabieramy ze sobą prowiant na grilla/ognisko i nastawiamy się na dobrą zabawę razem z innymi miłośnikami marki.

    4. Fakt - 170km w jedną stronę nie jest mało ale czy na miejscu dzieje się więcej? AKTYWNYCH chętnych na spota w Szczecinie albo okolicach można policzyć na palcach 1 ręki. Większość tych co dawno dawno temu tworzyła lokalny klub w Szczecinie założyła rodziny, zmieniła markę albo ma inne zajęcia w weekend co jest oczywiście zrozumiałe. Przykład z 2 ostatnich spotów masz na poniższych fotkach. Wypad na rybkę do Trzebieży i Nowego Warpna, spot w Szczecinie. Statystyki jak widać, jak jest pytanie czy ktoś coś to zero odzewu.






    Dlatego my jedziemy. A Wam życzę wszystkiego najlepszego w organizacji czegoś lokalnie, jeśli będzie to weekend to na pewno możecie liczyć na kogoś ze Szczecina. Tylko wtedy nie pytajcie czy ktoś będzie tylko postawcie ludzi przed faktem. Data, czas i koniec.

    Aktualna lista do sobotniego wyjazdu pod Miastko to:

    1. sVIRUSx
    2. Doblo (może będzie jechał dzień wcześniej)

    Planowany wyjazd ze Szczecina 9-10 rano.



    Cytat Napisał Lily Zobacz post
    Jak coś zorganizujecie to dajcie tu znać. Ja do Miastka i tak się wybieram, więc jakby ktoś jechał to chętnie się doczepie
    Śmiało możesz się podłączyć. Zawsze raźniej jechać razem

  4. #2414
    Użytkownik Świeżak Avatar Lily
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 16V Twin Spark
    Postów
    46

    Domyślnie

    Cytat Napisał sVIRUSx Zobacz post

    Aktualna lista do sobotniego wyjazdu pod Miastko to:

    1. sVIRUSx
    2. Doblo (może będzie jechał dzień wcześniej)
    3. Lily
    Planowany wyjazd ze Szczecina 9-10 rano.
    Dopisuję się i czekam na 'miejsce zbiórki', jadę od strony Pyrzyc, przez Płoń i tak dalej. Parking Outleta byłby dla mnie w sam raz

  5. #2415
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Doblo
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta QV - 156FL 2.5 V6
    Postów
    488

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartekmas Zobacz post
    A więc tak po negocjacjach doszliśmy do wniosku że odpuszczamy sobie wyjazd ... A dlaczego ? Bo mamy aspiracje zrobić coś sami chcemy mamy motywację i miejsce na duży spot .... Cała definicja rezygnacji z wyjazdu polegała na tym że oglądaliśmy film z poprzedniego pikniku w Miastku i było tam 5 Aut na krzyż .. 170 km w jedną stronę jest już kawałek .. może uda się nam coś stworzyć z ludźmi że Szczecina oraz naszych okolic co wy na to ?
    Dlatego tym bardziej wypada pojechać, bo nie będzie już 5 aut na krzyż tylko 8 no będzie można podpatrzeć jak się organizuje takie większe imprezy. Wbrew pozorom to nie tylko "hej, jedziemy gdzieś kiedyś na ognicho"

    Trochę szkoda bo byłaby nas całkiem spora ekipa, ale jak pisał [MENTION=33652]sVIRUSx[/MENTION] każdy decyduje za siebie.
    You can't be a true petrolhead until you've owned an Alfa Romeo

  6. #2416
    Użytkownik Świeżak Avatar bartcze
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115Km 2005r
    Postów
    71

    Domyślnie

    Macie już zaplanowana trasę? Jedziecie może przez Resko? W sobotę będę u rodziców i się zastanawiam czy się nie dołączyć po drodze

  7. #2417
    Użytkownik Świeżak Avatar ŁukaszKG
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Grzybowo k. Kołobrzegu
    Auto
    Alfa Romeo 159. 1.9 JTD.
    Postów
    109

    Domyślnie

    Ja lecę z Kołobrzegu ale z racji pracy kolegi wyjedziemy ok 14.

  8. #2418
    Użytkownik Świeżak Avatar sVIRUSx
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Szczecin / Koszalin
    Auto
    AR Giulia Veloce 2.0, FIAT 500X Sport 1.3
    Postów
    235

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lily Zobacz post
    Dopisuję się i czekam na 'miejsce zbiórki', jadę od strony Pyrzyc, przez Płoń i tak dalej. Parking Outleta byłby dla mnie w sam raz
    OK, możemy spotykać się przy Outlecie na prawobrzeżu o 10:00 ale możesz też dołączyć w Stargardzie - jak Ci wygodniej.


    Cytat Napisał bartcze Zobacz post
    Macie już zaplanowana trasę? Jedziecie może przez Resko? W sobotę będę u rodziców i się zastanawiam czy się nie dołączyć po drodze
    Plan jest taki, że jedziemy drogą 20 przez Stargard, Chociwel, Drawsko, Złocieniec (tam dołącza Doblo), Szczecinek i dalej na Miastko. Jak coś to dołączaj w Drawsku albo Złocieńcu

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał ŁukaszKG Zobacz post
    Ja lecę z Kołobrzegu ale z racji pracy kolegi wyjedziemy ok 14.
    To spotkamy się na miejscu

  9. #2419
    Użytkownik Świeżak Avatar bartcze
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115Km 2005r
    Postów
    71

    Domyślnie

    Zostajecie tam na noc czy wracacie w ten sam dzień?

  10. #2420
    Użytkownik Świeżak Avatar Lily
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 16V Twin Spark
    Postów
    46

    Domyślnie

    O, Stargard to nawet jeszcze lepiej dla mnie. Parking dużego Tesco może być?

    Ja wracam tego samego dnia

Podobne wątki

  1. Co warto obejrzeć w Poznaniu lub gdzie warto przysiąść?
    Utworzone przez Pietia w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-12-2011, 15:18
  2. [Temat organizacyjny] ŻYWIEC !!! Czas się spotkać !!
    Utworzone przez kuris w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-12-2010, 02:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory