Strona 12 z 186 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920212262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1851

Temat: Widziany....Widziana.

  1. #111
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Kogo to ja ostatnio namówiłem na zalogowanie się na naszym forum??? No kogo??? Była to czerwona 146, a rozmowę przeprowadzaliśmy na swiatełkach na Bramie Portowej w kierunku mostu Długiego, oczywiście przy otwartych oknach DD DD DD
    Pozdrawiam właściciela

  2. #112
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    widziałem dziś Wojsawa hehehe jechałem dlugo obok i nic zero odzewu ale pomruk v6 nie dawal spokoju i sie odrocil hehehe

  3. #113
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar wojsaw
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kołbaskowo/Szczecin
    Auto
    AR 166 3.0 V6
    Postów
    205

    Domyślnie

    <smiech> To nie pomruk V6 ale natarczywe przyglądanie się mojemu Romkowi,myślałem że to kolejny gapowicz który zazdrości że niema tak wspaniałej maszyny

  4. #114
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Na Łukasinskiego na jednym z warsztatów widziana piękny zielony Spiderek pare warsztatów dalej czerowna 156 i piekniusia GT po tuningu, takze na Łukasinskiego leciała w strone Mierzyna piękna zielona GTVka.. coraz wiecej pieknych Alf nam przybywa fajnie by było aby te auta tez pojawiały sie na lokalnych spocikach...
    a zapomniałem dodac ze widziałem tez piękną 145 zieloną na jednym z komisów niedaleko Turzynu :roll: ciekawe czemu znów sie jej pozbywaja... :?

    Pozdrawiam

  5. #115
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lucky
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Frampol
    Auto
    147 1.9JTD 2002r.
    Postów
    99

    Domyślnie

    aja dziś Rzeszowie pod WSIiZem widziałem 147 czerwone i 156 przytuningowane

  6. #116
    KUCYK
    Gość

    Domyślnie

    Ostatnio widziałem na ulicy Witkiewicza w Szczecinie szarą 164 Alfę,ale jest chyba w ogóle nie ruszana,bo co dziennie jeżdże do szkoły i ją widzę,że ciągle stoi w tym samym miejscu na parkingu i wczoraj o godzinie 10:40 na ulicy Wyszyńskiego granatowa 33 SW

  7. #117
    adamo
    Gość

    Domyślnie

    33SW mijałem przed 12stą na kolumba... Jeśli widzieliśmy tą samą to ona bardziej w czerwień wpada... :wink:

  8. #118
    Pueblo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał KUBAS
    Na Łukasinskiego na jednym z warsztatów widziana piękny zielony Spiderek pare warsztatów dalej czerowna 156 i piekniusia GT po tuningu, takze na Łukasinskiego leciała w strone Mierzyna piękna zielona GTVka.. coraz wiecej pieknych Alf nam przybywa fajnie by było aby te auta tez pojawiały sie na lokalnych spocikach...
    a zapomniałem dodac ze widziałem tez piękną 145 zieloną na jednym z komisów niedaleko Turzynu :roll: ciekawe czemu znów sie jej pozbywaja... :?

    Pozdrawiam

    co do Łukasińskiego to tam takie male zaglebie alfy )) co prawda spiderka nie widzialem ale GT przytuningowana oraz 156 czerwona naleza do mojej sasiadki zza plotu 156 startowala w alfacup takze wypruty wydech klatka w srodku i te klimaty a GT do codziennego uzytku? a za plotem stoi moja mala czarna )) na osiedlu na przeciwko tez jedna alfetka stoi u sasiadow czesto pojawia sie 166 no i swego czasu stala tam rozbita granatowa 156 nalezaca do mnie niestety zginela smiercia tragiczna na skrzyzowaniu Santocka/26 Kwietnia pozdrawiam alfopsycholi ))

  9. #119
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Odkopuje co nie co temata
    Widziana ciemna 166 po FL na Pyrzyckich blachach na Wojska Polskiego dzis rzecz jasna... takze widziane dwie 156 na Goleniowskich blachach , machałem nawet, ale bez odezwu, jedna 146. wczoraj widziana w godzinach południowych piekna czarna Brera na Gdanskiej na wjazd do miasta...

    Pozdrawiam i do zobaczyska :mrgreen:

  10. #120
    Użytkownik Świeżak Avatar rysiek
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia 2.0 200KM
    Postów
    191

    Domyślnie

    Brera na poznańskich blachach czy innych?

Podobne wątki

  1. Widziany/widziana...
    Utworzone przez Belfer w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1946
    Ostatni post / autor: 25-02-2024, 16:11
  2. Widziany \ Widziana...
    Utworzone przez Carissa w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 11630
    Ostatni post / autor: 07-11-2023, 20:13
  3. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 4760
    Ostatni post / autor: 10-10-2021, 18:38
  4. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 3283
    Ostatni post / autor: 02-09-2019, 06:03
  5. Widziany/Widziana
    Utworzone przez Kuba_156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-12-2011, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory