Strona 8 z 186 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 1851

Temat: Widziany....Widziana.

  1. #71
    adamo
    Gość

    Domyślnie

    Rosik zdaje się, że dziś widziałem Twoją bestie :twisted: zaparkowaną na shellu (ul. energetyków?), na tej uliczce stała też niebieska 156 1.9jtd....

  2. #72
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    A obok kogo to ja dzisiaj jechałem na Wojska Polskiego :?: od jednostki wojskowej w stronę centrum. Srebrna 156 sedan na nr ZS....J a ja jechałem granatową 146 no przyznawać się kto to :!:

  3. #73
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamo
    Rosik zdaje się, że dziś widziałem Twoją bestie :twisted: zaparkowaną na shellu
    hehehe tak to ja zostawiam ją tam żeby się benzynki nawąchała, to wtedy apetyt mniejszy ma

  4. #74
    adamo
    Gość

    Domyślnie

    Dzisiaj w korku ujrzałem Ufty'iego na wysokości Radisson Birkenau/ZUSu (jak mawia pewien Pan)........ :wink: leciałem z naprzeciwka i nie było szans zaczepienia...

  5. #75
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Dzien jak codzien znów widziałem dwie Alfinki u mnie pod robotą tj. przy 12 Brygadzie Zmechanizowanej na Wojska Polskiego. Czarna 155 na Polickich numerach i 156 tyle że niepamiętam koloru i numerów, były już przezemnie ulotkowane ale bez odzewu będę musiał jeszcze raz to zrobić może kogoś wkońcu sumienie ugryzie i się odezwie 8)

  6. #76
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    ja wczoraj widziłem w radziszewoie chyba srebrną...(bo wsumie tak mi przemkla szybko )147 na rejestracjach ZO MARTA...

  7. #77
    KUCYK
    Gość

    Domyślnie

    Wczoraj u nas na Gryfinie kręciła się ładna i zadbana czerwoniutka 75 tka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Niestety tablic nie zauważyłem,bo była za daleko Kręciła się dość długo , bo ze cztery razy ją widziałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wyglądało tak jakby ktoś nabył nowy nabytek , albo po prostu ktoś miasto zwiedzał

  8. #78
    adamo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamo
    Przed 7:00 jechałem ul. Sikorskiego - przy zlikwidowanej stacji... stoi czerwona AR 155 z flaga polski... czyżby to alfa KULKI... :?:
    Już wiem, że to nie Kulka...

    Dziś zaczepiłem tego Pana kiedy parkował pod bramą główną CC... Zapisał mój nr kom i ma się odezwać... Zauważyłem błysk w jego oku kiedy wypowiedziałem hasło Alfa Romeo... :wink:
    Wykazał duże zainteresowanie - jestem przekonany o tym, że pojawi się na sobotnim spociku... :wink:

  9. #79
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    widziana srebrna 156 siema rozumiec Awangarda na Łukasinskiego godzinka była gdzies 14.30 i jak dobrze widziałem bo było juz ciemno koło godz 22.30 srebrna 155 na podjuchach...

  10. #80
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    wczoraj puznym wieczorem widziana na wlocie do szczecina czarna Brera nie widziałem rejestracji...
    dzis pare sztuk 156 ...i czarnego Spiderka na wielgowie stał na posesji prezy starym szlaku...

Podobne wątki

  1. Widziany/widziana...
    Utworzone przez Belfer w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1946
    Ostatni post / autor: 25-02-2024, 16:11
  2. Widziany \ Widziana...
    Utworzone przez Carissa w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 11630
    Ostatni post / autor: 07-11-2023, 20:13
  3. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 4760
    Ostatni post / autor: 10-10-2021, 18:38
  4. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 3283
    Ostatni post / autor: 02-09-2019, 06:03
  5. Widziany/Widziana
    Utworzone przez Kuba_156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-12-2011, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory