Strona 5 z 38 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 375

Temat: Zachodniopomorskie WARSZTATY

  1. #41
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    kubala w Chojnie jest jeden kolo który śmiga 156 srebrną on ma selespeida to zaczep go i zagadaj
    Który warsztat lepszy? na pewno ciut tańsi są na Chmiela, ale mnie kiedyś wk i nie jeżdzę tam, Miozga jest dość mocno opcykany, jak Ci kiedyś zacznie o czymś gadać to można by książkę zacząć pisać Noi drogi
    Jeszcze są spece na Mierzynie, na tą chwilę mogę polecić

  2. #42
    Zaba
    Gość

    Domyślnie

    http://www.kodo-autoserwis.pl/index.html


    polecam każdemu robiłem u nich CLK i 146 ceny maja przyzwoite i dobrzy fachowcy z nich..

  3. #43
    Użytkownik Rowerzysta Avatar TILT
    Dołączył
    09 2008
    Auto
    Giulia Sprint MY21
    Postów
    428

    Domyślnie

    Cytat Napisał TILT Zobacz post
    Zastanawiam się czy z chacząca trójką jechać na Chmielewskiego czy do Mozgi? Z jednej strony na Chmielewskiego ma gościu lepszą opinię ale Mozga ma lepsze zaplecze co przy robieniu skrzyni biegów też trzeba brać pod uwagę.
    Byłem w Tomcarze na Chmielewskiego. Okazało się że przyczyną mojego problemu było rozlregulowanie mechanizmu sterownia skrzynią biegów.Rano oddałem samochód popołudniu odebrałem. 150zł. Szybko, niedrogo i wszystko działa!

    Przy okazji oddając samochód przez pomyłkę wszedłem do warsztatu PEM. Wrażenia niezapomniane, drzwi otwarte, nikogo w środku, jakiś volkswagen rozgrzebany a dookola sajgon jak w dziupli. Wygladało to zdecydowanie niekorzystnie.

  4. #44
    Użytkownik Świeżak Avatar wolli
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    alfa romeo 147 1.6 z wariatem
    Postów
    76

    Domyślnie

    Nie wiem co się dzieje z warsztatami ale jakoś podejście do klienta mnie przeraża...od dłuższego czasu do warsztatu przyjeżdżałem z własnymi częściami bo mam takie możliwości, ale postanowiłem że zaprzestane bo każdy chce zarobić... (oczywiście w granicach rozsądku). Sprawa dotyczy wahacza górnego postanowiłem że wezmę wahacz od właściciela warsztatu, firmy X i coś mnie skusiło żeby sprawdzić co tam wisi no i się okazało że wahacz jest firmy Y co z wcześniejszej rozmowy zostałem poinformowany że te właśnie wahacze są do d... więc ich już nie posiadają w sprzedaży (rozmowa z właścicielem warsztatu) telefon do właściciela no i tłumaczenie... na umówiony wahacz czekam 15 dni jak na razie toczę się na firmie Y i powiem że wali, skrzypi po 200km gorzej niż 30 tyś stary wahacz...
    pierwsze podejście i ostro po bandzie...hm...jak tu nie przywozić swoich części
    co do mechaników tam pracujących oby więcej takich!
    warsztat mierzyn

  5. #45
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Więcej takich ? w sensie że do bani, czy dobrzy ? W sumie robiłem u nich dwa razy auto i nie narzekam zbytnio, bardziej narzekałem na tych z Chmielewskiego...

  6. #46
    Użytkownik Świeżak Avatar wolli
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    alfa romeo 147 1.6 z wariatem
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał KUBAS Zobacz post
    Więcej takich ? w sensie że do bani, czy dobrzy ? W sumie robiłem u nich dwa razy auto i nie narzekam zbytnio, bardziej narzekałem na tych z Chmielewskiego...
    złego słowa nie powiem na mechaników sami mają włoszczyzny więc wiedzą o co chodzi...co do chmielewskiego to widzę że mamy takie same zdanie, omijam jak tylko mogę tę ulicę...Mimo tego incydentu na mierzynie dalej zostanie "moim" warsztatem tylko jakoś mnie to trochę zabolało,że brak poinformowania właściciela że plan naprawy się zmienił...
    co do wahacza co tak daje mi po uszach to firma qap...do alfonsów się nie nadaje mam porównanie z cytryna jumpy tu sprawują się idealnie ale to nie forum cytryniarskie

    Co do warsztatu w Szczecinie jest jeszcze AKE Gumulak na ul.Modrej 22 (specjalizacja fiat,alfa,lancia), ja tam doświadczenia z nimi nie posiadam, ale kolega bywał tam i jakoś nie narzekał...(cenowo trochę drożej niż na chmiela i mierzynie ale taniej niż u Mozgi) Czas pokaże...
    kilka dni temu byłem, z notorycznym skrzypiącym zawiasem (nie pomogła wymiana 2 górnych wahaczy) bo mówili mi inni że skrzypią górne wahacze a nie gumy stabilizatora a w AKE`u diagnoza - gumy stabilizatora na 200%...wymiana + części 250zl i nastała błoga cisza!!!!! znaleźli jeszcze 2 małe pierdoły do wymiany ale diagnoza jak najbardziej pozytywna ( za diagnozę płaci się 60 zł jeśli nie zostawia się samochodu jeśli zostawiamy diagnoza w cenie naprawy... ja osobiście baaardzo zadowolony z wizyty na Modrej dla wiadomości może komuś się przyda (wymiana gum stabilizatora Mozga:180 zł (sama robocizna) ; Mierzyn 250 robocizna + gumy; Modra początkowo 300, po rozmowie 250... Polecam warsztat
    Ostatnio edytowane przez wolli ; 04-07-2010 o 17:20

  7. #47
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gladPL
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Zachodniopomorskie
    Auto
    Lybra 1.9 JTD SW
    Postów
    40

    Domyślnie

    Witam
    jako że stałem się szczęśliwym posiadaczem kabla OBD ll KKL , chciałem poinformować kolegów z okolicy zachodniopomorskiego że jakakolwiek diagnostyka i kasowanie błędów proszę pisać na maila.
    Żeby się umówić.

    Pozdrawiam
    Lybra 1,9 JTD
    Diagnostyka OBD ll KKL Zachodniopomorskie na maila

  8. #48
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Witam.
    Nasz kolega Pikero który jakiś czas temu posiadał 155 2,5 V6 otwiera swój warsztat, dogadywałem z nim ceny wymiany wahaczy w swojej 156 oczywiście w promocyjnej cenie dla starego kolegi z forum ... sądze że i dla reszty kolegów znajdą się dogodne ceny co do wymian itp Warsztat ma gdzieś niedaleko Mercedesa na Mieszka
    Jak coś to pogadam i napisze dokładne namiary/// chyba że Pikero sam się w końcu odezwie

  9. #49
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kripp
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Szczecin, Poland, Poland
    Auto
    Były: AR 146 1.4 TS Junior, Citroen C5 Kombi [MkI]. Jest Citroen XP 1.6 HDi
    Postów
    287

    Domyślnie

    Dla potomności, wymiana wariatora runda I-sza.
    Porównanie cen w szczecińskich warsztatach.

    PEM Ul. Chmielewskiego- usługa 250 PLN o koszt części nie pytałem,
    Tomcar ul. Chmielewskiego - usługa 250 PLN o koszt części nie pytałem, robiłem tu diagnostyke komputerową - 100 PLN,
    FHU PLUS Welecka23D - usługa 350-400, o koszt części wolałem juz nie pytać,
    AKE Gumlak, Modra 22 - usługa 400 zł, części 600 zł.
    Mozga, Wrocławska 40 - usługa 239 zł, części około 700 zł,

    Na razie szykuję sie na kombinację Allegro + Tomcar, więcej kombinacji, mniejsza dziura w portfelu.
    Mam nadzieje, że komuś się przyda.
    "Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica."

  10. #50
    Użytkownik Świeżak Avatar wolli
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    alfa romeo 147 1.6 z wariatem
    Postów
    76

    Domyślnie

    przedziały to widzę solidne mają...a ceny wariata to z kosmosu jakieś na alledrogo za 406 zl z przesyłką,taniej chyba już nie znajdziesz a te 700 u mozgi to jakaś masakra ...zadzwoń jeszcze może do carwit, alex i u bogdana zawsze warto zapytać...pamiętam że swego czasu w carwicie za komplet sprzęgła z wysprzęglikiem na miejscu chcieli 310 zł więc warto podzwonić.
    Kolega KUBAS może podrzuci coś więcej na temat tego nowego warsztatu? adres itp itd.

Podobne wątki

  1. Warsztaty w Opolu i okolicach
    Utworzone przez alfa147ss w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 28-04-2022, 17:28
  2. Sklepy i Warsztaty - Łódź
    Utworzone przez bodyguard68 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-09-2014, 09:30
  3. Szczecin - warsztaty samoobsługowe
    Utworzone przez Dragos w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 13:57
  4. Bydgoszcz - polecane warsztaty Alfin
    Utworzone przez snake w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 23:32
  5. [145] SKLEPY z CZĘŚCIAMI i WARSZTATY AR – lista
    Utworzone przez skrzat w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-11-2009, 20:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory