Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Serwis w Szczecinie

  1. #11
    Piotr34
    Gość

    Domyślnie

    zgadzam sie z KUBASem....
    zakladalem klocki na Wroclawskiej u Mozgi....to samo...piszcza i sie juz koncza chyba...a material byl ich....tylne mi robili i nadal jest cienko....
    co do Chmielewskiego...zrazili mnie od razu do siebie...za wymiane zarówek xenonowych biora "tylko"....200-250 zl...masakra...
    jesli chodzi o dobra robote to na Zapadlej niezle robia...ale to jeszcze nie to...jakby sie bali,ale robia....powiedzieli ze wymiana zarowek 100 za kpl...
    ale pojechalem na Mieszka...tam maja ze mna na pienku..byli bardzo grzeczni....wymienili...nalali plyn do spryskiwaczy...ustawili idealnie swiatla....i tylko 88 zl...to mi sie podobalo...lecz co do kierunkow nadal nikt nie ma pojecia co jest grane....sam sie za to wezme chyba...))

  2. #12
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    heheh jak otworze swój dostaniecie rabaty 1%

  3. #13
    Silver156
    Gość

    Domyślnie

    Tylko 1 % ?? ja juz na chmielewskiego mam wiecej bo caly czas u nich robie...

  4. #14
    lukaswisniewski
    Gość

    Domyślnie

    Witam

    Na Chmielewskiego robiłem już kilka rzeczy (grubszych) i zresztą widać że zawsze u nich kilka Alfek stoi ---a co do cen ja już tam ze 2500zł zostawiłem i nie wiem czy dało by rade taniej ale za dużego wyboru w Szczeci nie i okolicach nie ma a tylko ich mi polecili.

    Jak możecie to dajcie panowie jakieś dokładniejsze namiary na ten warsztacik w Mierzynie.

    pozdrawiam

  5. #15
    lukaswisniewski
    Gość

    Domyślnie

    sorka za post pod postem ale bardzo interesuje mnie tan adresik:
    oto kilka z Mierzyna może ktos wie który to tem właściwy ci Alfki robią:
    1] AUTO SERVIS - sprzedaż i montaż części samochodowych
    ul. Welecka 21 72-006 Mierzyn
    2]MECHANIKA POJAZDOWA - naprawa aparatury paliwowej, silników wysokoprężnych - Roman Kryński
    ul. Welecja 17a 72-006 Mierzyn
    3]MECHANIKA SAMOCHODOWA - specjalizacja BMW, Opel, Audi, VW
    ul.Welecka 36 72-006 Mierzyn
    4]STACJA KONTROLI POJAZDÓW Wiśniewski Krzysztof
    ul. Welecka 2 72-006 Mierzyn
    5]AUTO SERWIS - mechanika pojazdowa, geometria kół, serwis opon, wymiana oleju. Tomasz Olkiewicz, Ryszard Muzioł
    Welecka 10 72-006 Mierzyn
    6]HTL - AUTO SERWIS
    ul. Lubieszyńska 20 72-006 Mierzyn
    Więcej nie znalazłem---to któryś z tych ???

    a sądzicie że jak mi zawołali 250zł za samą robociznę (wymiana miski olejowej) to norma czy przydużo??

    pozdrawiam

  6. #16
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    za wymiene miski olejowej ....hmm chyba norma doliczając spuszczenie oleju i wlanie nowego ... wsumie jjak dla mnie to zawsze jest za dużo... :mrgreen:
    no ten 3 adres to zapewne nie jest to hehee
    ale zdaje mi sie że to będzie ten ostatni..bo jesli ta główna w mierzynie to jest lubieszynska to oni mają warsztat jakies 300 metrów za krzyżówką tą co sie skręca w lewo na szroty ...to jadąc w strone granicy.... i wiem że tam sie lokalizują...

  7. #17
    ufty
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukaswisniewski
    a sądzicie że jak mi zawołali 250zł za samą robociznę (wymiana miski olejowej) to norma czy przydużo??
    Masz tu telefon do warszatatu w Goleniowie 91/418-47-15 raczej na pewno zrobią to taniej. Grzebać w silniku bym im nie dał (zresztą i tak nie robią niczego w silnikach) ale wymieniam u nich olej oraz robię zawieszenie więc do tych prac mogę ich naprawdę polecić. Plusem jest to, że można stać nad mechanikiem i patrzeć mu na ręce. Przy warsztacie jest również dość dobrze zaopatrzony sklep motoryzacyjny.
    http://e-warsztat.pl/ws/web/pl/warsztat.do?wid=7401e1

  8. #18
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    ja swoją robię w trzeszczynie właśnie, mój ojciec też. Ani on ani ja na razie nie narzekamy

    Cytat Napisał pikero
    jak otworze swój dostaniecie rabaty 1%
    pikero, dołóż jeszcze dwa zera po tej jedynce to będę twój klient numer jeden hehehe

Podobne wątki

  1. Serwis LPG w Szczecinie - kogo polecicie?
    Utworzone przez drift-r w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-01-2015, 13:35
  2. Policyjne 159-ki w Szczecinie?
    Utworzone przez Franek Strzelba w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 22:00
  3. Spot w Szczecinie
    Utworzone przez blondas w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19-01-2011, 21:49
  4. Julka w Szczecinie
    Utworzone przez rzelich w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-07-2010, 23:11
  5. Serwis laptopow w szczecinie?
    Utworzone przez Tuti w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-06-2009, 02:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory