Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Auto Miś Szczecin - Podłączam pod komputer za darmo przez cały tydzień

  1. #11
    Auto-Mis
    Gość

    Domyślnie

    @Lukasz A.: Chciałbym jakoś odnieść się do Twojej wypowiedzi ale za bardzo nie wiem od czego zacząć. Nie było mnie w momencie gdy przyjechałeś na warsztat, a i nie umawiałeś się telefonicznie ani przez GG tak jak prosiłem aby to uczynić w pierwszym poście i akurat dzisiaj rano nie było mnie w warsztacie i nie było mnie jak przyjechałeś, a osoba z którą rozmawiałeś nie jest w temacie (przejściówka 3-pinowa okazała się uszkodzona i czekam na nową), oczywiście nie jest to żadne wytłumaczenie, gdyż całą ta sytuacja nie powinna się absolutnie wydarzyć. Ja oferując podłączenie pod komputer nie myślę o nikim jak o sępie gdyż jest to nie tylko reklama dla mojego warsztatu ale także możliwość na zebranie doświadczenia w podłączniu pod różne samochody do różnych modułów.
    Teraz wyszło na to, że więcej stracę niż zyskam w oczach alfaholików ale muszę się liczyć z pewnymi konsekwencjami, jak to mówią - nawarzyłeś sobie piwa to sam je wypij.
    Ja z tego miejsca chciałbym przeprośić Ciebie osobiście za zaistniałą sytuację oraz pozostałych użytkowników, którzy mogli poczuć się urażeni.

    Promocja nadal oczywiście trwa i zostanie dla Was przedłużona o tydzień jeżeli będziecie nadal zainteresowani, tylko proszę o wcześniejszy kontakt bezpośrednio ze mną.

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar malin2k5
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Połczyn-Zdrój
    Auto
    Giulietta QV Nero Etna, Alfa Romeo 156 SW '02 BLU VELA, 126p '78
    Postów
    4,105

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuoreventi Zobacz post
    Zrzućcie się ze stabim na przejściówkę i będziecie mieć kompa i kasowanie błędów na każdym spocie...
    Zresztą na co tu się zrzucać
    Otóż to!!!

    ---------- Post added at 00:54 ---------- Previous post was at 00:51 ----------

    Cytat Napisał Auto-Mis Zobacz post
    jak to mówią - nawarzyłeś sobie piwa to sam je wypij.
    To ja przytoczę jeszcze jedno powiedzenie: "...i po placuszkach... " "D

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar wolli
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    alfa romeo 147 1.6 z wariatem
    Postów
    76

    Domyślnie

    co za problem podjechać do pikero?? kiedyś do nich dzwoniłem do "auto misia" pytać się ile za wymianę górnego wahacza to Pani mi powiedziała, że nie wie jak to wygląda w ogóle nie wie co to za samochód i muszę podjechać żeby ocenić koszta, zrezygnowałem. pikero chociaż ogarnięty w alfonsach więc po co ryzykować u innych...ja wczoraj byłem u pikera i z całego serca polecam...

  4. #14
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Cytat Napisał Auto-Mis Zobacz post
    i nie umawiałeś się telefonicznie ani przez GG
    Pisałem na gg w niedzielę i mogę nawet skopiować moje archiwum.

    Cytat Napisał Auto-Mis
    nie myślę o nikim jak o sępie
    nie powiedziałem że to Ty powiedziałeś tylko starszy pan który tam był więc to on powinien zastanowić się nad tym co mówi

    Cytat Napisał Auto-Mis
    Nie było mnie w momencie gdy przyjechałeś na warsztat
    Byłem u teściów akurat którzy mieszkają ulicę dalej i pomyślałem sobie że zajadę i osobiście się z Tobą dogadam bo na gg się nie odezwałeś.

    Cytat Napisał Auto-Mis
    a osoba z którą rozmawiałeś nie jest w temacie
    Skoro nie jest w temacie to nie powinien się w ogóle odzywać tylko powiedzieć krótko:skontaktuj się z Michałem

    Cytat Napisał Auto-Mis
    Ja z tego miejsca chciałbym przeprośić Ciebie osobiście za zaistniałą sytuację
    Przeprosiny przyjęte tylko szkoda że to Ty musisz świecić oczami później przed wszystkimi za to co ktoś nabroi
    Alfa Romeo 155 1.8 T.S. 1992-pozostały piękne wspomnienia 03.09.2017
    Alfa Romeo 155 2.5 V6 1992
    Alfa Romeo 155 2.0 Q4 1992

    I wszystkie są czerwone

  5. #15
    Auto-Mis
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukasz A. Zobacz post
    Pisałem na gg w niedzielę i mogę nawet skopiować moje archiwum.
    Ja nie mam teraz archiwum przed sobą ale na pewno się nie umawialiśmy na termin, jeżeli ktoś napisze na gadu tylko "witam" i potem cisza to się nie odzywam bo nic innego bym nie robił tylko się witał z ludźmi całymi dniami

    Cytat Napisał Lukasz A. Zobacz post
    Skoro nie jest w temacie to nie powinien się w ogóle odzywać tylko powiedzieć krótko:skontaktuj się z Michałem
    Tak, masz rację. Osoba ta została już delikatnie mówiąc pouczona i w przyszłości sytuacja ta mam nadzieję nie powtórzy się. Każdy popełnia błędy ale ważne jest żeby wyciągnąć wnioski i ich nie popełniać w przyszłości.

  6. #16
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Cytat Napisał Auto-Mis Zobacz post
    Ja nie mam teraz archiwum przed sobą ale na pewno się nie umawialiśmy na termin, jeżeli ktoś napisze na gadu tylko "witam" i potem cisza to się nie odzywam bo nic innego bym nie robił tylko się witał z ludźmi całymi dniami
    Łukasz
    2011-09-25 11.12.28
    Witam.Chciałbym się umówić na bezpłatną diagnostykę Alfy Romeo 155.Jeśli dało by radę na jutro czyli poniedziałek bylo by superUżytkownik forum AlfaholicyPozdrawiam

    Nie było tylko Witam

    Cytat Napisał Auto-Mis
    Każdy popełnia błędy ale ważne jest żeby wyciągnąć wnioski i ich nie popełniać w przyszłości.
    I tu się z Tobą zgodzę.Ważne jest by umieć się do nich przyznać a nie każdy to potrafi więc duży plus dla Ciebie
    Alfa Romeo 155 1.8 T.S. 1992-pozostały piękne wspomnienia 03.09.2017
    Alfa Romeo 155 2.5 V6 1992
    Alfa Romeo 155 2.0 Q4 1992

    I wszystkie są czerwone

  7. #17
    Auto-Mis
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukasz A. Zobacz post
    Łukasz 2011-09-25 11.12.28 Witam.Chciałbym się umówić na bezpłatną diagnostykę Alfy Romeo 155.Jeśli dało by radę na jutro czyli poniedziałek bylo by superUżytkownik forum AlfaholicyPozdrawiam Nie było tylko Witam
    Wlasnie zauwazylem ze w sygnaturze mam błędny numer GG, poprawny widnieje na moim avatarze oraz w pierwszym poście.
    Sygnatury edytować nie mogę ponieważ:
    "Przykro nam, ale sygnaturę można tworzyć dopiero po napisaniu 70 postów. Licznik Twoich postów wynosi 9"

    Także możliwe, że pisałeś na ten właśnie numer i dlatego wiadomość do mnie nie dotarła, jeżeli jednak pisałeś na poprawny numer to chyba zwariuję bo wiadomość do mnie nie dotarła nie wiedzieć czemu.

    Jeżeli jeszcze ktoś pisał na numer z sygnatury to proszę o kontakt pod numer 979792 - ten jest poprawny.

    W każdym razie już chyba problem został zlokalizowany i wszystko jest jasne

  8. #18
    Auto-Mis
    Gość

    Domyślnie

    W imieniu warsztatu samochodowego "Auto Miś" chciałbym serdecznie podziękować wszystkim użytkownikom, którzy skorzystali z powyższej promocji. Otrzymaliśmy wiele przychylnych opinii i próśb o ponowne zorganizowanie podobnej promocji w przyszłości

    Na chwilę obecną podstawowe podłączenie auta osobowego pod komputer, zczytanie błędów i ich skasowanie kosztuje 40zł za moduł lub 150zł za pełny skan wszystkich dostępnych modułów.
    Koszt operacji zaawansowanych typu adaptacja, programowanie lub diagnoza ustalany indywidualnie.


    Dla użytkowników forum oferta specjalna do momentu spadnięcia pierwszych płatków śniegu w Szczecinie:
    Konserwacja podwozia za 350zł.
    Usługa obejmuje:
    • demontaż osłon i nadkoli
    • mycie podwozia
    • usunięcie ognisk korozji
    • naniesienie środka konserwującego
    • montaż osłon i nadkoli

Podobne wątki

  1. Potrzebna dobra dusza do podpięcia pod komputer - Szczecin
    Utworzone przez SpoON w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-01-2017, 16:24
  2. Loteria Wiosenna VITAY Tankuj Za Darmo Przez 50 Lat
    Utworzone przez kuman7 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 13-05-2013, 19:36
  3. Za darmo profesionalnie sfotografujemy Twoje auto!
    Utworzone przez KacperM w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-02-2012, 20:30
  4. Podłączenie pod komputer Szczecin - potrzebuje pomocy.
    Utworzone przez lukulus w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-07-2010, 11:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory