Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Czy mnie oczy nie myliły?

  1. #1
    Kulka
    Gość

    Domyślnie Czy mnie oczy nie myliły?

    A ja znów z pytaniem... czy miałam szansę widzieć małą czarną Rosika wczoraj około 17.10 na skrzyżowaniu Mickiewicza/Poniatowskiego/Traugutta :?: :?: :?: Ja pojechałam w Traugutta, czarna 155 ze spojlerem w Poniatowskiego Minęliśmy się dokładnie na skrzyżowaniu szlaków.....
    Tak pytam :roll: :mrgreen: Bo może i ja kogoś w końcu upolowałam....
    Pozdr. 8)

  2. #2
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    hehehe tak to byłem ja i jestem na siebie zły że Cie nie zauważyłem... a tak zawsze Alf wypatruję...
    Pozwolisz że skoczę teraz do garażu i mrygnę Ci światłami spóźnione pozdrowienie

  3. #3
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    No, już nie mrugaj, bo kto taki blask wytrzyma :wink: Miło mi, że choć bezimiennie, wymieszaliśmy powietrze naszymi alfami Teraz wiem, jak patrzeć imiennie Pozdr.

  4. #4
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    a ja wczoraj widziałem Uftiego jak wspinał sie na trase zamkową ... a była godz koło 7.00 a noi Daniela jak to zawsze na Łukasinskiego na terenie Piekarni

  5. #5
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    A ja dzisiaj widziałem Marcina i Marcin widział mnie hehe Alfa dominuje Szczecin

    A poza tym widziałem dziś zieloną 33-kę na wrocławskich tablicach jak stała na awaryjnych. Pomachałem gościowi że zaraz podejdę ale zaparkowałem za daleko bo jak już do Alfki doszedłem to była już pusta. Nawet nie miałem na czym namiarów spisać, żeby gość mógł się odezwać jakby potrzebował pomocy... A za to w pracy zjebka że się spóźniam :/

  6. #6
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    hi hi a jak rosik popedzil na pomarnczowym, wszystko zostalo daleko w tyle, niestety ja juz nie zdazylem - czerwone przed samym nosem Trzeba było włożyc wizytówke za wycieraczke 33

  7. #7
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    hehe popędziłem, ale najpierw kilkanaście Pancerwagonów za mną w korku wstrzymałem żeby z Marcinem pogadać i z nich tylko ja zdążyłem na pomarańczowym przejechać, więc czeka mnie w przyszłości zemsta Faraona Pancerwagona

  8. #8
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin80
    a jak rosik popedzil na pomarnczowym
    Ale to było późnożółte czy wczesnoczerwone? :mrgreen:

  9. #9
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kulka
    Cytat Napisał marcin80
    a jak rosik popedzil na pomarnczowym
    Ale to było późnożółte czy wczesnoczerwone? :mrgreen:
    wnioskuje że to było rano jak Rosik jechał do pracy więc stawiam na późnowczesnożółtoczerwone

  10. #10
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Alez to bylo wczesnopuznopomaranczowozultoczerwone któro nastąpilo po wczesnokrutkozielonopomaranczowym. No to bylo dokladnie tak, a pora byla popoludniowowczesnopuzna czyli ok16.20

Podobne wątki

  1. Dwa odcienie lakieru. Co zrobić żeby nie rzucało sie w oczy?
    Utworzone przez adrian14831 w dziale Kosmetyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2015, 14:27
  2. Biednemu zawsze wiatr w oczy...
    Utworzone przez pattryk1 w dziale GT
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 15:06
  3. Nowa twarz, nowe oczy...
    Utworzone przez Sysio166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-03-2007, 19:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory