Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Bardzo lokalne ostrzeżenie

  1. #1
    Rosik
    Gość

    Domyślnie Bardzo lokalne ostrzeżenie

    Słyszeliście jak w radiu i telewizji mówili o tym że Sanepid chodzi i sprawdza sklepy czy nie sprzedają produktów które się rozmroziły i zamroziły ponownie? Otoż najwidoczniej w sklepie Tesco przy ul. Duńskiej w Sz-nie nie byli
    Właśnie kupiłem mrożoną rybkę, która w piekarniku zmieniła mi się w śmierdzącą bryję (i to nie ze względu na moje wątpliwe zdolności kulinarne).

    Więc zalecam powstrzymanie się na razie z kupowaniem mrożonek na terenie Szczecina, przynajmniej do czasu aż tacy naiwniacy jak ja nie wykupią obecnej partii

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Podobno co śmierdzi to ma smak

    Ale dobrze że tego nie zjadłeś
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  3. #3
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Ugryzłem kawałek, ale jeszcze nigdy tak szybko i tak daleko nie wyplułem jedzenia :mrgreen:

  4. #4
    ViP Romeo Avatar peteja_43
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    AR 166 2.4JTD 2001r.
    Postów
    583

    Domyślnie

    Cześć Rosik ty z Szczecina i ryby kupujesz w Tesco
    A obok ciebie pływają świerze .A tak na poważnie musicie jakiś czas uważać na żywność bo oni nie mają litości wszystko nam wcisną żeby się tylko tego pozbyć
    na pewno zrobią tak zwane promocje .Pozdrawiam Piotr <hello>

  5. #5
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał peteja_43
    ty z Szczecina i ryby kupujesz w Tesco
    A obok ciebie pływają świerze
    Oj, chyba padliśmy ofiarą mitu, że Szczecin leży nad morzem Z tym pływaniem obok świeżych ryb to chyba nie jest u nas tak różowo

    BTW - Rosik - Tesco na Duńskiej to chyba jeden z najgorszych punktów sprzedaży tego typu w naszym mieście - tam naprawdę lepiej przejść na druga stronę ulicy do Netto i zrobić zakupy bardziej po ludzku - ale pewności nie ma nigdzie

  6. #6
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Ja sie powstrzymuje od kupowania mrożonek a jezeli juz to tylko frytki i do te wielkie paczki co bym nie musial dwa razy w tygodniu gonić do sklepu

  7. #7
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Hehe Kulka, ale w Netto nie przyjmują kart płatniczych, a ja nie lubię płacić gotówką bo to bardziej boli
    No i na razie się powstrzymałem od mrożonek - ostatnio jakoś cały czas jadam na mieście hehehe

  8. #8
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rosik
    ale w Netto nie przyjmują kart płatniczych
    No fakt, też mam z tym problem, dlatego pod podszewką zawsze noszę parę złotych na wizytę w Netto... na produkty pierwszej potrzeby, czasem nawet na chleb :wink:

    BTW - skoro jadasz na mieście, może Twoje doświadczenie powinno posłużyć leniwym (jak ja w niedzielę :wink: ) i powinniśmy zrobić ranking w style - POLECAM/ NIE POLECAM :mrgreen: Ja dziś w poszukiwaniu pożywienia, które zrobiłby ktoś inny niż ja pojechałam z rodziną za miasto - dużo by mówić :shock:

  9. #9
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Swojego czasu robiłem często zakupy w netto bo było tanio i mi towar pasował a mało tego były też bony firmowe bo pracowało sie kiedys w netto na magazynie w Motańcu, a że apetyt rośnie w miare jedzenia to potrzebowałem wiekszego wyboru towaru i tak sie przenioslem do reala.

Podobne wątki

  1. Licznik bardzo bardzo bardzo dziwny temat
    Utworzone przez dudzik87 w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-09-2013, 14:02
  2. [Zapowiedź] Lokalne spotkanie w Katowiach w Sobote 27.01.07
    Utworzone przez Korczu w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 31-12-2008, 19:24
  3. [Zapowiedź] Kraków- spotkanie lokalne 1 kwietnia
    Utworzone przez Paweł156 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 04-04-2007, 20:51
  4. [Zapowiedź] Warszawa - SPOTkanie lokalne 27 maja
    Utworzone przez BladeRunner w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-05-2006, 10:17
  5. [Zapowiedź] I lokalne spotkanie AR Pomorze
    Utworzone przez webmaster007 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-05-2006, 09:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory