Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: [SZCZECIN] AUTO MIŚ [10% RABATU]

  1. #11
    Auto-Mis
    Gość

    Domyślnie

    Oczywiscie ze robilismy Alfy Romeo. Przez 20 lat pracy w warsztatach nie jedna Alfa sie nawinela. A i szczerze mowiac pierwszy raz slyszalem zeby ktos lancuch chcial naciagac, od tego jest autonapinacz

    stadion żużlowy w szczecinie ???????????????????????? WTF ?!
    Kto jest ze Szczecina ten wie

    ufty - co do zbierznosci i geometrii to tanio i dobrze robia na ulicy Warcislawa w LER-Opony (duzy budynek po lewej stronie). Wiem z wlasnego doswiadzczenia bo sam do nich jezdze. To nie sa znajomi i polecam Ci ich z wlasnej nieprzymujszonej woli.

  2. #12
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    ufty co sie stało niedobrze to wygląda ....

  3. #13
    ufty
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał pikero
    ufty co sie stało niedobrze to wygląda ....
    To są skutki jazdy na pamięc zmęczenia stresu a może pokonywania tej samej trasy setki razy w roku. Co do skutków to na szczęście tylko tak źle wygląda. Po otwarciu drzwi okazało się że do wymiany próg, oboje drzwi i słupek środkowy. Połamało sie troche plastików, podłoga na szczęście cała. Drzwi oraz próg ze słupkiem zakupiłem z auta do rozbiórki za 400 zł i teraz wszystko w rękach zaprzyjaźnionego blachaża. Poszukuje jeszcze jasnych boczków drzwi, plastików ze słupka środkowego oraz plastików z dołu siedzeń. Niestety auto z którego brałem części miało środek czarny. Mam nadzieję że do zlotu autko będzie gotowe.

  4. #14
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    ufty powodzenia w poszukiwaniu czesci i szybkiej naprawie. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Auto Miś Szczecin - Podłączam pod komputer za darmo przez cały tydzień
    Utworzone przez Auto-Mis w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-10-2011, 19:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory