Strona 14 z 38 PierwszyPierwszy ... 456789101112131415161718192021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 375

Temat: Zachodniopomorskie WARSZTATY

  1. #131
    Użytkownik Świeżak Avatar konrad26
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Szczecinek
    Auto
    Giulia 2.0 RWD Visconti Green , były: Alfa 159 2.4 SW , Alfa Romeo 156 2.0 T.S 2000r
    Postów
    45

    Domyślnie

    ponawiam...gdzie dobry warsztat na zmianę rozrządu w 2.4 Jtdm ?...może być Szczecin. Dziękuje za odpowiedź.

  2. #132
    Użytkownik Romeo Avatar Franek Strzelba
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6
    Postów
    1,183

    Domyślnie

    Proponuję Mozgę na Wrocławskiej. Z tym, że graty wziąłbym swoje...
    AR 147 1.9 JTD 8V (2004)
    AR 159 1.9 JTDm 16V (2007)
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6 (2012)

  3. #133
    Użytkownik Ogier Avatar rzelich
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Szczecin / Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 JTD 16V (Grigio Luce di Amalfi)
    Postów
    163

    Domyślnie

    To ja tak trochę przewrotnie zapytam - do kogo jeździcie rozwiązywać problemy z zawieszeniem?

  4. #134
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115km
    Postów
    170

    Domyślnie

    Z tego co słyszałem nie od jednego, to zawieszenie dobrze robi mechanik na Lubieszynie. Prawie każdy taksówkarz tam jeździ. Ktoś podawał wcześniej namiary na niego.

  5. #135
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar andrzew
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    156, 1,6 ts była, 156 SW 2.4 jtd m-jet jest
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał gigi Zobacz post
    Z tego co słyszałem nie od jednego, to zawieszenie dobrze robi mechanik na Lubieszynie. Prawie każdy taksówkarz tam jeździ. Ktoś podawał wcześniej namiary na niego.
    Dokładnie. Ja poprzednia alfę robiłem w Gagarinie na Lubieszynie (w 2010) i mimo że już ją sprzedałem to wiem że do dnia dzisiejszego wszystko jest oki i nie ma absolutnie żadnych problemów z zawiechą (zrobione ok 45tys). Fakt najtańsi nie są ale z obecną też tam pojadę bo wg mnie warto.

  6. #136
    Użytkownik Rowerzysta Avatar TILT
    Dołączył
    09 2008
    Auto
    Giulia Sprint MY21
    Postów
    428

    Domyślnie

    Cytat Napisał rzelich Zobacz post
    To ja tak trochę przewrotnie zapytam - do kogo jeździcie rozwiązywać problemy z zawieszeniem?
    Do Mozgi.


    Miałem ostatnio możliwość porównania usług blacharsko lakierniczych w GEM na Łukasińskiego i w Polmozbycie na Białowieskiej. Najpierw po tym jak cofając z ronda babka wjechała mi w zderzak oddałem samochód do GEMa na Łukasińskiego. Efekt masakra, samochód źle złożony (krzywo spasowane), nie pocieniowane - było widać różnicę kolorów. Po kłótni z gościem który krzywo złożył i szefem poprawili ale i tak było źle. Ostatnio jakiś ***** wjechał mi w drzwi po czym oddałem samochód na Białowieską. Robili drzwi i zderzak przedni na który nie mogłem patrzeć. Efekt - po prostu dobrze zrobione, tak jak powinno być, kolor identyczny jak na reszcie samochodu, elementy spasowane ok. Do GEMa na pewno nie wrócę.
    Ostatnio edytowane przez TILT ; 30-10-2012 o 18:02

  7. #137
    Użytkownik Świeżak Avatar dzewo
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    ŚWINOUJŚCIE
    Auto
    była alfa romeo 147 1.9 jtd .Jest 159 TI 1.9 jtd
    Postów
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał TILT Zobacz post
    Do Mozgi.


    Miałem ostatnio możliwość porównania usług blacharsko lakierniczych w GEM na Łukasińskiego i w Polmozbycie na Białowieskiej. Najpierw po tym jak cofając z ronda babka wjechała mi w zderzak oddałem samochód do GEMa na Łukasińskiego. Efekt masakra, samochód źle złożony (krzywo spasowane), nie pocieniowane - było widać różnicę kolorów. Po kłótni z gościem który krzywo złożył i szefem poprawili ale i tak było źle. Ostatnio jakiś ***** wjechał mi w drzwi po czym oddałem samochód na Białowieską. Robili drzwi i zderzak przedni na który nie mogłem patrzeć. Efekt - po prostu dobrze zrobione, tak jak powinno być, kolor identyczny jak na reszcie samochodu, elementy spasowane ok. Do GEMa na pewno nie wrócę.
    Będzie kolega na wyspie to zobaczę to robotę!!Zderzak po poprzedniej robocie widziałem no i nie było dobrze!!

  8. #138
    mieszko
    Gość

    Domyślnie

    Witam

    Panowie mam problem, poszukuje blacharza który solidnie i w przystępnych kosztach pospawa trochę podłogę. Dzisiaj oddałem auto na konserwacje podłogi i niedawno gościu do mnie dzwoni ze w podwoziu są dziury w ilości około 6 szt. Ale zaśpiewał za tą robociznę 2000zł wiec wydaje mi sie ze sporo. Jutro jak pojadę do niego to się dowiem dokładnie gdzie te dziury są i jak duże są, ale może ktoś ma jakieś namiary na sprawdzoną osobę zdolna do wykonania takiej usługi.

    Dzięki i pozdrawiam

  9. #139
    aniaoliwia84
    Gość

    Domyślnie

    a czy znacie jakis warsztat w kołobrzegu ktory mógłby się zając moja alfą romeo 147

  10. #140
    Użytkownik Romeo Avatar malin2k5
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Połczyn-Zdrój
    Auto
    Giulietta QV Nero Etna, Alfa Romeo 156 SW '02 BLU VELA, 126p '78
    Postów
    4,105

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniaoliwia84 Zobacz post
    ktory mógłby się zając moja alfą romeo 147
    To pojęcie względne... Zależy co chcesz przy niej robić przede wszystkim Ja osobiście nie znam, ale może ktoś pomoże

Podobne wątki

  1. Warsztaty w Opolu i okolicach
    Utworzone przez alfa147ss w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 28-04-2022, 17:28
  2. Sklepy i Warsztaty - Łódź
    Utworzone przez bodyguard68 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-09-2014, 09:30
  3. Szczecin - warsztaty samoobsługowe
    Utworzone przez Dragos w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 13:57
  4. Bydgoszcz - polecane warsztaty Alfin
    Utworzone przez snake w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 23:32
  5. [145] SKLEPY z CZĘŚCIAMI i WARSZTATY AR – lista
    Utworzone przez skrzat w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-11-2009, 20:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory