Strona 16 z 38 PierwszyPierwszy ... 67891011121314151617181920212223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 375

Temat: Zachodniopomorskie WARSZTATY

  1. #151
    Użytkownik Świeżak Avatar Olej555
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    BMW f10 2016, Mazda 6 2015, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 2006 , Alfa 156 SW 1.9JTD 200
    Postów
    222

    Domyślnie

    W PEM na ul. Chmielewskiego 23 wołają 1000zł za wycięcie DPF'u. Robię u nich już dwie alfy i jestem zadowolony.Jak narazie zawsze trafiają z diagnozą (co jest częste w przypadku innych warsztatów). Nie chcą się targować ale prace wykonują rzetelnie.
    Największym problemem warsztatów są młodzi mechanicy na "przyuczeniu". Jeżeli główny mechanik nie przypilnuje to wtedy mogą pojawić się "kwiatki".
    Mogę również polecić AutoGryf ale tutaj ceny są "autoryzowane" więc nie każdemu może pasować. Ale podejście do klienta - odpowiednie.

    AKE na Modrej nie polecam. Robiłem tam jakiś banał w zawieszeniu a czaili się kilka dni i po drodze, metodą prób i błędów, wymieniali "zdrowe" części. A wiadomo kto płaci za błędy.
    Mieszkam blisko warsztatu w Mierzynie na ul. Weleckiej i stąd zastanawiam się nad ewentualnym wypróbowaniu chłopaków z Mierzyna.

  2. #152
    Użytkownik Świeżak Avatar wolli
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    alfa romeo 147 1.6 z wariatem
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olej555 Zobacz post
    Mieszkam blisko warsztatu w Mierzynie na ul. Weleckiej i stąd zastanawiam się nad ewentualnym wypróbowaniu chłopaków z Mierzyna.
    kolego jedyny porządny mechanik, który tam pracował, otworzył swój warsztat jednak trochę daleko bo w gryfinie. ja na Weleckiej robiłem rozrząd i wymianę wahaczy to za każdym razem była lipa, albo dawali co innego albo rozrząd robiony bez blokad co mnie kosztowało cholernie dużo nerwów i kasy (ustawienie rozrządu od nowa) więc jak jesteś zadowolony z PEMa to raczej nie zmieniaj bo po co się stresować...lepiej czasami dojechać trochę dalej, poświęcić trochę czasu stojąc w korkach ale spać spokojnie...
    Pozdrawiam

  3. #153
    Użytkownik Świeżak Avatar Olej555
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    BMW f10 2016, Mazda 6 2015, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 2006 , Alfa 156 SW 1.9JTD 200
    Postów
    222

    Domyślnie

    To szkoda bo mam ich dosłownie pod nosem. A na Chmielewskiego muszę gnać prawie za Odre no i z mają problem z autem zastępczym...

  4. #154
    Użytkownik Świeżak Avatar wolli
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    alfa romeo 147 1.6 z wariatem
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olej555 Zobacz post
    To szkoda bo mam ich dosłownie pod nosem. A na Chmielewskiego muszę gnać prawie za Odre no i z mają problem z autem zastępczym...
    wiesz jak masz do wymiany wahacz, termostat, płyny eksploatacyjne lub inne duperele to chyba nie ma sensu jechać do PEM`a bo to w każdym warsztacie powinni zrobić, więc na Welecką możesz raczej podjechać jak masz rzut kamieniem...ale jak już zawitasz tam to sprawdzaj co faktycznie Ci dali a na co się umawiałeś bo to różnie u nich bywa. Jak masz coś z mechaniki do roboty to nie ryzykuj i jedz do PEM`a. Możesz też sprawdzić pikera z Furini Team jest bliżej od Mierzyna niż PEM i też zajmuję się alfami, samochodu zastępczego nie posiadają no chyba, że się coś zmieniło.... ja tam robię i jakoś złego słowa nie mogę powiedzieć (na razie)

  5. #155
    ViP Znawca Avatar dareme89
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    166 '04 2.4 20V
    Postów
    1,770

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olej555 Zobacz post
    W PEM na ul. Chmielewskiego 23 wołają 1000zł za wycięcie DPF'u. Robię u nich już dwie alfy i jestem zadowolony.Jak narazie zawsze trafiają z diagnozą (co jest częste w przypadku innych warsztatów). Nie chcą się targować ale prace wykonują rzetelnie.
    Największym problemem warsztatów są młodzi mechanicy na "przyuczeniu". Jeżeli główny mechanik nie przypilnuje to wtedy mogą pojawić się "kwiatki".
    Mogę również polecić AutoGryf ale tutaj ceny są "autoryzowane" więc nie każdemu może pasować. Ale podejście do klienta - odpowiednie.

    AKE na Modrej nie polecam. Robiłem tam jakiś banał w zawieszeniu a czaili się kilka dni i po drodze, metodą prób i błędów, wymieniali "zdrowe" części. A wiadomo kto płaci za błędy.
    Mieszkam blisko warsztatu w Mierzynie na ul. Weleckiej i stąd zastanawiam się nad ewentualnym wypróbowaniu chłopaków z Mierzyna.
    ja polecam Mozge. wymieniali mi silnik w barchettcie, naprawiali szyne can w 166 plus rozrzady itp. mechancy
    mili i pomocni z szefem troche ciezko sie gada ale ma duza wiedze o alfach i to widac. minusem i to duzym jest to ze trzeba ze swoimi czesciami przyjezdzac bo oni chyba biora tylko z aso sadzac po tym jakie ceny proponuja. za to reszta cen bardzo fajna ( kpl rozrzad barchetta wymiana 290zl, wymiana silnika 900zl, 4 dni grzebania przy szynie can 230zl, jedyne co to za wymiane miski wzieli wg mnie duzo - 300zl).

    w mierzynie odradzam, 146 tam robilem i pomimo milej obslugi nadaja sie do wymiany zawieszenia lub oleju..

  6. #156
    Użytkownik Świeżak Avatar Olej555
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    BMW f10 2016, Mazda 6 2015, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 2006 , Alfa 156 SW 1.9JTD 200
    Postów
    222

    Domyślnie

    Cytat Napisał wolli Zobacz post
    wiesz jak masz do wymiany wahacz, termostat, płyny eksploatacyjne lub inne duperele to chyba nie ma sensu jechać do PEM`a bo to w każdym warsztacie powinni zrobić, więc na Welecką możesz raczej podjechać jak masz rzut kamieniem...ale jak już zawitasz tam to sprawdzaj co faktycznie Ci dali a na co się umawiałeś bo to różnie u nich bywa. Jak masz coś z mechaniki do roboty to nie ryzykuj i jedz do PEM`a. Możesz też sprawdzić pikera z Furini Team jest bliżej od Mierzyna niż PEM i też zajmuję się alfami, samochodu zastępczego nie posiadają no chyba, że się coś zmieniło.... ja tam robię i jakoś złego słowa nie mogę powiedzieć (na razie)
    Myślę, że masz racje. Przy najbliższej okazji "przetestuje Welecką" na jakiejś eksploatacyjnej rzeczy. I zobaczymy jak do tematu podejdą. Jeszcze Mozga zostaje ale w sumie wyjdzie trochę bliżej od PEMa więc nie wiem czy jest sens kombinować.

  7. #157
    Luqas87
    Gość

    Domyślnie Szczecin Welecka przy kościele/Mierzyn

    Witam

    w zeszłym roku oddał auto do małego remontu w warsztacie podanym w temacie. Amortyzatory, olej, łożysko.
    Gdy wróciłem po odbiór 147 okazało się że zamiast KYB wstawili jakąś bliżej nie okresloną markę. Przez telefon dogadywałem się co do ceny właśnie na KYB. Gdy starałem się to wyjaśnić dowiedziałem się że w tej cenie nie może być mowy o takiej marce. Dostałem rekompensatę w 3 letniej gwarancji.
    Łożysko. Hmmm. Zamówiliśmy niby SKF. Dojechałem do Stargardu i się rozsypało. Póżniej wsadzili w ramach gwarancji MaxGear. Dla mnie chińszczyzna.
    Olej?? Nie wiem czy wymienili. Po miesiącu wymieniłem sam jeszcze raz.

    Ogólnie piszę co spotkało moją osobę. Może po prostu miałem pecha.
    pozdrawiam

    Łukasz

  8. #158
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    159 1.9JTDm 16V 172KM 402Nm, 6.2007
    Postów
    49

    Domyślnie

    Polecam Auto Radio Miśkiewicz Bosch Service na zielonogórskiej, swoją 9 robię tylko tam, pełen zakres usług, bardzo fajnie że zawsze doradzą dobre graty na wymianę i nie ładują słabych części no chyba że klient zaleci że ma być możliwie najtaniej....

  9. #159
    Użytkownik Rowerzysta Avatar spdr
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDm 115KM
    Postów
    88

    Domyślnie

    Witam.

    Poszukuję warsztatu, gdzie z pełnym zaufaniem i spokojem mogę oddać samochód na wymianę dwumasy i sprzęgła. Stargard/Szczecin i okolice.

    Z góry dziękuję za odpowiedź
    Pozdrawiam

  10. #160
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar richi102
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Ford Mondeo MK4 1.8 TDCI 2010
    Postów
    381

    Domyślnie

    Cytat Napisał spdr Zobacz post
    Witam.

    Poszukuję warsztatu, gdzie z pełnym zaufaniem i spokojem mogę oddać samochód na wymianę dwumasy i sprzęgła. Stargard/Szczecin i okolice.

    Z góry dziękuję za odpowiedź
    Pozdrawiam
    http://pem.szczecin.pl/
    Była:
    159 SW 1.9 JTDm 120KM 2008r.
    156 1.6 16V TS 2001

Podobne wątki

  1. Warsztaty w Opolu i okolicach
    Utworzone przez alfa147ss w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 28-04-2022, 17:28
  2. Sklepy i Warsztaty - Łódź
    Utworzone przez bodyguard68 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-09-2014, 09:30
  3. Szczecin - warsztaty samoobsługowe
    Utworzone przez Dragos w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 13:57
  4. Bydgoszcz - polecane warsztaty Alfin
    Utworzone przez snake w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 23:32
  5. [145] SKLEPY z CZĘŚCIAMI i WARSZTATY AR – lista
    Utworzone przez skrzat w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-11-2009, 20:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory