Strona 7 z 38 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 377

Temat: [Temat organizacyjny] Może jakiś zlocik na wiosnę?

  1. #61
    Lukasik
    Gość

    Domyślnie

    z 2 tygodnie temu w Radom był jakis zlot Ar na Automobilklubie wie moze ktos kto go organizował lub który klub AR

  2. #62
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    Mnie narazie czekaj małe wydatki, pisałbym się na zlot, ale nie wiem czy środki finansowe pozwolą na to aby gdzies wyjechac. Także dlatego narazie wstrzymuję się z wysłaniem zgłoszenia

  3. #63
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    Wpisujcie sie na liste fo Tutiego i wtedy wybierzemy jakis odpowiedni punkt na mapie, zeby kazdy mial blisko, ladny widoczek byl i kawalek asfaltu

  4. #64
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Oj super pomysł ,trzeba gdzieś się wyrwać po zimie w gronie fajnych ludzi i wyluzować na maxa i cieszyć się piękną pogodą z piwkiem w ręku . Co do miejsca to chyba najlepiej będzie centralna część Polski.Pozdrawiam.


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  5. #65
    AlfaSound_mania
    Gość

    Domyślnie

    No ja tez jestem chętny mozecie mnie juz na to pisac .Ja jestem z Włocławka czyli centrum Polski jak najbardziej i mam różnorakie propozycje można by spotkać sie na dużym parkingu przed halą sportową tyle że o wyscigach nie ma mowy...jest tez pod włocławkiem małe lotnisko też można by było pomyśleć..ale skoro zbliża się maj to rownie dobrze pod włocławkiem jest taki fajny kurort Jeziorko bary i tp. w zeslzym roku zorganizowali tam zjazd motocyklowy myśle że fani alf tez by sie zebrali mozna by było zebrac sie w samym Włocławku zrobic przejazd przez centrum miasta i na pół sprzęgle prezentować piekne odgłosu silników i potem przejazd 25Km na "skrzynki" czyli owe jezioro.Pomyślcie nad tym bo nie ma przyszłosci chowac sie w ukryciu trzeba wyjsc na ulice niech wiedzą co to znaczy miec Alfę!!

  6. #66
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    Z tym jeziorkiem bardzo mi sie podoba. Warto wziaść pod uwagę... Jeziorko....

  7. #67
    AlfaSound_mania
    Gość

    Domyślnie

    Tylko ja to nie pisze dla zabawy jak sa chetni to organizujemy i jedziemy!!Mozna zagadacx z siwym zeby zbierał swoją ekipe z forum do Włocławka każdy trafi chociażby jadąc dziurawą "jedynką" i z Włocławka zrobimy przejazd tam nad jeziorko i gitesik a to jest ładny kurorcik sezon lada chwile sie rozpoczyna to bedzie można i "łódeczek" troche i "bezalkoholowe" da sie kupić tyle że Asfaltu tam nie użyczysz ale na pierwszy raz zeby jakoś scalić grupe pokazać że da sie organizować coś takiego nadaje sie pomyśł jak nic!!

  8. #68
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    Ja tez myśle poważnie o zlocie. Trzeba sie zebrać, tak jak mówisz z ludźmi od Siwego, i pojechac w jakies fajne miejsce. Myśle ze Włocławek bedzie bardzo opcjonalnym miejscem.

    >>radek155<< samemu smutno??

  9. #69
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Wocławek mówisz??!! hmm......
    No pany konkretnie, to ciekawe ile osób wyraziło chęć do zlotu?? Tuti ostatnio coś pisal że nie za ciekawie to wygląda bo na priva dostał chyba 3 zgloszenia :? w tym jedno moje......
    Jeśli chodzi o Wocławek to chyba faktycznie najbardziej optymalne miejsce.........
    Tak więc teraz naprawde poważnie KTO JEST CHETNY NA ZLOT????????!!!!!!!!!

  10. #70
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    ja wsumie bym był chetny :wink: ale...
    no ja hyba jestem w sumie w kiepskim połozeniu bo az przy samej zachodniej granicy ... dobra ludzie wpadne na lepszy pomysł w czerwcu jest auto tuning schow. w pile :twisted: moze i by sie wkrecic cała ekipa na taka impreze zrobić sobie oddzieelny sektor i ... imprezowac :mrgreen:
    co wy na to???

    pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Alfaholicy!!! a może by tak jakiś zlocik na dolnym śląsku????
    Utworzone przez kamko25 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 06-06-2014, 19:19
  2. Zbliża sie luty, może jakiś zlocik ??
    Utworzone przez Silver156 w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-02-2008, 12:14
  3. Wrocław jakiś zlocik ?
    Utworzone przez alanwroc w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-01-2008, 20:04
  4. [Temat organizacyjny] Jest może ktoś z okolic Dąbrowy górnic
    Utworzone przez coachu w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 01-04-2007, 17:12
  5. [Temat organizacyjny] Może lokale spotkanie w Lublinie??
    Utworzone przez Stefan116 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-07-2006, 17:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory