Strona 1 z 27 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 261

Temat: Classicauto Cup 2016

  1. #1
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie Classicauto Cup 2016

    Podane są już terminy, można planować

    Kalendarz eliminacji Classicauto Cup 2016:

    2-3 kwietnia TD Ułęż
    2-3 maja TD Kielce
    18-19 czerwca TD Biała Podlaska
    10 września TD Jastrząb
    15 października TD Kielce 2

    Dwudniowe to pierwszy dzień - trening, drugi zawody. A w ten pierwszy piszą też że jakieś wyścigi równoległe ??? hmm

    Postaram się w tym roku uczestniczyć, choć klasa 4 - 2000 to mocne wozy i kierowcy z tego co sprawdziłem mocno doświadczeni. No, jak uda się ukończyć kilka imprez to i tak będzie dobrze

    A na torze (lotnisku chyba?) Biała Podlaska ktoś miał okazję bywać ? czy tam jak na Ułężu nawierzchnia ? jakieś inne uwagi co do tego toru ?


    Niestety czasy takie że zaglądałem na www.classicautocup.pl i tylko projekt regulaminu, natomiast dyskusja cała i świeże informacje - facebook wrrr :-/ na szczęście bez logowania dostępne, choć tyle.

    O tu:
    https://pl-pl.facebook.com/ClassicautoCup

    BTW : Mercedesy mają swoją kategorię, Amerykańce swoją, Porsche swoją... może kiedyś Alfa będzie mieć swoją ?

  2. #2
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Znając moje szczeście do modyfikacji i składania to na nasz TD się ledwo uwinę więc jak nie wysadzę mojej 156 na Italian Track Day to przyjade na Jastrząb bardzo mnie ciekawi ten najnowszy Polski tor.

  3. #3
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Tym bardziej że w tym roku od wiosny mają być już "profesjonalne" (cokolwiek to znaczy) pomiary prędkości na Jastrzębiu.
    Ja się tylko zastanawiam jak tam się pomieści tyle wozów - bo do 60-100 uczestników na Kielcach z tego co czytałem bywało, a przecież dużo z tego na lawetach/przyczepach, osoby towarzyszące cywilnymi wozami itd. Ale do września może choć droga dojazdowa będzie zrobiona (bo teraz końcowy frg jest gruntowo-płytobetonowy co jest ... bolesne w utwardzonym, niskim wozie

    - - - Updated - - -

    A Ty nie dokładaj metanoli i innych cudów tylko wypuść na asfalt to co już jeździ !

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Ja się planuję zjawiać na ca cup w tym roku ;-) Jeszcze do końca nie wiem czym, ale tak planuję
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Zawsze myślałem ze Classicauto to wyścigi leciwych aut
    A tu widzę STi, ja przyjadę sobie popatrzeć do Ułęża i Białej, bo mam pod nosem

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    A na torze (lotnisku chyba?) Biała Podlaska ktoś miał okazję bywać ? czy tam jak na Ułężu nawierzchnia ?
    Nawierzchnia podobna do tej w Ułężu.

    Ja już zrobiłem rezerwację na Kielce,Jastrząb,Kielce.Jeszcze w tym sezonie Fiatem

  7. #7
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Ciekawostka - w ramach classicauto cup przewidywana jest taka ilość Toyot i się tak skrzyknęli, że oddzielną (dodatkową) klasyfikację będą mieć. Toyota.

    Na Ułęż 2-3 kwiecień są już wszystkie informacje, regulaminy, zapisy itd.

    Swoją drogą jeden z pierwszych filmów na YT który mi wyskoczył gdy chciałem pooglądać jak to CA na Ułężu wygląda to taki :



    minuta 7 i pół - ale pojechała dalej chyba ? tylko coś poddymiała później hmm

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    ...

    minuta 7 i pół - ale pojechała dalej chyba ? tylko coś poddymiała później hmm
    Już wcześniej niezłą zasłonę dymną robiła

    Co do klasyfikacji toyot - cóż, może kiedyś i na alfy przyjdzie pora. Może nawet jakiś sponsor nagród by się znalazł ;-) Chciałem bardzo zdążyć na ułęż, ale im bliżej, tym bardziej widzę jak bardzo w lesie z robotą jestem
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Ktoś sie wybiera w formie widza?????
    Bo ustawie tak robotę żeby mieć wolne i podskoczę zobaczyć jak to wygląda i jak w ogóle wygląda Ułęż bo tam nigdy w życiu nie byłem. Zapewne zalecę w Niedzielę ale i w sobotę mogę moją Alfom, bo Niemcem nie wypada

  10. #10
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Ja w ogóle słabo sobie wyobrażam tam te imprezy, w sensie dla widza , tam guzik widać, ani wzniesienia do oglądania, pola szczere, choć na CA to chyba uruchamiają te baraki na środku "lotniska". Nie lubię tego Ułęża jakoś, dziki taki , dziury, opony schodzą, Alfy się psują a jak widać wyżej i wywracają

    Ale pojadę, trzeba zacząć kiedyś . W niedzielę, a sobota to jeszcze nie wiem - 250zł trening od 12 do 18. Trasa inna niż na niedzielę gdy pomiary będą. Waham się, bo to prawie tyle samo co z trackday.org (300zł) a tam choć instruktor dostępny jest. No i najważniejsze - w razie zepsucia autka trochę czasu na naprawę (12 i 28 marzec terminy z trackday.org ) . A tak, jak coś padnie dzień przed właściwymi jazdami na czas - to pozamiatane.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Julka 2016
    Utworzone przez dziadzia82 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-01-2016, 15:57
  2. Zlot 2016
    Utworzone przez SŁOWIK w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-01-2016, 22:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory