Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 84

Temat: Tor Łódź

  1. #21
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cena z pułapu niskich. Na 30 aut niewiele ponad 200zł.
    Pół dnia to nie ma sensu (chyba że ktoś ma pod nosem). Dla przyjezdnych tylko cały dzień.
    A ten tor nie ma własnej obsługi ? ja nic do SJS nie mam, ale potrzeba kogoś prowadzącego oraz kilku sędziów na torze i na starcie. No ludzi do uprzątania gdy ktoś naniesie brudu na asfalt, powywraca szykany itd. Tych ostatnich czynności chyba instruktorzy robić nie będą chcieli

    Tylko nie do końca rozumiem zamysł listy tworzonej - piszesz o jakimś jednorazowym wydarzeniu - trackday'u Alf czy cyklicznym wynajmie toru dla jakiejś grupy ? tor nie będzie własnych treningów organizował ? trzeba zbierać grupę?
    Zbierze się sądzisz na Alfacholicy.pl ? nooo, optymistycznie

    Jak chodzi o mnie i o preferencję terminu na pojedynczą imprezę typu trening - poznanie obiektu, to ja druga połowa lipca i pierwsza sierpnia - bardzo chętnie. Tylko cały dzień. Te kawałki to tylko dla miejscowych. Cykliczne też nie bardzo bo daleko i mam bliższe lokalizacje. Ale chętnie jak jakieś treningo-czasówki będą to jak najbardziej. Gdybyś miał wpływ na regulaminy, potraktuj proszę np. wzorem seat-racing - klasy zarejestrowane/niezarejestrowane/cywilne/niecywilne rozwiązania itp. No bo jakby tak ktoś chciał Warnerem R4 zajechać ...

  2. #22
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Grupa się zbierze, każdy ma znajomych, znajomi znajomych itd. Jak Ligar ogarniał TD na TK to 50 aut uzbierało się bez problemów.
    Cena atrakcyjna z której strony by nie patrzeć, za taką kasę chętnie pojeżdżę mimo że miałem już auta na torach nie męczyć ale rekreacyjnie dla relaksu zawsze chętnie.

  3. #23
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar 3voQ
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    LDZ
    Auto
    156, A8L, Voyager, Peżo
    Postów
    201

    Domyślnie

    W lipcu zajęte sa dni: 9, 30, 31W sierpniu zajęty jest: 7Pozostałe dni są na razie wolne.Zatem kto co proponuje..
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    mało piszę, więcej robię a to moje pociechy
    156 3.0

    Dawne kochanki:
    GT 3.2 (kochała najbardziej a teraz kocha ZjadaczKanapkow)
    159 (zdradziła i poszła)
    GTV (w trakcie renowacji w dobrych rękach GrzesieKW)

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  4. #24
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    w sierpniu dam rade przyjechac, lipiec w moim wypadku odpada

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Ciechanowiec
    Auto
    159 1.9 mJTD
    Postów
    98

    Domyślnie

    Lipiec mam już zarezerwowane 2 terminy. Na kolejny wyjazd nie ma mowy.
    Na sierpień myślę że mógłbym skrzyknąć z kylo z 5-6 samochodów. (ja + kylo + Audi TT + Czarna MX5 + Clio 3 RS +Pablo.)

    Co do sukcesu TD w Kielcach to raczę dodać że niektóre grupy np w MX5, CRX czy wiele innych latają ciągle a nie 1x w roku.

  6. #26
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Zakładając brak psikusów ze strony auta - to pierwsza połowa sierpnia, a w zasadzie początek to dla mnie jest ok. Lecz wpisać się odpowiedzialnie mogę tylko mając pewny wóz. Teraz na pewno nie.

    (a jaki sukces TD w Kielcach? - że się raz na 2 lata 50 wozów sportowej marki Alfa Romeo (przepraszam, sporo innych marek w tym) zebrało odbyć szkolenie SJS ? wobec Miata Challenge regularnie od lat itd. To nie sukces tylko jeszcze jakieś tam ledwo dychania oznaki i podrygi ostatnie )

    edit
    a co ze slick'ami ? (pytania być nie powinno, ale po zdziwku z TD Kielce to wolę zapytać)

  7. #27
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Coście się tak spięli i uczepili tego TK? Miałem na myśli że wspólnymi siłami można zebrać grupę ludzi i zrobić coś wg swojej koncepcji a nie podczepiać się pod kogoś, ot cała różnica. Nie wiem też skąd te pretensje że z AH nikt nie jeździ, przecież Alfy są tak tanie że stały się zwykłymi dupowozami na co dzień którymi nikt nie będzie ryzykował na torze a jeśli ktoś chce jeździć to kupi inne auto, obcykane do amatorskiego sportu z każdej strony a nie jakąś awaryjną Alfę, Alfy teraz kupuje się z marszu z ulicy i to nie jest żaden świadomy wybór "sportowej marki". Zrozumcie i nie liczcie na to że tutaj kiedykolwiek zbierze się grupa samych Alf, tego nie było, nie ma i nie będzie. I skończmy z tą ideologią "sportowej marki", sportowa to ona była 40-50 lat temu i dawniej, teraz to wózek jak każdy inny tylko bardziej awaryjny, koniec i kropka.

    Jeśli będziemy coś organizowali to też postaram się przygonić kilka autek m.in. Foki RS'y to będzie można też zobaczyć jak to jeździ.

  8. #28
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    A tak w ogóle to nie jakieś dzielenie skóry na niedźwiedziu ? lipiec tuż tuż, to ten tor już jest ???

  9. #29
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    Jak coś będzie się kroić, to też bedę chętny. Co prawda mam ciężkiego diesela, ale nawet 156 1,9 jtd potrafiła objechać sporo szybsze auta, więc 2 razy mocniejsza 159 mimo wiekszej masy mam nadzieję, że sobie poradzi.

  10. #30
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar 3voQ
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    LDZ
    Auto
    156, A8L, Voyager, Peżo
    Postów
    201

    Domyślnie

    Panowie,bardzo proszę bez nerwów, bo to nie ma sensu - cel jest jeden - pojeździć jak najtaniej, jak najfajniej i osiągnąć pewne swoje cele. Małe tez znaczenie ma czym. Oczywiście im więcej pieknej włoszczyzny tym lepiej, nie chodzi o sportowość marki ale mimo wszystko o nietuzinkowy wygląd, ot co.pytania z serii czy wolno slicki i podobne poszły do organizatorów. W lipcu oficjalne otwarcie toru, zatem spokojnie, będzie gotowy. A jak będzie obsuwa na wybrany przez nas termin to będzie to dobry argument w celu wynegocjowania ceny.Niebawem więcej szczegółów i zapraszaam do konstruktywnej dyskusji. A i oczywiście jak już zbieżemy listę chetnych z ich zabawkami, podzielimy się odpowiednio na grupy, stąd prośba o stworzenie takiej listy na TD.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    mało piszę, więcej robię a to moje pociechy
    156 3.0

    Dawne kochanki:
    GT 3.2 (kochała najbardziej a teraz kocha ZjadaczKanapkow)
    159 (zdradziła i poszła)
    GTV (w trakcie renowacji w dobrych rękach GrzesieKW)

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podobne wątki

  1. [156 1.6TS] Łódź
    Utworzone przez Miko w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-03-2014, 21:06
  2. 159 SW TI 2.4 Łódź
    Utworzone przez hoyraq w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-06-2012, 18:49
  3. AR 147 Łódź
    Utworzone przez 1jasiu1 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-02-2010, 19:23
  4. Alfa 166 2.0 V6 Łódź
    Utworzone przez joe w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-01-2010, 19:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory