Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: 4nano TIME ATTACK CHALLENGE 2016

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Andrzeju to może przyjedź Bussem jak coś??????
    To i ja siezastanowie nad zabraniem dyszla
    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Podsumowując - jeśli ktoś ma wahania, opory, że 4nano, że detailingowcy, że seaty/vag'i że cośtam - odrzućcie uprzedzenia i się zapisujcie ! zdecydowanie warto.
    Tym bardziej że następne imprezy z tego cyklu na torach na północy polski, a tam Koledzy narzekali kiedyś że do Kielc daleko itp. Jedna ma być chyba inauguracją nowego toru.
    Moja opinie wyciągnąłem po panach którzy tam jeździli do tej pory i patrząc co wypisywali to chyba dla lansu tam jeździli
    W tym roku raczej na żadne 4nano nie pojadę, bo nie moje strony i trochę dalekawo

    Cytat Napisał culmen Zobacz post
    Tak, ale nie podbijam i więcej nie zamierzam zakładać podobnego.

    Co do grzania. Jak połączysz patent z wentylatorem + podkładki miedzy zawiasy maski a maskę powinno pomóc.
    Wygląda to mniej więcej tak:
    Załącznik 202382
    Po co zakładać, jak nikt poza tymi samymi osobami się nie wybiera

    Ja teraz mam druga uszczelkę podszybia dość okrojoną, żeby mi powietrze szybciej uciekało, a i jutro na liście rzeczy do zrobienia dopiszę zrobienie czegoś z maską, bo obecnie jest za wysoko od strony zamka

  2. #12
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Łukasz- ten z obrazka to jeździ? Raz pojechałem we wrakrace (swoją drogą polecam, wyścig bok w bok jedyna chyba taka forma dostępna dla amatorów). Ale AŻ takich maszyn to tam nie było

    4nano - ludzie rożni, asfalt jeden i weryfikuje podejście. Ja uważam że im więcej takich imprez, tym lepiej i nie może nikt marudzić, że się musi po ulicach ścigać, bo rzekomo nie ma gdzie. Jest gdzie.

    Busso ma już dożywotnio żywot cywilny i mnie. Zreszta olej juz 9tys ma, hamulce nietęgie... Tam musi być top top wszystko bo zabawe psuje. Przepadnie to trudno, pospieszyłem się to cóż.

  3. #13
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Są wyniki już :
    https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...ad&oe=57CFFBAD
    pierwszy czas to ze startu zatrzymanego, drugi - lotnego. Więc gdyby gdyby gdyby to wbiłbym się pewie między 8 a 12 miejsce tak na oko. Trochę mnie mazda MX5 zaskoczyła - jechałem z nią treningowe i w końcu puściłem i odeszła powoli. Rzekomo 1,8 140 koni hmm.
    Całą stawkę zostawiła w tyle Mazda RX8 ale z silnikiem hondy i kompresorem (coś dobrze powyżej 300KM) , śmigała jak odrzutowiec na prostej a i jednocześnie zakręcała zgrabnie, nie to co Evo i widać to w wynikach. [MENTION=8725]kylo1986[/MENTION] - co do Audi A3 to jedno wysoko wskoczyło.

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Ciechanowiec
    Auto
    159 1.9 mJTD
    Postów
    98

    Domyślnie

    Andrzeju ten samochód z foty jeździ i to jeszcze jak.
    Zresztą jeżdżą takie na całym świecie.
    Przykłady:
    Japonia:
    https://www.youtube.com/watch?v=CoqCxhuaRwc&hd=1

    Usa:
    https://www.youtube.com/watch?v=NbN997cR8Vc&hd=1

    https://www.youtube.com/watch?v=1xGi1BTd288&hd=1

    Polska:
    https://www.youtube.com/watch?v=_tjgcgw6JwQ&hd=1

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Są wyniki już :
    https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...ad&oe=57CFFBAD
    pierwszy czas to ze startu zatrzymanego, drugi - lotnego. Więc gdyby gdyby gdyby to wbiłbym się pewie między 8 a 12 miejsce tak na oko. Trochę mnie mazda MX5 zaskoczyła - jechałem z nią treningowe i w końcu puściłem i odeszła powoli. Rzekomo 1,8 140 koni hmm.
    Całą stawkę zostawiła w tyle Mazda RX8 ale z silnikiem hondy i kompresorem (coś dobrze powyżej 300KM) , śmigała jak odrzutowiec na prostej a i jednocześnie zakręcała zgrabnie, nie to co Evo i widać to w wynikach. @kylo1986 - co do Audi A3 to jedno wysoko wskoczyło.
    A na forum A3 dochodzą do wniosku że A3 się nie nadaje do takich jazd, a to jakbyś nie zauważył był Diesel ,co prawda wyższa generacja od mojej, ale ja mam takie opinie w ....

    A co do Busso to ostatnio była dziewczyna Camry na zimowych kołach, jak weźmiesz swojego makarona to i ja swojego wyciągnę na przejażdzkę

  6. #16
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    [MENTION=24247]culmen[/MENTION] : to Ciebie do dryftu ciągnie, oj.. [MENTION=8725]kylo1986[/MENTION] : nie wiedziałem że diesel , kurcze nono. Co do nadawania/nienadawania to na pewno do pewnych granic sprawa kieorwcy i jazdy. Ale w zxależności od częstości jazdy - kosztów eksploatacji - cięższe = większe koła / opony, większe hamulce - to co naczęsciej się wymienia droższe jest. Ale i tak zawsze coś niespodziewanego dojdzie.
    Co do 4.06 - jakieś światełko w tunelu jest dla Pucharówki. Vka jak wspomniałem się nie nadaje, musi być sprawna na codzień, zresztą to już nie to z jej zawieszeniem itd.

  7. #17
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Ja na ten moment do tych 18 calowych slików mam za mało kuni, dlatego kupiłem semi sliki 17 cali z tym że dopiero wczoraj wysłali je z Czech i nie wiem czy dojdą do Piątku. Bo nie chce mi się grzebać z wymiana kół, więc mam nadzieje na deszczową pogodę

Podobne wątki

  1. Zlot 2016
    Utworzone przez SŁOWIK w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-01-2016, 22:31
  2. [Giulietta] 1.4 TB MA - Injection time correction z AlfaOBD
    Utworzone przez wlyszkow w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-04-2014, 11:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory