Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 45678910111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 151

Temat: Italian Track Day'18

  1. #131
    Użytkownik Znawca Avatar Izane
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice- Śląskie
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm, MiTo 1.4 155KM Były: Alfa Romeo Giulietta QV TCT,Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Postów
    1,888

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasztelan Zobacz post
    Ale TVP dało plamę - tyle aut, tyle przejazdów a do materiału wkleili Fiestę, masakra
    eee tam - zawsze tak jest - że jest "inne plemie" - kumaci ludzie wiedzą o co chodzi
    Zresztą cały reportaż uratował ostatni filmik startu z linii Giulietty QV... nie wiem czemu... najbardziej mi się podoba ;p ;p ;p
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150@190 KM
    Alfa Romeo MiTo 1.4 T.B. 155KM
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde TCT '16

    Alfa 156 2.4 JTD CF2 136@175 KM 370 NM Sportpack

    "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

  2. #132
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Galeria już wrzucona zapraszam. Jak ktoś ma fotki jakieś i chciałby żeby zawisły na stronie to odezwijcie się wrzucę napewno

    http://italiantrackday.pl/italian-track-day-2018/
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8290.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	126.0 KB
ID:	248475  

  3. #133
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Materiał calkiem ok, nie ma sie co czepiać.
    Ale czemu na listach wyników nie ma nick ów?

  4. #134
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomi
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 1.9 Ti , 147 Racer, Spider 916 TS
    Postów
    505

    Domyślnie

    Bo tam nie było nicków, tylko imiona i nazwiska [MENTION=25836]Suzumushi[/MENTION] czy masz jakieś nagranie z giulii? chętnie zobaczyłbym, co tam namodziłeś, że mnie nie przegoniłeś
    Wrzucam swojego onboarda z 2 próby dla zainteresowanych.


  5. #135
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomi Zobacz post
    Bo tam nie było nicków, tylko imiona i nazwiska [MENTION=25836]Suzumushi[/MENTION] czy masz jakieś nagranie z giulii? chętnie zobaczyłbym, co tam namodziłeś, że mnie nie przegoniłeś
    Wrzucam swojego onboarda z 2 próby dla zainteresowanych.

    Niestety nie moglem znaleźć kamerki.. a biorac pod uwage że na tor i w trakcie jechałem na dopingu z ketnaolu , nie mialem tez parcia na poszukiwania

    teraz subiektywne odczucia "dlaczego"

    w skrócie:
    Układ trasy, Elektronika, umiejętności, chyba w tej kolejności.

    w elaboracie
    Uklad trasy mocno nie sprzyjający, cala ciasna sekcja (tak do ok 55s Twojego filmiku) to permanentny brak przyczepnosci i "mocy", na przyczepnej szybkiej sekcji idzie jak rakieta..... tutaj mozemy plynnie przejsc do tematu
    Elektronika
    ktora muli to auto, i gdy ja potrzebuje pelnej mocy na wyjsciu z zakretu to auto mysli... i mysli.. i mysli... i zanim nastapi to kopniecie w plecy mija... 1-2 sekundy, a te sie dłużą i tak kilka razy... irytujace
    Umiejętności
    auto pierwszy raz bylo na imprezce kręciołkowej, ma przejechane z kierowcą 4,5 tys km, duzo pracy poznawczej jeszcze przed nami, obiecalem sobie duzo treningow
    chcialbym osiagnac poziom jazdy w trybie race bez obsranych gaci, gdzie z tylu glowy kołacze sie myśl że to jednak jest auto codzienne/rodzinne.

    ufff... alem sie rozpisal.

  6. #136
    Użytkownik Świeżak Avatar mgrMafia
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Legnica, DE-Kevelaer
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTD 2010r.
    Postów
    103

    Domyślnie

    Suzumushi

    Mała porada ode mnie,

    Co do elektroniki, tutaj ogromny wplyw maja rowniez umiejętności a idąc za ciosem również poznanie własnego auta by wyeliminować potencjonalne ograniczenia elektroniki, ponieważ idealne auto nie istnieje (przynajmniej w teorii), ważne że widzisz błędy które możesz popełnić i niedoskonałość auta, w takich momentach gdy czujesz ala efekt turbo dziury jak opisałeś czekając na moc auta po wyjściu, złotym środkiem jest idealne wtrafienie się z dozowaniem mocy zaraz przed wyjściem z zakretu, tak aby moc na którą czekałeś była dostępna przy wyjściu, jest to walka z bestią o setne sekund ale z czasem to zaowocuje uczęszczając na track day'ach (sorry za odmianę).

    Niestety nie bylo mnie na ITD w tym roku ale na przyszly juz można mi zaklepać miejsce



    Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

  7. #137
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Imion i nazwisk nie ma także przecież.

    Co do Giuli Q, tej z czołówki ze 147 ( wiadomą i bez podpisu )i skodą (skoda ???), to i tak całkiem niezłe czasy jak na ten układ toru i masę, no i drogowe opony. Zakładając oczywiście, że Tomi się starał, bo do niego można odnosić resztę, biorąc pod uwagę powtarzalność Kierowcy i wjeżdżanie w auto i tor.

  8. #138
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomi
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 1.9 Ti , 147 Racer, Spider 916 TS
    Postów
    505

    Domyślnie

    Andrzej - dlatego właśnie że były imiona i nazwiska Kamil je wymazał - o RODO nie słyszałeś?
    Suzumushi - dobrze, że mimo ketonalu dotarłeś i podjąłeś temat, choć nie wierzyłem, że będziesz nie było nawet czasu pogadać
    Ja się zmagałem z przeziębieniem i luzem na maglu rzędu 1/8 obrotu kierownicy, co zresztą widać na filmie nadmiernymi ruchami kierą.
    Skoro zamierzasz trochę trenować, to może będzie okazja się gdzieś złapać jeszcze na jakimś torze w trakcie roku.
    Było bezpiecznie, nikt wozu nie rozwalił, to dobrze wróży na przyszłość ITD.

  9. #139
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    [MENTION=3978]tomi[/MENTION] jakie miałeś opony i masz gdzieś pierwszą próbę nagraną

  10. #140
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomi
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 1.9 Ti , 147 Racer, Spider 916 TS
    Postów
    505

    Domyślnie

    Pierwszej próby nie zdążyłem nagrać, bo się przedwcześnie skończyła, jechałem wtedy na p2g, na drugą próbę założyłem starawy slick yokohamy, który ledwo ciepły się robił po 1 przejeździe.

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Italian Track Day '17 - dyskusja
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 283
    Ostatni post / autor: 29-10-2017, 14:58
  2. [Zapowiedź] Italian Track Day '17
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-01-2017, 09:56
  3. [Zapowiedź] Dobry bo Włoski - Italian Track Day 2016
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 275
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory