Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Temat: Puchar ForzaItalia.pl w ramach CA Cup 2019

  1. #21
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Herbie
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V
    Postów
    0

    Domyślnie

    W drodze na "Kielce" była przerażona że to będą nie wiadomo jakie wyścigi.
    Podczas Interia Drive Cup trochę się oswoiła z torem z prawego fotela.
    A na Italian Track Day była zachwycona jazdą. Pewnie pomogło to że druga część dnia była ustawiona identycznie jak trasa IDC. Tylko meta lotna dwa zakręty wcześniej. Pierwszy raz wsiadła za kierownicę Alfy dzień przed debiutem na torze
    Zrobiliśmy sobie przejażdżkę do tej Sielpi Wielkiej.

  2. #22
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    I jak było w samej Sielpi???

    Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  3. #23
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Herbie
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V
    Postów
    0

    Domyślnie

    Pojechaliśmy obejrzeć piękne i szybkie Lamborghini, Ferrari, Pagani, Iso, De Tomaso oraz Lancie, Alfy Romeo, Abarthy i Fiaty )
    Głównie chodziło o to żeby Małgorzata przejechała się 155 zanim wjedzie na tor. W sumie jak tam do tej Sielpii zajechaliśmy to było około 19:00. Największe atrakcje dnia zdaje się już odbyły. Poza tym nie wypada wbijać się na zlot na krzywy ...
    Fajnie że są imprezy integrujące towarzystwo o podobnych zainteresowaniach.

    - - - Updated - - -

    A jeśli ktoś chciałby jeszcze trochę pojeździć na torze...
    Już 25.05.2019 odbędzie się druga runda pucharu Forzaitalia.pl w ramach Classicauto Cup na torze Jastrząb (Tor położony pomiędzy Radomiem i Szydłowcem). Obiekt bezpieczny, zaprojektowany z dużymi zapasami na nie zmieszczenie się na czarnym

  4. #24
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    [MENTION=72647]Herbie[/MENTION] Niestety Lambo Ferrari ... tylko na ForzaItalia my to skromniejsze przedsięwzięcie. O 19 to wszyscy się szykowali do bankietu/grilla(nie wiem w który dzien byłeś) wiec faktycznie parking mógł być wyludniony następnym razem zapraszam może podejdzie żonie rajd turystyczny w tym roku był wyjątkowo urozmaicony.

  5. #25
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Herbie
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V
    Postów
    0

    Domyślnie

    Teddy, przecież wiesz że żartowałem
    Chociaż sporo było Alf, Lancii i Fiacików w bardzo ciekawych konfiguracjach.
    Co do przyszłego roku to nie mówię nie. Zobaczymy jak kalendarz imprez będzie wyglądał.
    W tym roku niestety ominie mnie chyba doroczny zlot Forzaitalia.pl
    Termin pokrywa się z rundą IDC na "Miedziance".

  6. #26
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herbie Zobacz post
    A jeśli ktoś chciałby jeszcze trochę pojeździć na torze...
    Już 25.05.2019 odbędzie się druga runda pucharu Forzaitalia.pl w ramach Classicauto Cup na torze Jastrząb (Tor położony pomiędzy Radomiem i Szydłowcem). Obiekt bezpieczny, zaprojektowany z dużymi zapasami na nie zmieszczenie się na czarnym
    Ogólnie wada jest jedna brak zaplecza hotelowego, bo ten hotel na Jastrzębiu to faktycznie nowy, ale cenę ma lekko z kosmosu i większość ludzi z pojeżdzawek jakie się organizują w tym momencie nocuje w okolicach Kielc.
    A i do 13 zapisy są tańsze potem co tydzień 50 w górę. Chyba będę (chwilowo 70% szans na to) z tym brzęczącym tłumikiem, bo nie mam kiedy tego ogarnąć, a powyżej 60 nie słychać
    Kurde założyłem normalny fotel i kuśwa nic nie trzymie
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 10-05-2019 o 09:55

  7. #27
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Herbie
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V
    Postów
    0

    Domyślnie

    Wydech problemem nie jest. Sprawdzają czy gaśnica jest ważna, przegląd i ubezpieczenie.
    Faktycznie z zapleczem hotelowym nie jest łatwo. Lepiej obczaić jakąś agroturystykę albo coś w Radomiu.

  8. #28
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Ogólnie dalej utrzymuję ze classic to nie nauka czegokolwiek, ogólnie 21 kilometrów od 10 do 16, możliwość jeszcze odrzucenia maks 9 na wolnych 30 minutowych jazdach.
    Regulaminu nie czytałem i jakbym czytał to tez bym nie przyjechał (Herbi mówiłeś że niezrozumiesz dlaczego jednego człowieka tutaj ni ma), w opcji gdzie do każdej minuty dostajesz blisko 3 sekundy w gratisie ni ma sensu. Ba nawet coś wygrałem, bo po tych przelicznikach wyszło do 3 litrów pojemności, z tym że już wyjeżdżałem jak mi ktoś to powiedział i nie ogarniałem jakim cudem z czasem 14,22 to sobie pojechałem
    I dzięki temu zauważyłem ten lepszy czas, ostatecznie w pucharze forzy z czasu 13.41,30 ogólnego z generalki, zrobiło się 14.22,37. Tak więc z teoretycznego drugiego piąte. Nie kumam jaki to puchar marki w opcji stosowania jakiegoś przelicznika, gdzie ogólnie go nie ma

    Czyli ogólnie nie ma po co jeździć, bo ani w dupie, ani w ręku. Jedynie co to można graty posprawdzać, bo na takim dystansie raczej nic konkretnego się nie wysra
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 25-05-2019 o 22:20

  9. #29
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał kylo1986 Zobacz post
    Ogólnie dalej utrzymuję ze classic to nie nauka czegokolwiek, ogólnie 21 kilometrów od 10 do 16, możliwość jeszcze odrzucenia maks 9 na wolnych 30 minutowych jazdach.
    Regulaminu nie czytałem i jakbym czytał to tez bym nie przyjechał (Herbi mówiłeś że niezrozumiesz dlaczego jednego człowieka tutaj ni ma), w opcji gdzie do każdej minuty dostajesz blisko 3 sekundy w gratisie ni ma sensu. Ba nawet coś wygrałem, bo po tych przelicznikach wyszło do 3 litrów pojemności, z tym że już wyjeżdżałem jak mi ktoś to powiedział i nie ogarniałem jakim cudem z czasem 14,22 to sobie pojechałem
    I dzięki temu zauważyłem ten lepszy czas, ostatecznie w pucharze forzy z czasu 13.41,30 ogólnego z generalki, zrobiło się 14.22,37. Tak więc z teoretycznego drugiego piąte. Nie kumam jaki to puchar marki w opcji stosowania jakiegoś przelicznika, gdzie ogólnie go nie ma

    Czyli ogólnie nie ma po co jeździć, bo ani w dupie, ani w ręku. Jedynie co to można graty posprawdzać, bo na takim dystansie raczej nic konkretnego się nie wysra
    Ale przecież jak chcesz wygrywać, jedziesz furą dopasowaną do regulaminu, celując w klasę która Cię interesuje. Poza tym, jeśli dobrze pamiętam, turbodiesle mają przelicznik x1,4?
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  10. #30
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Mając w domu 3 alfy żadna się nie kwalifikuje, 4 auta z przed 1996 roku nie mam zamiaru kupować dla takiej jazdy. Tak samo nie mam zamiaru pruć auta dla 20 kilku kilometrów. Kupowanie auta specjalnie żeby coś wygrać jest cienkie. Wygrywania czegoś nie z czasu tylko z znajomości zawiłości zasad też

    Dlaczego mało osób na to lata, to nie trzeba długo sie zastanawiać. W moim wypadku mając najcięższe auto, z nie największą mocą w bardzo małym zakresie obrotów robie drugi lub pierwszym czas wyjazdu i w nagrodę + ~6 sekund. To nie zachęca i blisko 20 zyli za kilometr to sporo plus 600 kilometrów drogi w obie strony
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 26-05-2019 o 07:50

Podobne wątki

  1. Włoska Wiosna 2019??
    Utworzone przez SCHNNAZZI w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 27-07-2020, 08:24
  2. [Zapowiedź] Puchar ForzaItalia.pl w ramach Classicauto Cup 2018
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 99
    Ostatni post / autor: 12-02-2019, 07:25
  3. Spot Gdańsk - Puchar z ForzaItalia 10-12 Października
    Utworzone przez Juro w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-11-2014, 17:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory