Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78

Temat: Ogólnopolski zlot Alfy Romeo 33

  1. #1
    Alfista92
    Gość

    Domyślnie Ogólnopolski zlot Alfy Romeo 33

    W jednym z tematów pojawiła się idea zorganizowania spotkania Alfy Romeo 33.
    Zakładam więc osobny temat i czekam na propozycje
    Ja oczywiście się piszę pod warunkiem, że nie będę miał zbyt daleko czyli powyżej 200 km ze Skarżyska

    Proszę o propozycję organizacji takiego zlotu: co, gdzie i kiedy

  2. #2
    Chojnak79
    Gość

    Domyślnie

    Wstępnie proponuję dwie-trzy miejscówki sprawdzone:

    1. Iłki-Borki nad zalewem Sulejowskim (byłem tam za dawnych czasów z espero.of.pl. Dobry dojazd, ceny na poziomie bardzo akceptowalnym i ogólnie przyzwyczajeni do świrów motoryzacyjnych - częste zloty różnych klubów )

    IŁKI http://www.ilki.pl/
    BORKI http://sulejowski.pl/baza-noclegowa-...ejowskipl.html

    2. Ośrodek Dresso pod Sulejowem- dwa warianty domki drewniane model "wczesny Gierek"- wariant hardcore za 60 pln za domek 4-ro osobowy, ewentualnie za 80 plnów wariant komfort w nowym budynku, "pełne luksusy" typu bieżąca ciepła woda, świetlica, miejsce na grila, boisko do kosza, pokoje od 2 do 6 osób. Byłem tam w maju tego roku ogólnie ok tylko do zalewu trochę daleko

    3. Okolice Koronowa - Pieczysk - tu ośrodków w Pieczyskach jest ci wbród więc hulaj dusza ...

    Czekam na kontrpropozycje

  3. #3
    Alfista92
    Gość

    Domyślnie

    Propozycje bardzo fajne, ale zastanawiam się jeszcze kto by się chociaż WSTĘPNIE pisał na takie spotkanie
    Proszę się wpisywać na listę

    No i jeśli ktoś ma jeszcze ciekawe propozycje miejsca to czekamy... JA niestety w tym kierunku popisać się nie mogę, bo to zupełnie nie moje tereny

    1.Alfista92
    2. ...

  4. #4
    Chojnak79
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfista92 Zobacz post
    Propozycje bardzo fajne, ale zastanawiam się jeszcze kto by się chociaż WSTĘPNIE pisał na takie spotkanie
    Proszę się wpisywać na listę

    No i jeśli ktoś ma jeszcze ciekawe propozycje miejsca to czekamy... JA niestety w tym kierunku popisać się nie mogę, bo to zupełnie nie moje tereny

    1.Alfista92
    2. ...

    1.Alfista92
    2.Chojnak79 (raczej w wariancie singiel, bo w wariancie famili jakoś niewidzę )

  5. #5
    Chojnak79
    Gość

    Domyślnie

    No no nie rzucajcie się tak bo miejsc noclegowych zabraknie Jak się boicie to może wykupimy zbiorcze ubezpieczenie assistance

  6. #6
    Alfista92
    Gość

    Domyślnie

    Alfista92 na pewno przyjedzie z kumplem
    No a co do ,,zabraknie miejsc'' cóż... Alfa Romeo 33 to nie Golf Jakbyśmy ogłosili zlot Golfa III to z samego Żarnowca pewnie przyjechałoby z 10
    Tu niestety łatwo nie ma... ale niech się zbierze grupka i można działać

    P.S. Chyba żeby przeistoczyć zlot Alfa Romeo 33 w zlot boxerów Alfy... uwzględniając tym samym ,,popularny'' jeśli można tak to nazwać model 145/6 Choć bardziej byłbym za opcją same 33... bo to tak rzadki widok że kolumna AR33 na pewno zrobi wrażenie wizualne i akustyczne

  7. #7
    Chojnak79
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfista92 Zobacz post
    Alfista92 na pewno przyjedzie z kumplem
    No a co do ,,zabraknie miejsc'' cóż... Alfa Romeo 33 to nie Golf Jakbyśmy ogłosili zlot Golfa III to z samego Żarnowca pewnie przyjechałoby z 10
    Tu niestety łatwo nie ma... ale niech się zbierze grupka i można działać

    P.S. Chyba żeby przeistoczyć zlot Alfa Romeo 33 w zlot boxerów Alfy... uwzględniając tym samym ,,popularny'' jeśli można tak to nazwać model 145/6 Choć bardziej byłbym za opcją same 33... bo to tak rzadki widok że kolumna AR33 na pewno zrobi wrażenie wizualne i akustyczne
    Dla mnie nawet warto na 3-4 auta się zebrać

    A zlot boxerów... czemu nie zapraszam do tematu użytkowników boxerów niech się podłączają, może zrobimy coś fajnego

  8. #8
    Alfista92
    Gość

    Domyślnie

    Ja właśnie przypomniałem sobie, że u mnie na wsi jest jedna AR33... i jeszcze się z właścicielem nie miałem okazji widzieć
    Ciekawe czy prawdziwy Alfista, bo może i on by spełnił swój ,,obowiązek''

  9. #9
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar DaniioDTB
    Dołączył
    10 2006
    Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs
    Postów
    262

    Domyślnie

    1.Alfista92
    2.Chojnak79
    3.DaniioDTB(jedna Alfa, dwóch kierowców )
    4....
    Co do miejsca to wstępnie jeśli chodzi o odległość to dobre propozycje dla mnie bo nie przekraczają 200km
    Ja myślę że ten temat sukcesywnie będzie się rozwijał, także spokojnie to dopiero początek. Najważniejsze by doszło do skutku.
    Co do specyfiki zlotu/spotkania to fajnie by było jak by było jak najwięcej 33( bo z tego co widzę na różnych relacjach ze spotkań AlfaRomeowców, 33 na innych zlotach jest bardzo mało) natomiast jak na taki zlot/spotkanie będą chcieli przyjechać inni fascynaci 33 a nie posiadający tego modelu to myślę że to również by nie stanowiło problemu.
    Co do terminu to miło by było by aura była z lekkim wiosennym wietrzykiem albo z pierwszymi promykami lata, czyli maj/czerwiec?

  10. #10
    Chojnak79
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał DaniioDTB Zobacz post
    Co do terminu to miło by było by aura była z lekkim wiosennym wietrzykiem albo z pierwszymi promykami lata, czyli maj/czerwiec?
    To jest najsensowniejszy termin, bo i noce są ciepłe, więc przy grillu/ognisku można posiedzieć

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] V Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo 166 16-19 czerwca 2016
    Utworzone przez marek230482 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 239
    Ostatni post / autor: 25-09-2016, 16:05
  2. [Zapowiedź] IV Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo Pomorze
    Utworzone przez Katte w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-03-2010, 10:03
  3. I Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo Gtv/Spider 11-12 lipca
    Utworzone przez arho01 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 20-07-2009, 11:20
  4. [Zapowiedź] II Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo - ALFAholicy
    Utworzone przez Rafał w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 30-08-2007, 14:17
  5. Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo na Pomorzu 2007.
    Utworzone przez Daevit w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 246
    Ostatni post / autor: 14-06-2007, 13:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory